رئیس جمهور تهمت می گوید: ما برای اعزام 1000 نفر پرسنل نظامی به شهر نیویورک به نبرد coronavirus

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت او استقرار 1000 نفر پرسنل پزشکی به نیویورک برای کمک به مبارزه با کروناویروس.

پرسنل مستقر می شود شامل پزشکان و پرستاران و تنفسی متخصصان و دیگران تهمت اعلام کرد در کاخ سفید, اخبار جلسه توجیهی در روز شنبه.

“ما انجام داده ایم اما در حال حاضر ما در حال انجام آن را در یک بزرگتر اساس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تهمت نمی گویند که از آن شاخه های خدمات مقامات مستقر خواهد شد. اما او گفت: آنها ارسال خواهد شد یکشنبه و دوشنبه به نیویورک “که در آن آنها مورد نیاز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وزیر دفاع علامت Esper خواهد ارائه جزئیات بیشتر در مورد استقرار در روز یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به استقرار اضافی پرسنل نظامی می آید که ایالات متحده در مرگ و میر از coronavirus راهپیمایی به یک رکورد دیگر-تنظیم سرعت اولیه روز شنبه با حدود 1200 مرگ و میر در 24 ساعت به عنوان اضطراری فدرال تلاش کارگران برای پاسخ به درخواست های از جان گذشته برای ماسک از ده ها تن از متحده است.

تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده در حال حاضر در صدر 297,600 و 8,000 و میر گزارش شده است. در سراسر جهان بیش از 1.7 میلیون نفر تایید شده است و 63,000 مرگ و میر گزارش شده است.

ایالات متحده در حال اجرا است حدود 12 روز پشت اسپانیا و ایتالیا در شرایط چگونه این بیماری در حال پیشرفت است گفت: دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار. هر دو کشور اسپانیا و ایتالیا شاهد یک کاهش در تعداد موارد, او گفت:.

روز جمعه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به افراد توصیه کرد برای شروع پوشیدن پارچه ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus. CDC قبلا خواست مردم را به پوشیدن ماسک. مغلوب ساختن پیشی جستن که اعلام دستورالعمل جدید تاکید کرد که آنها به شدت داوطلبانه است و او احتمالا نمی خواهد به پوشیدن ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تاکید کرد که CDC است نه فراخوانی برای آمریکایی ها به پوشیدن پزشکی-درجه ماسک. پزشکی دنده محافظ باید برای حفظ سلامت مراقبت از مقامات هستند که در خط مقدم درمان coronavirus بیماران, او گفت:.

در همین حال نیویورک گفته است که گرفتن 1,000 صرفه جویی در زندگی هواکش از چین برای کمک به نبرد خود را در برابر ویروس. این هواکش شد و انتظار می رسند شنبه در John F. Kennedy International Airport در شهر نیویورک است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. دولت چین تسهیل تلاش های متصل به راهنمایی عظیم خرده فروش آنلاین در چین کومو گفت.

یکی دیگر از 500 دستگاه تنفس منتقل خواهد شد از ایالت نیویورک به downstate بیمارستان بودن سخت ترین ضربه این بیماری کومو گفت.

نیویورک بوده است در کانون coronavirus بحران در آمریکا کومو گفت: او نیاز 30,000 هواکش “حداقل” برای دیدار با اوج شیوع در دولت خود را در یک زن و شوهر از هفته. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او باور ندارد که دولت نیاز دارد که بسیاری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>