قیمت داشتن کامیون های بزرگ

پارکینگ کامیون خود را در حال تبدیل شدن سخت تر فشار.

در سراسر امریکا درایو برای وسایل نقلیه بزرگتر است bumping به محدودیت های فیزیکی. Suv ها و وانت در حال گرفتن آنقدر بزرگ است که آنها در حال تلاش برای جا به برخی از خانه و گاراژ و پارکینگ و فضاهای پارکینگ عمومی.

صاحب خانه ممکن است نیاز به فکر می کنم دو بار در مورد خرید وسایل نقلیه بزرگتر در حالی که پارکینگ اپراتورها شروع به شارژ بزرگتر از اندازه هزینه به جای کرگدن Suv ها و کامیون ها.

ذخیره بهتر صرف بهتر: تمام پول های راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

Suv ها مانند شورلت حومه و فورد اکسپدیشن و وانت مانند فیات و کرایسلر را رم, نمونه هایی از وسایل نقلیه محبوب است که رشد در اندازه در سال های اخیر, تست پارکینگ محدودیت.

زمانی که کریستن Trevino نقل مکان به خانه جدید خود در منطقه دالاس به تازگی او به یک مشکل است.

او 2016 Ford F-150 مناسب نیست در گاراژ. مصمم او خریداری 2019 مدل. که یکی نیز مناسب نیست.

“آن را بیش از حد بلند است. آن را بیش از حد طولانی,” او گفت:. در حال حاضر او نگه می دارد آن پارک شده در جلوی خانه.

او همسایه درب بعدی دارای یک F-150 و همچنین و فقط اتاق به اندازه کافی در گاراژ خود را.

“او می تواند فشار خود را در” او گفت: “اما اضافه کرد که آن را “بازدید خود را در مقابل دیوار و فقط به سختی پاک درب.”

بسته خانه ؟ خواهد coronavirus نگه داشتن خریداران از خانه شکار این بهار ؟ جوانه نگرانی فرار سهام فرای اعصاب

برنامه ریزی بازنشستگی راهنمایی: 9 راه برای زندگی ‘هک’ راه خود را به بزرگتر مزایای تامین اجتماعی

جیک فیشر مدیر خودرو تست برای مصرف کننده گزارش گفت: روند تبدیل شدن به یک مشکل است. “آنها بسیار دشوار وسایل نقلیه به مانور” و پارک.

را تسلا Cybertruck. عظیم فولاد ضد زنگ-سالم برقی وانت ساخته شده اولین آن در یک رویداد رسانه ای در ماه نوامبر به عنوان مدیر عامل Elon Musk bragged که Cybertruck خواهد بود شدیدترین و کارآمد ترین وانت در بازار زمانی که آن می رسد در اواخر سال 2021. تجاری تقاضای او بعدا گفت در حال حاضر بیش از انتظارات.

اما برخی از طرفداران که علاقه مند هستند در Cybertruck نگران هستند آنها نمی خواهد که اتاق به اندازه کافی برای آن است.

جیم گریفین است نمایشگاه A. مقیم پنسیلوانیا به تازگی قرار می گیرد 100 استرداد سپرده به امن جای خود را در خط برای Cybertruck. اما او مطمئن است او به دنبال از طریق با خرید پس از خواندن پچ پچ آنلاین در مورد این خودرو بسیار زیاد اندازه.

“آنها مانند ‘این چیزی که عظیم است و آن را نمی خواهد جا در گاراژ خود را,” او گفت:. “زمانی که من گفت:” نگه دارید در یک دوم اینجا ایست. این چیزی که ممکن است مناسب نیست.'”

و اتصالات وانت به گاراژ خود را یک dealbreaker.

“امروزه مردم خرید دوج قوچ فورد وانت که مناسب نیست و آنها را به پارک آنها در خارج از,” او گفت:. “تفاوت در اینجا این است که یک وسیله نقلیه الکتریکی و … شما نیاز به پلاگین در. I’m not gonna صرف $50,000, $60,000, $70,000, $80,000 در یک وسیله نقلیه و پس از آن به اجرای یک سیم رابط در خارج از گاراژ یا خارج خروجی.”

پارکینگ هر گونه وسیله نقلیه در جلوی خانه و یا در خیابان در معرض آن به آسیب های بالقوه از آب و خرابکاری و یا سرقت.

این Cybertruck آنقدر بزرگ است که آن را ممکن است طبقه بندی شده به عنوان یک رسانه وظیفه وانت اگر آن باتری نکته آن مجموع وزن بالاتر از 8000 پوند گفت: استفانی Brinley, اصلی, خودرو تحلیلگر در شرکت تحقیقاتی IHS Markit.

پس از یک تسلا, وبلاگ نویس, وبسایت, شبیه سازی نشان می دهد که Cybertruck مناسب ممکن است در برخی از گاراژ مشک توییتی که این شرکت توزین برخی از تنظیمات در پاسخ به نگرانی.

“ما می توانیم مشکل کاهش عرض یک اینچ & شاید کاهش ظهر توسط 6+ اینچ بدون از دست دادن نرم افزار یا زیبایی” او گفت:.

تسلا مهندسین نیز اتصالات Cybertruck با تعلیق بادی, او گفت:. که اجازه می دهد صاحبان پایین تر این خودرو ارتفاع مناسب به یک گاراژ.

خواهد گاراژ خود را متناسب با تسلا Cybertruck?

صفحه اصلی گاراژ در اندازه متفاوت است. اندازه های مشترک برای تازه احداث پارکینگ دو ماشین شامل یک تعداد ابعاد: 18 فوت عرض و 20 فوت عمیق; 20 فوت و 20 فوت, 22 فوت 22 فوت و 20 فوت 22 سر پا, با توجه به گاراژ سازنده danley می است. اما برخی از گاراژ از جمله آنهایی که مسن تر ساخته شده است در دوره ای از وسایل نقلیه کوچکتر می شود و حتی کوچکتر است.

در 231.7 اینچ طولانی Cybertruck را تنها در حدود 8 اینچ یدکی در 20-پا-طولانی گاراژ. بهتر بود یک پارکر به فشار است که در.

آن را نه تنها وسیله نقلیه است که باید مشکل اتصالات در. در 225.7 اینچ طولانی, به تازگی دوباره طراحی شده و طول 2021 Chevrolet Suburban خواهد از لحاظ فنی مناسب به 20-پا-deep garage, اما آن را تنها 14.3 اینچ به یدکی.

حتی اگر بزرگترین Suv ها و وانت می توانید مشخصات فنی فشار در بسیاری از صاحب خانه ها بسته قفسه بندی ابزار و موارد دیگر را به گاراژ خود را, کاهش میزان فضا برای ذخیره وسایل نقلیه خود را.

گریفین به عنوان مثال گفت که او تا به برخی از تجهیزات رختشویی در یک قسمت از گاراژ خود را.

“اگر شما نگاه کنید مانند یک شهر یا یک فورد اکسپدیشن امروزه آنها بزرگ و من نه تا مطمئن شوید که آنها مناسب خواهد بود,” او گفت:. “من حتی نگاه یکی از کسانی که یک بار و من خیلی مطمئن نیستم.”

“نسل بعدی حومه جاوا آنقدر بزرگ – همسر من درایوهای یک – شما نمی خواهید به قادر به پارک آن را در گاراژ” گفت: Jeff لسبیین جمهور صوتی خودرو یکی از بزرگترین خودرو نمایندگی شبکه در آمریکا “تاهو جدید حومه و حومه است که یک اتوبوس مدرسه.”

اما این چیزی است که آمریکایی ها می خواهند او گفت:. “قیمت گاز پایین آنها معقول و کشور را در عشق با Suv ها.”

بزرگتر از اندازه هزینه برای پارکینگ

در حالی که خانه گاراژ در حال گرفتن سخت تر و سخت تر در مکان عمومی, گاراژ و پارکینگ و فضاهای پارکینگ عمومی نیز احساس خرج کردن.

چه کسی در میان ما نبوده است رانندگی را از طریق یک مرکز خرید پارکینگ و دیده عظیم Suv ها و وانت دار زدن چند پا گذشته پایان فضا ؟

“پارکینگ به اندازه کافی بزرگ نیست,” صوتی خودرو, لسبیین گفت. “پارکینگ گاراژ بزرگ نیست به اندازه کافی برای مقابله با همه اتومبیل هایی که در حال بیرون آمدن.”

Trevino دالاس ساکن منطقه که F-150 مناسب نیست به گاراژ او گفت: او را شخصا تجربه نا امیدی در ارتباط با اندازه او وانت.

“من کامیون های واقعا بزرگ,” او گفت:. “تلاش برای مانور به یک فضای کاملا داره. اگر شما به بازار بروید و آن را واقعا شلوغ به دنبال یک نقطه است یک عامل بزرگ. من واقعا به صرف زمان جستجو است.”

در گاراژها و پارکینگ آن را به خصوص مشکل اگر آنها کم از سقف آویزان و تنگ می شود.

Parking.com مصرف کننده با نام تجاری عمومی-داد و ستد پارکینگ و حمل و نقل ارائه دهنده SP Plus, شروع به تنظیم کسب و کار خود را برای مقابله با وسایل نقلیه بزرگتر. این شرکت در حال حاضر شارژ بزرگتر از اندازه هزینه برای Suv ها بزرگ و کامیون ها در برخی از تعداد زیادی به خصوص در نیویورک گفت: Jeff Eckerling, رئیس, رشد, افسر SP Plus.

او گفت که این شرکت ممکن است نیاز به در نظر بگیرید که اگر بیشتر وسایل نقلیه در حفظ و بزرگتر شدن.

“ما را به نگاهی به آنچه نرخ های ما هستند و آنچه ما شارژ برای کسانی که وسایل نقلیه” او گفت:. “اگر شما در یک سطح زیادی ما می تواند (می گویند) که اگر تو پارکینگ و وسیله نقلیه خود را می رود بیش از دو فاصله ما می تواند به شما برای شارژ دو فاصله است.”

برای SpotHero یک برنامه است که مبادرت به فروش پارکینگ در بیش از 7000 مکان در سراسر کشور بزرگتر از اندازه هزینه ها در حال حاضر تا حد زیادی محدود به نیویورک که در آن حدود 11 درصد از وسایل نقلیه باید اضافی پرداخت.

در حال حاضر برخی از نیویورک تعداد زیادی شروع به اتهام “سوپر بزرگتر از اندازه” هزینه ها که شامل کامیون-بر اساس Suv ها و وانت در حالی که “بزرگتر از اندازه” هزینه های در حال استفاده به تقاطع.

در بقیه کشور “پارکینگ اپراتورها می توانند یک صفحه از نیویورک راهکار و شروع به اتهام بزرگتر از اندازه هزینه برای بزرگتر, وسایل نقلیه” گفت: Elan Mosbacher معاون ارشد رئیس جمهور از استراتژی و عملیات در SpotHero.

در حالی که وسایل نقلیه بزرگتر برخواهد داشت ممکن است برخی از ناراحتی آمریکایی ها به نظر نمی رسد بیش از حد ناراحت شده و آن را به طور کلی حداقل اگر وسایل نقلیه معرفی شده توسط خودروسازان هیچ نشانه ای.

در واقع چندین اطلاعیه اخیر نشان می دهد وسایل نقلیه هستند به احتمال زیاد به ادامه بزرگتر شدن. جنرال موتورز اعلام کرد که آن را احیای ماموت هامر به عنوان یک برقی وانت تحت GMC نام تجاری. فورد نیز آماده برای نشان دادن خاموش دوباره طراحی F-150 بعد از این سال و آن را به احتمال زیاد بزرگتر از نسل قبلی.

جورج Augustaitis مدیر صنعت خودرو و تجزیه و تحلیل اقتصادی در Cargurus.com, این باورند که فورد حتی ممکن است در نظر آوردن قیمتها nameplate به عنوان بزرگترین SUV در صف خود را با وجود این واقعیت است که این سفر دارای رشد قابل توجهی در سال های اخیر است.

“همه چیز بزرگتر است.”

“ما هرگز کاملا می دانم که در آن است رفتن به” تحلیلگر IHS Brinley گفت. “مردم به خرید آنچه آنها می خواهند به استفاده از. هر شخصی دلایل هستند اما متناسب با آن را در زندگی خود آنها تصمیم گرفته اید آن را به ارزش آن را به آنها. که مهم نیست این فقط یک واقعیت است.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار ناتان Bomey در توییتر @NathanBomey.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>