رئیس جمهور تهمت به تحویل دفتر بیضی آدرس coronavirus همه گیر

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در زمان نخست آدرس از دفتر بیضی در روز چهارشنبه در مورد کوروناویروس در میان گسترش نگرانی شیوع است که در حال حاضر یک بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس خواهد آمد ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی به طور رسمی اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر به عنوان جهانی مرگ و میر با افزایش از 4,300. موارد تایید شده در ایالات متحده رخنه گذشته 1,000, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

“من به ساخت یک بیانیه بعد امشب” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت که اظهارات خود را “احتمالا” به جای 8 p. m. EDT. او بعد از توییتی که او خواهد بود “خطاب به ملت این شب” در 9 p. m. EDT.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است می گویند که آیا او را اعلام اضافی محدودیت های مسافرتی و یا یک اورژانس ملی. او گفت: وجود دارد خواهد بود اقتصادی و سلامت اطلاعیه در بیانیه خود.

رئیس جمهور گذشته تحویل بیضی آدرس دفتر به ملت on Jan. 8, 2019 در میان خاموش کردن دولت. او با استفاده از آدرس خود را به صورت اضافی برای بودجه فدرال برای امنیت مرزی از جمله خود پیشنهاد دیوار.

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی است که تکاپوی پاسخ به بهداشت عمومی و اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات ها در حال مذاکره بیش از آنچه که رئیس جمهور به عنوان “نمایشی” محرک. به عنوان بخشی از, که, وزارت خزانه داری وزیر استیو Mnuchin گفت: دولت با توجه به تاخیر انداختن سالانه مارس 15 روز مالیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>