رئیس جمهور تهمت رهبری به میدلند اودسا امروز برای جمع آوری پول نفت دکل تور

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری به اودسا و میدلند امروز برای خود 16th, سفر به تگزاس در طول ریاست جمهوری خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به زمین در میدلند در 11:30 صبح قبل از رفتن به اودسا برای یک رویداد مالی در ماریوت. رئیس جمهور بعد از تور یک دکل نفت در دو عقاب انرژی در میدلند و بحث در مورد سیاست های انرژی.

کروناویروس در تگزاس: شهرستان هریس کد پستی با کمترین تعداد از تایید COVID-19 موارد

رئيس جمهور در بازدید از فقط چند ماه قبل از رای گیری اولیه آغاز می شود برجسته چگونه تگزاس ممکن است نزدیک انتخابات ریاست جمهوری از آن در دهه. سه نظر سنجی عمومی نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در یک مرده گرما هوستون کرونیکل گزارش. قبل از این تگزاس بود یک منبع قابل اعتماد از آرا برای جمهوری خواهان.

Coronavirus همه گیر ضربه وست تگزاس سخت به عنوان تولید نفت کند شده است و به عنوان منطقه پدید آمده است به عنوان یک COVID-19 کانون. میدلند و Ector شهرستانهای دیدم خود را به همراه تعداد مرگ دو از ژوئیه 1 در حال رشد از 26 تا 54 مرگ و میر. این منطقه نیز گزارش یک مورد افزایش از 1,259 در تاریخ 1 ژوئیه به 3,264.

بایدن با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دولت قرقره از coronavirus و طوفان هانا, هوستون کرونیکل گزارش.

“آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر است زمان برای فعالیت سیاسی و یا عکس-ops” بایدن گفت: صبح روز چهارشنبه. “تگزاسی نیاز به یک رئیس جمهور با تجربه و چشم انداز مبارزه برای خانواده ها مهم نیست که چگونه بسیاری از فجایع رسیدن به سواحل ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید