رئیس جمهور تهمت ارائه فرمان شروع دیتونا 500 به به سلامتی با صدای بلند

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت در مراسم قبل از مسابقه با حوادث در روز یکشنبه دیتونا 500 بزرگترین مسابقه نسکار از سال که آن هم باز می شود سال 2020 فصل است.

رئیس جمهور استقبال شد با صدای بلند به سلامتی در دوران قبل از مسابقه سخنرانی که شروع در 2:33 p. m. ET به طول انجامید و حدود چهار دقیقه است.

Flanked توسط بانوی اول Melania Trump تهمت شروع سخنان خود با “همکار من در مسابقه طرفداران دیتونا 500 افسانه ای نمایش می دهد.” او بسته با “لاستیک را سوزاند طرفداران خواهد شد جیغ و بزرگ آمریکایی مسابقه آغاز خواهد شد.” او در پایان سخنان خود در 2:37 p. m. و به شعارهای “ایالات متحده آمریکا” و به کمپین 2016 لحن “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس به عنوان نژاد grand marshal — تنها چهارمین رئیس جمهور نشسته به انجام این کار برای یک مسابقه در Daytona International Speedway — دادن آنچه معمولا به عنوان معروف ترین کلمات در موتور ورزشی: “آقایان شروع موتورهای خود را.”

در سال های اخیر این فرمان به طور سنتی آغاز شده است با gender-neutral آدرس “درایور” اما وجود دارد هیچ زنان رقابت در دیتونا 500 این سال است.

پس از انجام این grand marshal وظایف اتومبیل سوار گودال جاده و اطراف یاد 2.5 مایل مسیر مسابقه با 40-ماشین میشه و سرعت خودرو در پشت آن بود که برای اولین بار یک رئیس جمهور نشسته. اما 22,000 پوند ریاست جمهوری لیموزینها باقی مانده در داخل مسیر زیر صحن و نمی تواند تا آهنگ بانکی.

دامان خود مواجه شد با سلامتی از هواداران خود را در میان جمعیت در دیتونا پیگیری که در آن پرواز “را در امریکا بزرگ دوباره” پرچم در زمین زیر کشت شده اند و تقریبا به همه جا به عنوان آمریکایی و نسکار مربوط به پرچم در سال های اخیر است.

رئیس جمهور با صدور یک آدرس نهایی به طور خاص برای رانندگان در رسمی خود را انتقال رادیویی قبل از خروج از مسیر:

“درایور: این یک افتخار برای رسما باز در این سال دیتونا 500 و درایو برای اولین بار رژه دامان با شما. با تشکر از شما. شما بهترین در جهان در آنچه شما انجام دهد و من می خواهم برای شما آرزو شانس امروز در دیتونا 500. من امیدوارم که همه شما باید یک مسابقه فوق العاده.

“شما باید افتخار به رقابت در این رویداد باور نکردنی. این دیتونا 500 بزرگترین مسابقه در جهان است و همه از امریکا است. به طرفداران نشان می دهد!

“و به تمام طرفداران مسابقه. من عاشق شور و شوق خود را برای این ورزش است. من امیدوارم که شما لذت بردن از بزرگ آمریکایی نژاد! خدا به شما برکت دهد و خدا نگهدار ایالات متحده آمریکا!”

پس از فرماندهی نیروی هوایی ایالات متحده انجام یک دوم روگذر برای جمعیت زیر خود را زیر یک سنتی در پایان سرود ملی. آنها انجام یک مانور به نام دلتا پشت سر هم که در آن آنها را وارد فضای بالای مسیر در یک دلتا شکل گیری قبل از هر چرخش در جهت مخالف شبیه آتش بازی.

THUNDERBIRDS: چرا اکثر خلبانان نیست به دنبال به جلو در طول روگذر

قبلا حدود 1 p. m. ET نیروی هوایی یک پرواز آهنگ قبل از فرود در مجاور شهر ساحلی دایتونای فرودگاه بین المللی به عنوان “ایالات متحده آمریکا!” شعارهای شکست در میان هواداران در زمین زیر کشت. سابق نسکار مدیر عامل برایان فرانسه دیده می شد نزولی از هواپیما با مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور مواجه شد و در فرودگاه توسط نسکار مالک و مدیر عامل جیم فرانسه و همسرش شارون; نسکار معاون رئیس و مالک Lesa فرانسه کندی و همسرش بیل کریستی; و نسکار معاون اجرایی رئیس جمهور بن کندی و مهمان خود را با چلسی در سر میپرورانند.

با مختصر ظاهر در دیتونا تهمت که برایان فرانسه تایید شده تنها چند روز پس از 2016 دیتونا 500 شد تنها رئیس جمهور به عنوان grand marshal برای بزرگترین مسابقه این فصل است.

“Daytona International Speedway شده است ممتاز به میزبانی چندین نشسته روسای جمهور ایالات متحده در طول تاریخ ما” پیگیری رئیس جمهور تراشه بطمع انداختن در بیانیه ای گفت: پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ، “ما مفتخر هستیم که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا انتخاب کرده است به تجربه تب و تاب و هیجان ‘آمریکا بزرگ مسابقه’ با حضور در روز یکشنبه 62 سالانه دیتونا 500.”

جورج دبلیو بوش رئیس جمهور شد گراند مارشال برای 2004 دیتونا 500 که دیل Earnhardt جونیور برنده.

در طول نسکار تابستان بازدیدکننده داشته است به دیتونا آهنگ جمهور جورج دبلیو بوش دستور داد برای 1992 پپسی 400 در ژوئیه 4 و رونالد ریگان رئیس جمهور آن را برای سال 1984 ترقه 400 نیز در روز استقلال برای چه معلوم که ریچارد خرده 200 و نهایی حرفه ای سری جام برنده شوید. ریگان و خرده معروف خوردند کنتاکی مرغ سرخ شده هم پس از پرچم شطرنجی.

اما دامان اطراف دیتونا قبل از روز یکشنبه مسابقه نبود فقط زمان آخر این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن حضور احساس شد.

جانباز راننده جو Nemechek مسابقه در روز شنبه نسکار Xfinity سری فصل, درب بازکن, در یک ماشین پشتوانه تهمت انتخابات.

Nemechek سرنشین شماره 47 برگ برنده 2020 شورلت اسپانسر شده از طرف میهن پرستان PAC آمریکا برای مایک هارمون مسابقه. 56 سال Nemechek که زد اولین نسکار ملی سری مسابقه در سال 1989 موفق به کسب 16 حرفه Xfinity نژادها و چهار فنجان سری مسابقات. Nemechek به پایان رسید 15 روز شنبه.

در ضمن یک اشتباه و به دور از فلوریدا ناشی دوم مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مطلب که برنامه ریزی شده بود برای رقابت در جمعه شب نسکار نگاه RV & خارج از منزل, کامیون سری بازکن به رها کردن.

راننده تیم Viens گفت: بعد از ظهر جمعه که به عنوان ماشین خود سفر از شیکاگو آن hauler تضعیف کردن جاده ها جایی در تنسی است. این خودرو قادر به آن را به ساحل دیتونا توسط ساعت 8 صبح روز پنجشنبه پس از آن خراشیده از مسابقه کامیون.

Viens که یک PAC مایل به حمایت از خود و Nemechek را سوار گفت: ایده این بود که برن از موضع سیاسی.

“من به حمایت از رئیس جمهور. من از او حمایت و میخوام ادامه به حمایت از او” Viens گفت.

میهن پرستان PAC آمریکا پرداخت مایک هارمون مسابقه $25,000 در فوریه. 5 با توجه به FEC پر کردن.

کمک: الن J. Horrow و شهر ساحلی دایتونای اخبار, مجله; White House, استخر, گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>