پرنس چارلز’ coronavirus تشخیص است که یک معامله بزرگ برای استرالیایی ها سلطنت. در اینجا به همین دلیل است.

Coronavirus تهدید شده بود برانگیزتر واضح شنبه به میلیون ها نفر از مردم در انگلستان با این خبر که پرنس چارلز است قرارداد این ویروس البته در فرم خفیف.

در حال حاضر وضعیتی وخیم از اضطراب و عدم اطمینان در این اطلاعیه از Clarence House به طور ناگهانی به خانه آورد به انگلیسی ریسک برای آینده به عنوان COVID-19 همچنان به ظاهر بی شفقت مارس در سراسر جهان است.

آمریکایی ها ممکن است تعجب: چرا این چنین یک معامله بزرگ است ؟ با این حال ناقص قیاس آنها باید از این فکر می کنم در همان راه آنها را خوش آمد می گوید خبر که معاون رئیس جمهور ایالات متحده در حال آزمایش مثبت است.

شاهزاده ولز, 71, بریتانیا است در آینده رئیس دولت به عنوان پادشاه چارلز سوم. او برای اولین بار در خط بعد مادرش ملکه الیزابت دوم که نوبت 94 ماه آینده. اگر چیزی اتفاق می افتد به هر دو آنها بزرگتر خود پسر شاهزاده ویلیام دوک کمبریج, 37, تبدیل شدن به پادشاه ویلیام V.

بیشتر: پرنس چارلز تست مثبت برای coronavirus; مشخص نیست اگر ملکه الیزابت دوم تست شده

“این مهم صراحت می گوید:” Sally Bedell Smith, تحسین آمریکایی شرح حال چند سلطنتی از جمله چارلز. “این یک معامله بسیار بزرگ چون چارلز وارث ظاهری و اگر چیزی اتفاق می افتد به او و سپس پسرش را تبدیل به وارث آشکار خواهد شد و در خط بعدی.”

حتی اگر پادشاه است و هیچ گونه قدرت در سلطنت مشروطه اسمیت می گوید سلطنت بریتانیا است که هنوز هم بسیار مهم به عملکرد دولت بریتانیا به عنوان رئیس ارتش, به عنوان مثال. اگر وارث تاج و تخت است که به طور ناگهانی در معرض تهدید آن را نگران کننده به حداقل می گویند اسمیت می گوید.

علاوه بر میلیون ها نفر از استرالیایی ها شناخته شده اند دیگر هیچ وارث از پرنس چارلز, طولانی ترین خدمت شاهزاده ولز در تاریخ بریتانیا.

“بریتانیا در رابطه با پرنس چارلز, بسیاری از ما به یاد داشته باشید نه وارث دیگری می گوید:” ویکتوریا داور انگلیسی-متولد سی ان ان سلطنتی مفسر است که دختر یکی از ملکه سابق مطبوعاتی دبیر. “پرنس چارلز بوده است در تمام اتاق نشیمن ما او فقط همیشه وجود دارد, او در بخشی از این پارچه از زندگی است.”

وجود دارد همواره منتقدان که خواب دیدم که تاج و تخت را دور زدن چارلز و رفتن به طور مستقیم به ویلیام حداقل از چارلز’ کثیف طلاق از ویلیام را اواخر پرنسس دایانا در سال 1996 و پس از او تکان دهنده مرگ در پاریس ماشین های خراب در سال 1997.

اما سلطنت مشروطه کار نمی کند مانند است که در شرایطی از انقلاب یا تراژدی. بنابراین جای تعجب نیست انگلیسی ها خواهد بود نگران: ناگهان این سناریو به نظر می رسد کمی دور از ذهن است.

و آن اتفاق می افتد برای آمدن فقط به عنوان چارلز’ جایگاه خود را در آینده افراد افزایش یافت, به عنوان سال خود را از پر کردن در برای مادرش شگرف امور خیریه و خود را آشکار شادی با همسر دوم Duchess Camilla از Cornwall, 72, باید خود را بهبود مشخصات عمومی. (او را آزمایش کرده است منفی است و با چارلز در انزوا در Birkhall خود و مستغلات در Balmoral در اسکاتلند است.)

“در سال های اخیر او را تبدیل به کشور مورد علاقه پاریس و مردم بتواند در حال حاضر که او موعظه در مورد تغییر آب و هوا موعظه در مورد تحمل مذهبی بیش از 40 سال پیش می گوید:” داور.

“بله او مورد تمسخر بله او منفور در زمان. اما محبوبیت او سر به فلک کشید در سال های اخیر است. مردم هیجان زده برای دیدن او را اسکورت Meghan (Markle) پایین راهرو در (ازدواج پرنس هری در سال 2018) پس از تعداد زیادی از مردم وجود دارد درک بیشتر او را در حال حاضر.”

ملکه الیزابت نشان دهنده در coronavirus:: هری پاتر و شاهزاده می گوید رقابت ها به تعویق افتاد تا 2021

البته او هنوز هم منتقدان از جمله کسانی که نفرت سلطنت به طور کلی. آنها دیدگاه های خود را شناخته شده در چارلز اخبار بی درنگ.

“می توانید تمام روزنامه نگاران لطفا تکرار نیست دروغ که چارلز ملاقات معیار برای تست. او این کار را نکرد. ما برای او آرزوی خوب اما این است که یک بحران ملی است که در آن همه ما یک خطر است و در آن همه ما در معرض خطر از دست دادن عزیزان. در حال حاضر زمان برای دسترسی برابر به پزشکی. بدون استثنا” توییتی اصلی جمهوریخواه سازمان جمهوری.

تا کنون چارلز است که گفته می شود دچار علائم خفیف از coronavirus. اسمیت می گوید: او قابل ملاحظه ای در شکل خوب برای یک مرد سن و سال او.

“او را به عنوان سالم 71 ساله به عنوان شما می توانید پیدا کردن” او گفت:. “او بسیار مناسب او راه می رود و بسیاری او را در خارج از منزل زیادی او در تمرینات به طور منظم و خورد بسیار خوبی نوشیدنی نسبتا بنابراین سیستم ایمنی بدن خود را باید نسبتا قوی است.”

والا ممکن است بیشتر در معرض خطر بیماری اسمیت گفت: به عنوان یک سابق سیگاری سنگین.

“ما در حال گفت: بعید است به تشدید بیشتر و همه ما امیدواریم که مورد” داور می گوید. “هنگامی که شما یک معروف شکل یا سلطنتی دریافت این برنامه آن را به ارمغان می آورد به همه چگونه همه ما آسیب پذیر مهم نیست که شما هستند.”

علاوه بر نگرانی بیش از چارلز توجه به طور طبیعی تبدیل به ملکه شده است که در سلامت خوب به طور کلی و بیمار, شوهر, شاهزاده فیلیپ, خواهد شد که 99 در ماه ژوئن.

هر دو شده اند در قلعه ویندسور پس از پنج شنبه گذشته او نقل مکان کرد وجود دارد از کاخ باکینگهام یک هفته جلوتر از معمول عید پاک روال با توجه به این ویروس است. او در پرواز وجود دارد و از رویال Sandringham و مستغلات در نورفولک, که در آن او شده است زندگی می کنند بیشتر از او بازنشسته در سال 2017.

کاخ باکینگهام کاهش یافته است می گویند که آیا یا تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته است.

چارلز گذشته در این شرکت از ملکه حدود دو هفته پیش.

“علیاحضرت ملکه باقی مانده در سلامت خوب” کاخ در بیانیه ای گفت. “ملکه گذشته دیدم شاهزاده ولز به طور خلاصه پس از سرمایه گذاری در صبح روز 12 مارس و پس از تمام مشاوره مناسب با توجه به رفاه خود را.”

در مارس 9 مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وست مینستر, چارلز دیده می شد پستال مردم با namaste ژست دست در دست هم و کمی تعظیم به جای از دست دادن. جوان سلطنتی دیده می شد پستال مردم با آرنج ضربه.

او نیز دیده می شد در تاریخ 10 مارس نشسته در سراسر از یک جدول در یک رویداد خیریه با شاهزاده آلبرت دوم از موناکو که هفته گذشته اعلام کرد که او بیش از حد دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

بیشتر: پرنس آلبرت از موناکو, گریس کلی, پسر, تست مثبت برای coronavirus

اگر هیچ چیز دیگری, coronavirus اخبار بازیگران, یک دیدگاه جدید در تحولات اخیر در بریتانیا بیش از شاهزاده هری و دوشس Meghan ساسکس تصمیم به مرحله پایین به عنوان ارشد کار royals و حرکت به کانادا برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل رایگان royals.

همه که خشم و اتهام ناشی از “Megxit” به عنوان شایعات نام آن را “ناپدید به اهمیتی می گوید:” اسمیت.

“هر آنچه که آنها برنامه ریزی برای زندگی خود و من آرزو می کنم آنها را به خوبی با خود غیر سلطنتی زندگی بی ربط است راست, در حال حاضر,” اسمیت می گوید. “آنچه مهم است اراده و (دوشس) کیت و من انتظار دارم آنها انجام آنچه آنها نیاز به انجام موارد زیر تمام مشاوره.

“او بیش از آماده برای هر آنچه که سرنوشت آنها را به ارمغان می آورد: او بسیار خوب آماده شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>