رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام تعلیق مهاجرت به ‘محافظت از مشاغل’ میان coronavirus همه گیر

رئیس جمهور تهمت توییتی اواخر روز شنبه که او برنامه ریزی شده به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به آمریکا

رئیس جمهور با اشاره به نیاز به محافظت از مشاغل در نور “حمله از نامرئی دشمن” اشاره به ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

رئیس جمهور تهمت و گفت که او خواهد بود تصویب تغییر در سیاست با امضای یک فرمان اجرایی. هیچ جزئیات بیشتری در مورد این طرح که تقریبا به طور قطع در صورت چالش های قانونی.

گسترش سریع این ویروس که در ماه صرف تولید شده تقریبا 2.5 میلیون مورد مستند در سطح جهان حدود یک سوم از آن ها در ایالات متحده باعث شده است تا دولت به تصویب محدودیت های مسافرتی از بسیاری از اروپا و همچنین چین, کانادا, ایران, مکزیک و کره جنوبی.

اعلام درو سریع پاسخ از دموکرات تگزاس کنگره Joaquin کاسترو که در توییتی که “این اقدام نه تنها تلاشی برای منحرف کردن توجه و دور از تهمت و عدم جلوگیری از گسترش coronavirus و صرفه جویی در زندگی می کند اما یک مستبد مانند حرکت به استفاده از بحران و پیشرفت خود را ضد مهاجر دستور کار است. ما باید گرد هم می آیند به رد خود را بدست آورد.”

در طول هفته گذشته از بحران است که دیده می شود بسیاری از ایالت ها تعطیل, دولت ساخته شده است که حرکت می کند به سرکوب پناهجویان و مهاجران به دنبال ورود به کشور است.

منتقدان ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از این بحران که به کشته شدن بیش از 42000 آمریکایی و فلج اقتصاد بیشتر به امریکا اولین سیاست هایی که مدت طولانی است که با تمرکز بر ساخت آن را سخت تر برای اتباع خارجی برای زندگی و کار در ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن منظور می آید به عنوان معترضان در کشورهای مختلف به خیابان آمده اند و دولت سرمایه گام به تقاضا است که کسب و کار شروع به باز کردن back up به زودی.

کسب و کارهای کوچک و بزرگ شده اند نابود ملی اقتصادی فلج. اما مقامات بهداشتی متحد در اعتقاد به این که افتتاح این کشور بیش از حد به زودی می تواند ویروس موارد به خروش و امکانات مراقبت های بهداشتی به غرق شود.

اگر چه موارد همچنان به رشد در برخی از نقاط کشور فرمانداران از ایالت کارولینای جنوبی و جورجیا و تنسی ساخته شده حرکت می کند دوشنبه شروع به کاهش محدودیت برای ساکنان خود را.

کارولینای جنوبی اجازه مغازه های خرده فروشی مانند فروشگاه های بزرگ برای بازگشایی, در حالی که در گرجستان ورزشگاه, سالن مو و تاتو سرو می توانید برای باز کردن در روز جمعه. تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی گفت: stay-at-home منظور خواهد منقضی مارس 30, اجازه می دهد اکثر کسب و کار برای بازگشایی 1 مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>