رئیس جمهور تهمت می بیند پرش در نظرسنجی شماره جلوتر از زمان نخست گفتار زنده خارجه اتحادیه روز رسانی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تحویل دولت از آدرس اتحادیه روز سه شنبه در 9 p. m. EST. تازه در اینجا برای به روز رسانی.

واشنگتن – مغلوب ساختن پیشی جستن را طرح ریاست جمهوری خود را به پیروزی در ملی نشانی از همان مجلسی که در آن مجلس نانسی پلوسی ریاست خود استیضاح کمتر از دو ماه پیش. سخنرانی می آید یک روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار می رود تبرئه در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا اما زمان شرایط سختی برای اولین بار از نوع خود در انتخابات ریاست جمهوری تاریخ است.

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در بر داشت خود را در همان وضعیت خود را در طول سال 1999 دولت از آدرس اتحادیه در میان خود جریان استیضاح بحران است. دموکراتیک رئیس جمهور Jan. 19 سخنرانی آمد و در همان روز خود را در کاخ سفید تیم حقوقی گذاشته دفاع از خود در سنا محاکمه و هفته قبل از او تبرئه on Feb. 12 سال 1999.

معلوم نیست اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را نخستین بار باز کردن فیل در اتاق در طول سخنان خود تحت عنوان “بزرگ به آمریکا باز گشت” اما مشاوران می گویند او را تمرکز بر دولت او را به دست آوردهای. کلینتون موفق به هدایت روشنی از این موضوع در 78 دقیقه سخنرانی به جای اعلام “امریکا در حال کار دوباره.”

“وعده ما آینده بی حد و حصر است,” او گفت: قانونگذاران. “اما ما نمی توانیم درک کنند که وعده اگر ما اجازه می دهد صدا از ما رفاه را برای آرامش ما را به خوشنودی است.”

بسیار شبیه به تهمت نتیجه کلینتون استیضاح شد ، هر دو رئیس جمهور نیز شاهد یک دست انداز در تصویب خود را رتبه بندی و لذت می برد یک اقتصاد پررونق با وجود یک استیضاح محاکمه بلندی بیش از خود ریاست جمهوری.

خواه به رهبری سنا را به رای خواهد گذاشت در دو مقاله از استیضاح را متهم به تهمت و سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در روز چهارشنبه.

– کورتنی سوبرامانیان

AOC, پارچه مبلی. Ayanna Pressley جست و خیز تهمت سخنرانی

اول مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. و Ayanna Pressley, D-Mass., اعلام کرد در توییتر برنامه های خود را به جست و خیز سالانه دولت از آدرس اتحادیه در اعتراض به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Ocasio-کورتز گفت: او نمی خواهد “استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی است.”

“هیچ یک از این طبیعی است و من نمی خواهد مشروعیت آن,” او نوشت.

Pressley نیز وزن در توییتر ارسال یک تصویر از او در مقابل کنگره با عنوان: “دولت از اتحادیه صدمه زدن به دلیل ساکن کاخ سفید که به طور مداوم نشان می دهد تحقیر برای مردم آمریکا برای تحقیر کنگره & تحقیر برای ما اساسی است.”

“در آستانه حمله داعش پوشش تجاوزات و گسترش اطلاعات غلط من نمی توانم در وجدان خوب حضور در یک شم خارجه اتحادیه زمانی که من را دیده اند دست اول آسیب Donald J. Trump به قطر و سیاست های تحمیل شده بر دوست دارم و کسانی که من نماینده,” او گفت:.

دو congresswomen بخشی از یک گروه از جوانان مترقی دموکرات شناخته شده به عنوان “تیم ملی” همراه اول congresswomen Ilhan Omar, D -, Minn. و رشیدا Tlaib D-Mich. آنها بخشی از یک موج از زنان عضو مجلس نمایندگان در طول سال 2018 دورۀ انتخابات دو سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

تمام چهار congresswomen شده اند منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان یک مکرر هدف از رئیس جمهور در رسانه های اجتماعی و در تجمعات انتخاباتی. مغلوب ساختن پیشی جستن و Ocasio-کورتز tussled در توییتر در ماه اکتبر پس از رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد و از در او و دیگر دموکرات ها در طوفان توییت.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به او به عنوان یک “Wack کار” نیویورک کنگره شات برگشت: “بهتر از یک جنایتکار که خیانت کشور ما است.”

حداقل پنج خانه دیگر دموکرات ها گفته اند که آنها برنامه ریزی برای تحریم این رویداد از جمله مظنونان حمله به دانشگاه Al سبز D-تگزاس; استیو کوهن D دنیاست.; ارل Blumenauer D-سنگ.; هنک جانسون D-Ga., و Frederica ویلسون D-Fla.

– کورتنی سوبرامانیان

گالوپ: مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید بالا از 49%

واشنگتن – به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رود تا به افتا در خانه و اتاق خود را برای دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه و او را تا با برخی از شماره های جامد در پشت خود را.

رئیس جمهور کار تصویب افزایش به 49 درصد در یک نظرسنجی گالوپ پنجشنبه بالاترین نقطه پس از او در زمان دفتری در سال 2017. گالوپ نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز صعود کرده با هر دو حزب جمهوریخواه و مستقل.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب به طور کلی باقی مانده است سازگار از طریق بالا و پایین ریاست جمهوری خود را نشان اکثر آمریکایی ها تا حد زیادی ساخته شده تا ذهن خود را در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. در نظرسنجی گالوپ که یک تصویر لحظهای در زمان, اما آن را در یک زمان می آید زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است با بهره گیری از چندین مزیت است.

رئیس جمهور که برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر است که انتظار می رود به ظهور از استیضاح محاکمه در سنا با تبرئه در روز چهارشنبه. اقتصاد ایالات متحده همچنان به همهمه با 3.5 درصد نرخ بیکاری – بالاترین پس از دهه 1960 است. و دموکرات ها بودند سقوط به بی نظمی یک روز قبل از سخنرانی رئیس جمهور زمانی که مشکلات فنی در آیووا باعث تاخیر در نتایج و باعث شد این حزب نامزد ریاست جمهوری به رها کردن دولت بدون دانستن اینکه چه کسی برنده شده بود قفقاز.

زمانی که رئیس جمهور باراک اوباما خطاب به کنگره برای چهارمین بار در اوایل سال 2012 گالوپ ثابت تصویب خود را در 45 درصد است. اوباما امتیاز را به صعود نزدیک به 60 درصد در پایان آن سال.

“آیا افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز و حزب جمهوری خواه تصویر است که رانده شده توسط یک واکنش در برابر استیضاح قوی اقتصاد و یا عوامل دیگر ممکن است واضح تر در آینده نزدیک” گالوپ نوشت.

رئیس جمهور بیل کلینتون تصویب نیز به ضرب گلوله در طول استیضاح محاکمه گالوپ نوشت. در عرض دو ماه خود را تبرئه Clinton رتبه غوطه ور بازگشت به قبل از استیضاح سطوح.

– جان Fritze

دولت از اتحادیه می آید در آستانه انتظار استیضاح تبرئه

در میان یک استیضاح محاکمه بلکه قوی اقتصاد آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تحویل دولت از آدرس اتحادیه جمعه است که صدای بسیاری مانند یک victory lap.

آدرس برنامه ریزی به پا زدن کردن در مدت کوتاهی پس از 9 p. m. EST می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن یک پلت فرم تلویزیونی به مشتری جلب کردن دولت او پیشرفت در انتخابات سال است. کاخ سفید و مشاوران و توصیف موضوع این سال را به آدرس به عنوان “بزرگ به آمریکا باز گشت.”

به عنوان در سال های گذشته رئیس جمهور و خاصی را به بحث در مورد اقتصاد کشور و 3.5 درصد نرخ بیکاری – کمترین تعداد از سال 1960s. او را لمس هزینه های نظامی و به احتمال زیاد خواهد شد بحث در مورد کشته شدن قاسم سلیمانی ایران را به طور کلی مسئول مرگ بسیاری از سربازان آمریکایی. او نیز به احتمال زیاد به بحث در مورد مهاجرت و اخیر کاهش مرزی دغدغه.

اما پاک کردن کلمات برای بیان خواهد شد مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح آزمایشی است که انتظار می رود برای پایان دادن به در رئیس جمهور تبرئه روز چهارشنبه. دموکرات ها می گویند که رئیس جمهور شدید قدرت خود را زمانی که او تحت فشار اوکراین برای باز کردن یک تحقیق به جو بایدن در ازای کمک های خارجی. اکثر جمهوری خواهان اذعان کرد که اتفاق افتاده است, اما آن را می گویند نیست افزایش به سطح از بین بردن رئیس جمهور از دفتر.

دولت از آدرس اتحادیه اغلب حزبی امور با اعضای حزب رئيس جمهور سریع به پا با کف زدن و حزب مخالف سنگ با آن مواجه. وقتی که تهمت می افتا در این زمان او روبرو خواهد شد 230 نمایندگان مجلس – 229 دموکرات ها و مستقل – که رای حداقل یک بار به استیضاح او.

بحث در مورد سختی مخاطبان است.

پیش نمایش: مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در اوایل پیروزی در دامان دولت از اتحادیه به عنوان استیضاح به پایان می رسد

استیضاح: شومر انتقاد شدید اوباما برای امتناع از شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه

چگونه به: چه زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه?

هر ذکر است با مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح خواهد بود قابل توجه است.

اما مشاوران و گفت: نیست تعداد آن.

“من فکر نمی کنم” کاخ سفید سخنگوی استفانی گریشام گفت: در طول یک مصاحبه با فاکس و دوستان. “من فکر می کنم که این رفته است برای بیش از حد طولانی و من فکر می کنم که اگر شما نگاهی به رأی مردم آمریکا در حال رک و پوست کنده از آن خسته شدم.”

یکی دیگر از هدف بالقوه برای رئیس جمهور: غیر منتظره تاخیر در نتایج آیووا قفقاز دوشنبه شب. نامزدها به دنبال نامزدی حزب دموکرات چپ Hawkeye دولت بدون دانستن اینکه چه کسی برنده شده بود. مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران خود را gleefully مسخره دموکرات ها بیش از hangups خواستار آن “sloppiest خراب قطار در تاریخ است.”

در گذشته سه سخنرانی به کنگره تهمت گیر کرده محکم به آماده اظهارات اجتناب نوع off-the-کاف مماس هستند که مشخصه از تجمعات انتخاباتی. اگر او این کار را دوباره سه شنبه برای یک سخنرانی که عمدتا سیاهی دستاوردهای خود را و پیشنهاد دو حزبی ایده ها بدون یک مسیر خاص برای دستیابی به آنها.

اما اگر او می رود اسکریپت ، هر چیزی امکان پذیر است.

– جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن مهمانان برجسته مدرسه انتخاب مهاجرت

کاخ سفید در حال دریبل کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لیست مهمان شروع با یک پنسیلوانیا مادر و دختر که برجسته تماس خود را برای مدرسه انتخاب است.

استفانی دیویس “یک کار سخت مادر تنها که امیدوار است برای گسترش مدرسه انتخاب می شود قادر به ارسال (دختر) Janiyah به یک مدرسه است که بهترین خدمت نیازهای خود را” کاخ سفید در بیانیه ای گفت.

Janiyah یک چهارم گریدر از فیلادلفیا است “برای بیش از حد طولانی” شده است “اختصاص به کم انجام مدارس” کاخ سفید اضافه شده است.

هفته گذشته دولت اعلام کرد که دو مهمان دیگر: Raul Ortiz عضو گشت مرزی به تازگی ارتقا به معاون و تونی Rankins ارتش جانباز و دوره نقاهت معتاد که کار انجام ساخت و ساز به عنوان بخشی از دولت را “فرصت” منطقه برنامه.

مهمانان دیگر عبارتند از: رائول Ortiz تگزاس, یک معاون از مرز ایالات متحده گشت; جودی جونز از کالیفرنیا که برادر Rocky جونز ضرب گلوله کشته شد یک مهاجر در این کشور به طور غیر قانونی و Kelli و گیج Hake اوکلاهما. ارتش گروهبان کریستوفر Hake – شوهر Kelli هیک و پدر گیج Hake – کشته شد در سال 2008 در حالی که خدمت خود را دوم تور در عراق است.

– دیوید جکسون

SOTU: با شماره

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس جمعه است که از لحاظ فنی سوم خود دولت از اتحادیه. اما این بار چهارم او ایستاده بود تا قبل از یک جلسه مشترک کنگره به جزئیات امور خارجه اتحادیه. که اختلاف گرفتار است تیتر نویسندگان پس از رئیس جمهور رونالد ریگان آدرس برای اولین بار در سال 1981 که او به عنوان یک “آدرس قبل از یک جلسه مشترک کنگره در این برنامه برای بهبود اقتصادی.”

هر رئيس جمهور پس از ریگان است اجتناب رسمی دولت از آدرس اتحادیه در سال اول خود را. پس از همه رئیس جمهور جدید تحویل یک مراسم تحلیف درست در همان زمان به عنوان زمانی که دولت از اتحادیه است که معمولا داده می شود.

قانون اساسی نیاز به رئیس جمهور “از زمان به زمان را به کنگره اطلاعات از وضعیت اتحادیه” اما وجود دارد هیچ قانون است که نیاز به سخنرانی برای تحویل در فرد است. در دهه های شروع با, Thomas Jefferson, سخنرانی تحویل داده شد در نوشتن. جفرسون گفت: این فرد تحویل smacked از سلطنت جدید خود را از کشور فرار کرده بود از. اما برخی از مورخان فکر می کنم جفرسون درست نیست که از یک سخنور به گزارش سرویس پژوهشی کنگره.

وودرو ویلسون دوباره در شخص نشانی در سال 1913.

جورج واشنگتن اولین سالانه پیام کوتاه ترین جمله سخنرانی در 1,089 کلمات به گزارش سرویس پژوهشی کنگره. جیمی کارتر 1981 پیام طولانی ترین پیام نوشته شده در 33,667 کلمات (کارتر نیز آخرین رئیس جمهور برای ارائه پیام در نوشتن). بیل کلینتون در سال 1995 آدرس طولانی ترین صحبت نشانی در 9,190 کلمات.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی سال گذشته (خود را آماده سخنان) زنگ زد در در 5,196 کلمات.

– جان Fritze–

سی ان ان از مطالعه حذف شدند توجیهی

در یکی دیگر از زد و خورد در طولانی خود را در حال اجرا با جنگ رسانه ای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از مطالعه خارج شدند سی ان ان از سنتی کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی از اخبار مجریان به پیشنمایش دولت از آدرس اتحادیه, مقامات گفت.

ایسنا سخنگوی لورن Pratapas سی ان ان تایید کرد که دعوت به شرکت در.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

در دهه های اخیر از رئیس جمهور را قیم با شبکه تلویزیون و مجریان قبل از دولت اتحادیه به ارائه یک پیش نمایش از سخنرانی. این جلسات در نظر گرفته رکورد اما جزئیات اغلب نشت.

هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرده CNN برای سال شبکه اندرسون کوپر و ولف بلیتزر با حضور سال گذشته ناهار با مغلوب ساختن پیشی جستن بدون حادثه است.

– دیوید جکسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر