رئیس جمهور تهمت پشت فرمانداران آغاز محدودیت در سفر نیویورک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید اقدامات فرمانداران جمعه به سرکوب مسافران از کشورهای در سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر در نیاز آنها را برای رفتن به 14 روز در قرنطینه.

بیشتر: Coronavirus باعث شیوع صنعت سفر به, محور, شرکت های هواپیمایی در پروازهای

“ما بسیار قوی در مردم ترک به خصوص برخی از کشورهای خاص و رفتن به کشورهای دیگر که در آن آنها کمتر از یک مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی. “شما در حال شنیدن به طور مداوم در مورد مردم ترک نیویورک و رفتن به فلوریدا و نیویورک بدیهی است که کانون.”

او افزود: “ما در حال بازی است.”

رئیس جمهور گفت او از قرنطينه و ارائه ستایش فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis که در اوایل این هفته دستور داد هر کسی که پس از رسیدن در دولت خود را از نیویورک و نیوجرسی به خود قرنطینه برای 14 روز.

“او با مردم پایین آمدن از نیویورک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: مسافرت داخلی محدودیت ها روی میز گفت: در حالی که او هنوز آماده برای پیاده سازی آنها. روز جمعه او نشان داد که او نمی شی به اقدامات خاص متحده است.

در یکی از مهمترین اقدامات تهاجمی رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo روز جمعه گفت که او منظور خواهد شد دولت گارد ملی برای رفتن درب به درب در شهرهای ساحلی با شروع این هفته به دنبال به تازگی وارد مردم از نیویورک است. سپس آنها را به اطلاع بازدید کنندگان از قرنطینه سفارش.

بیشتر: تهمت: این مهم برای محافظت از آمریکایی های آسیایی تبار, پخش كردن, از ویروس نیست تقصیر آنها’

علاوه بر این, رود آیلند پلیس ایالتی بوده است کشیدن بیش از رانندگان که اتومبیل نیویورک پلاک. اطلاعات تماس خود را جمع آوری و آنها مطلع شده است.

یک زن مریم پاتریک که یک خانه تابستانی در شهر Misquamicut, رود آیلند, به گفته یک افسر به تازگی به درب مجله پراویدنس گزارش شده است.

افسر “بود که بسیار خوب در مورد آن” پاتریک گفت. او گفت: “یک همسایه نام کرده و گفت: ما فقط نقل مکان کرد که درست نیست. ما شده ایم در اینجا برای حدود سه هفته است. اما او می خواست ما را به می دانم که ما تا به حال به ماندن در خانه برای 14 روز.”

رود آیلند پلیس ایالتی در حال ایجاد یک “مرکز خوش آمدید” برای به دست آوردن اطلاعات به آنها اجازه می دهد برای پیگیری مسافران در اتومبیل جدید و پلاک. آیتالله سیستانی هشدار داد که ممکن است این آن را در قانون اساسی برای جلوگیری از اتومبیل به سادگی زیرا آنها از نیویورک صفحات.

فرمانداران در تگزاس فلوریدا مریلند و کارولینای جنوبی این هفته دستور داد مردم از ورود به نیویورک در منطقه – از جمله نیوجرسی و کانکتیکات و ویروس دیگر نقاط داغ به خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز پس از ورود.

نیویورک است که کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده وجود دارد بیش از 44,000 تایید موارد از جمله بیش از 25000 در شهر نیویورک با توجه به نیویورک وزارت بهداشت. حداقل 450 نفر در کشور فوت کرده اند بعد از ابتلا به ویروس. در سراسر کشور بیش از 100,000 coronavirus موارد تایید شده اند و با یک دست هر دولت است.

در اوایل این ماه ناروا گسترش ممنوعیت سفر اتباع خارجی در چین شامل اروپا است. او دستور داد محدودیت های ایالات متحده در مرز با مکزیک و کانادا است. او گفت: در اوایل این ماه که مسافرت داخلی محدودیت بودند تحت بررسی است.

“ما امیدواریم که ما لازم نیست که به ناروا” گفت: در آن زمان. “ما فکر می کنیم که امیدوارم ما نمی خواهد که برای انجام این کار است. اما آن را قطعا چیزی است که ما صحبت در مورد در هر روز است. ما ساخته نشده است که تصمیم گیری.”

کمک: آسوشیتد پرس; تام Mooney, Providence Journal

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>