نخست ملک: مدیترانه رفت و آمد مکرر به سبک خانه به ارمغان می آورد استعداد به جنگل

منتشر شده

این دریای مدیترانه الهام گرفته از خانه در 7 فلوری راه در جنگل پر از امکانات آن را به یک نقطه نخست برای سرگرم کننده است.

ویژگی های داخلی شامل Kolbe سفارشی درب و پنجره طبقه اول منطقه زندگی می کنند یک اتاق صبحانه, den, خانواده, اتاق نشیمن رسمی اتاق طبقه پایین و طبقه بالا اتاق بازی در ترکیب آشپزخانه و اتاق ناهار خوری رسمی دوم-طبقه رسانه های اتاق مطالعه/کتابخانه و اتاق ابزار. اضافی ویژگی های اصلی عبارتند از: tankless پشه misting سیستم جارو مرکزی, آسانسور, فضای ذخیره سازی و پشتیبان ژنراتور. صفحه اصلی کارشناسی ارشد مجموعه در طبقه اول و شامل یک منطقه نشسته و پیاده روی در گنجه. استاد حمام شامل دو غرق نیمه حمام, هالیوود, داخل حمام, حمام جداگانه و غرور منطقه است.

این 14,636 فوت مربع خانه آشپزخانه مجهز به یک اندازه کامل SubZero فریزر و یخچال Thermador دو کوره و دو گرم شدن زیر شلواری دو خنک کننده زیر شلواری, وایکینگ گاز اجاق دبستان سینک و گرانیت جزیره است. این بیلیارد اتاق به یک اندازه کامل نوار با اندازه کامل یخچال یخ, ماشین, مایکروویو و ماشین ظرفشویی.

تمرین اتاق مشرف به استخر بزرگ.

خارج از خانه ارائه می دهد یک گودال آتش است که چند نفر می توانند جمع آوری در اطراف. استخر دارای آب اسلاید و وان آب داغ و هوای منطقه سرگرمی همراه با آشپزخانه یخچال و فریزر بستنی دستگاه کوره و صندلی می تواند 20-به علاوه مردم در اطراف بیرونی u شکل نوار برای مقدار زیادی از فضا برای مهمانان به سالن و استراحت است.

قیمت $5,950,000 این خانه شش اتاق خواب و شش حمام کامل و سه و نیم-حمام و ذکر شده است توسط Iris Tombari با خانه بهتر و باغ املاک و مستغلات گری گرین. برای اطلاعات بیشتر www.garygreene.com.

مشخصات ملک

لیست نمایندگی: جنس زنبق و سوسن Tombari

لیست آژانس: خانه بهتر و باغ املاک و مستغلات گری گرین

محل سکونت: 7 فلوری راه جنگل

داستان: 2

فضای زندگی: 14,636 فوت مربع

اتاق خواب: 6

حمام: 6 full, 3 نصف

قیمت: $5,950,000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>