رئیس جمهور بعد خراش: مغلوب ساختن پیشی جستن اوباما مشاجره بیش از کسانی را که اعتباری برای قوی اقتصاد آمریکا

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک روز رئیس جمهور ضربه تند وشدید زدن در سلف خود, باراک اوباما, به عنوان هر یک به دنبال اعتبار پنج شنبه برای اقتصاد ایالات متحده است.

تمسخر زودتر اوباما صدای جیر جیر به عنوان یک “باهم کار” مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی اوباما “در حال حاضر در تلاش برای گرفتن اعتبار برای رونق اقتصادی در حال وقوع تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

قوی قوی اقتصاد آمریکا – از جمله کم 3.6 درصد بیکاری – مرکزی صحبت کردن نقطه برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین بلیزرز. اوباما به نظر می رسد به ظریف حفاری با یک صدای جیر جیر اوایل روز دوشنبه به مناسبت سالگرد 11th از سال 2009 محرک اقتصادی.

“یازده سال پیش امروز در نزدیکی پایین از بدترین رکود اقتصادی در نسل من امضا بهبود عمل هموار کردن راه برای بیش از یک دهه رشد اقتصادی و طولانی ترین خط ایجاد شغل در آمریکا تاریخ” اوباما ارسال شده در توییتر.

در طول روز و دموکرات در پاسخ به ستایش اوباما جیر و با این استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن است و دلیل بیم و مزایای کار سلف خود انجام داد. جمهوری خواهان را متهم کرد اوباما به دنبال اعتبار برای مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های یک استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار بعد.

“او تا به حال ضعیف ترین بازیابی پس از رکود بزرگ با وجود صفر تغذیه رای & عظیم کاهش کمی. در حال حاضر بهترین شغل اعداد” مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده از اوباما.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال کرد که تاکید بر کاهش مقررات و 2017 لایحه مالیات موجب رشد اقتصادی است.

دموکرات ها اشاره کرد که بیکاری و قیمت سهام شروع به افزایش اوباما سال به عنوان آنها در پشت صحنه از رکود بزرگ یک روند است که در ادامه به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران با اشاره به این که نرخ بیکاری در پایین ترین نقطه آن در دهه در حالی که بازار سهام شده است هدف قرار دادن رکورد.

تشکر. استیو Scalise R-La., تمسخر اوباما با یکی از رئیس جمهور سابق گذشته اظهارات.

“با یک اقتصاد خوب این جای تعجب نیست که باراک اوباما در تلاش است به اعتبار” Scalise گفت. “اما من اعتقاد دارم که گفته است:” شما نمی ساخت که. کسی دیگری ساخته شده است که اتفاق می افتد.’ realDonaldTrump ساخته شده است که اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>