نخست ملک: Hunters Creek Village صفحه اصلی ارائه می دهد ویژگی های کلاسیک

منتشر شده

این خانه واقع در 711 W. Creekside رانندگی در هونترس کریک بود داخل آن دوباره طراحی شده توسط معمار دیلون کایل.

این 6,649 فوت مربع خانه های تک خانواده نشسته در 14,304 فوت مربع بسیاری سفارشی فولاد مقابل درب بزرگ و جراحی پنجره آشپزخانه به حداکثر رساندن نور طبیعی است. آشپزخانه ارائه می دهد و سینه های بزرگ, کلاسیک فضایی که باز می شود به اتاق خانواده.

این ویژگی شاکر-سبک کابینت shiplap جزئیات سنگ مرمر سفید شمارنده و فوق العاده جزیره با ضخامت بلوک قصاب, بالا, باز, قفسه بندی گرگ محدوده و Sub-Zero یخچال و فریزر.

جداگانه وراج آشپزخانه دارای یک Halsey تیلور چشمه آب اضافی Sub-Zero دوم, ماشین ظرفشویی, دفع, دو کوره و صوتی-سبک دستگاه یخ. باز اتاق خانواده است که توسط لنگر سیمان شومینه و اتاق صبحانه اضافی منطقه ناهار خوری. خانه نیز ارائه می دهد رسمی نشیمن و اتاق ناهارخوری و همچنین به عنوان یک کتابخانه.

اولیه مجموعه اتاق خواب با حمام بود که بازسازی این سال ویژگی های سفید و خاکستری سطوح سنگ مرمر و رایگان-ایستاده وان و همچنین دو غرق نیم حمام گرداب/jetted وان و دوش جداگانه. بازی اتاق طبقه بالا همراه با یک مطالعه کودکان/پنجم ، این خانه همچنین دارای یک گل اتاق و همچنین به عنوان دست مالیده کف چوب.

فضای سرگرم کننده منطقه مجهز به کوره و استخر. سایر ویژگی ها شامل حصار, حیاط خلوت, پوشش پاسیو/عرشه آشپزخانه در فضای باز و یک سیستم بارانی.

قیمت $2,750,000 این اتاق خواب با چهار یا پنج اتاق خواب و چهار و نیم حمام ذکر شده است توسط شارون Ballas با گرین پادشاه خواص.

برای اطلاعات بیشتر www.greenwoodking.com.

بیشتر اطلاعات

مشخصات ملک

لیست نمایندگی: شارون Ballas

لیست آژانس: Greenwood پادشاه خواص

محل سکونت: 711 W. Creekside درایو/شکارچی نهر ایجاد کرد

داستان: دو

فضای زندگی: 6,649 فوت مربع

اتاق خواب: چهار یا پنج

حمام: چهار, کامل, نصف

قیمت: $2,750,000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>