رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه منعکس کننده مبارزات انتخاباتی اولویت های مانند مهاجرت, هزینه های دفاعی

واشنگتن – بودجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل به کنگره روز دوشنبه بار خوانده شده بیشتر شبیه به یک 2020 کمپین سند از هزینه های طرح است که هر گونه واقع بینانه فرصت تبدیل شدن به قانون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد جادوها خود را صرف لیست آرزو برای سال مالی آینده در حالی که در همان زمان به تقویت کمپین اولویت به عنوان او می پرسد رای دهندگان به بازگشت او به کار را برای چهار سال دیگر. اما با دموکرات ها کنترل خانه از آن می ایستد هیچ شانسی برای عبور.

آمریکا در حال حاضر در حال ساخت آن روشن است آنها هیچ نیت از رفتن همراه با پیشنهاد.

“بودجه بیانیه ای از ارزش و بار دیگر رئیس جمهور است که نشان دهد چقدر کوچک او ارزش سلامت خوب است امنیت مالی و رفاه سخت کوش خانواده های آمریکایی” مجلس نانسی پلوسی گفت.

Rep. جان Yarmuth D-Ky., رئیس بودجه مجلس کمیته ای به نام هزینه های پیشنهاد “مخرب و غیر منطقی بودجه است.”

“کنگره خواهد ایستادگی در برابر این رئیس جمهور وعده های شکسته و بی توجهی به هزینه انسانی از سیاست های مخرب,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن $4.89 تریلیون دلار صرف برنامه ریزی – بودجه نهایی ترم اول خود را در دفتر – خواستار افزایش به مصارف نظامی و کاهش به داخلی برنامه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است پیشنهاد $740.5 میلیارد 0.3% افزایش در هزینه های نظامی برای سال مالی آغاز می شود که در ماه اکتبر. غیر از برنامه های دفاع خواهد بود کاهش 5 ٪ به $590 میلیارد.

این پیشنهاد نیز خواستار $4.6 تریلیون دلار کسری بودجه کاهش 21 درصد کاهش به کمک های خارجی خواهد شد و تعادل در 15 سال Russ Vought اقدام مدیر کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه گفت: از طریق توییتر.

متعدد ادارات فدرال را ببینید شیب تند کاهش هزینه ها.

وزارت آموزش و پرورش را در بودجه را کاهش 5.6 میلیارد دلار یا 7.8%. سازمان حفاظت محیط زیست بودجه خواهد بود کوچک توسط $2.4 میلیارد و 26% کاهش دهد. وزارت انرژی را یک 8.1 درصد کاهش در حالی که سلامت و خدمات انسانی’ بودجه خواهد بود کاهش 10 ٪ و وزارت مسکن و توسعه شهری بودجه را کوچک 15.2%.

برخی از ادارات را صرف افزایش می دهد. امنیت داخلی بودجه خواهد پرش با $1.6 میلیارد 3.2 درصد افزایش یافته است. ناسا را به 12 درصد افزایش می دهد در حالی که امور جانبازان را 14 درصد افزایش می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیش از آخر هفته که او نمی خواهد لمس بزرگترین برنامه های داخلی.

“ما نمی خواهد دست زدن به امنیت اجتماعی خود را و یا مدیکر در مالی 2021 بودجه گفت:” در یک توییت در روز شنبه. “تنها دموکرات ها را نابود کردن آنها را با از بین بردن کشور ما بزرگترین تا کنون اقتصاد!”

در عین حال فقط در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در را باز کرد برای تعمیرات اساسی حق برنامه هایی مانند مدیکر و گفت: در طول یک تلویزیون ظاهر در حالی که در داووس سوئیس که “رشد فوق العاده ای” در اقتصاد خواهد آن را آسان تر برای بازسازی چنین برنامه هایی.

حق کاهش?مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهم به ‘نگاهی به’ در حال تغییر, حقوق, مانند مدیکر

وال استریت ژورنال گزارش داد که بودجه را به دنبال $4.4 تریلیون دلار در پس انداز بیش از یک دهه و 2 تریلیون دلار از آمده است که از پس انداز از حقوق از جمله $130 میلیارد دلار از تغییرات به داروهای تجویزی مدیکر قیمت گذاری شده است.

تهمت نیز درخواست کنگره برای $2 میلیارد دلار در بودجه جدید برای ساخت یک دیوار در امتداد آمریکا در مرز جنوبی با مکزیک یکی از امضا وعده از او 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. که کمتر از 5 میلیارد دلار در پی در سال گذشته در مرز دیوار بودجه یک درخواست که باعث یک رکورد تنظیم, 35 روز تعطیلی دولت در زمستان سال گذشته پس از دموکرات کنگره حاضر به تصویب پول است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد میلیاردها دلار هزینه در بهداشت و درمان و زیرساخت وام کسب و کار و دسترسی به اینترنت در مناطق روستایی آمریکا بخش مهمی از حوزه خود را به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر است.

در میان برنامه هایی است که از 25 میلیارد دلار برای “احیای روستایی امریکا” گرانت برنامه برای کمک به مناطق حمل و نقل و آب و جاده و پل و پروژه ها; $614 میلیون دلار بودجه برای آب و فاضلاب و کمک های مالی و وام و $690 میلیون دلار وام به سرمایه گذاری پهنای باند زیرساخت های استقرار روستایی مخابرات امکانات.

پول برای روستایی امریکا: مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی رزین میلیاردها دلار برای روستایی امریکا کلیدی حوزه در سال 2020

کسری hawks در حال مشاهده برای دیدن چقدر بودجه پیشنهادی می افزاید: به بدهی های دولت فدرال است که افزایش $2.8 تریلیون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و پیش بینی شده است به اوج $4.7 تریلیون دلار از طریق پایان این دهه به دلیل افزایش هزینه ها و کاهش مالیات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که پیش بینی رشد اقتصادی 3 درصد در طول چند سال آینده است که اقتصاددانان می گویند غیر واقعی است. اقتصاد رشد 2.3 درصد در سال 2019 در حال سقوط کوتاه از تهمت قول از حداقل 3 درصد با توجه به آمار منتشر شده در ماه گذشته توسط وزارت بازرگانی.

منافع عمومی گروه را آغاز کرده اند که در اعتراض به تاثیر از پیشنهاد کاهش در برنامه های مختلف.

Adm. مایکل مولن رییس سابق ستاد مشترک ارتش با ارسال نامه ای به رهبران کنگره در روز جمعه هشدار داد که کاهش به امور بین المللی برنامه های “از تماس با واقعیت در سراسر جهان است.”

“این یک لحظه ای که سرمایه گذاری بیشتر در دیپلماسی و توسعه مورد نیاز است نه کمتر” مولن نوشت و گفت.

استراتژیست جمهوری خواه Rick تایلر مکرر تهمت منتقد نیز در زمان موضوع را با دولت پیشنهاد بودجه.

“از نظر سیاسی با آن پیشنهاد کاهش به مدیکر پزشکی و تامین اجتماعی – تمام برنامه ها تهمت وعده داده شده به touch – این یک هدیه به دموکرات” او گفت:.

بابی Kogan ارشد ریاضی برای سنا بودجه کمیته در توییتر نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادی بودجه “بسیار بی رحمانه است.”

Yarmuth اشاره کرد که فقط شش ماه پیش مغلوب ساختن پیشی جستن امضا و به قانون بودجه دو حزبی معامله که قرار بود به آن را آسان تر برای کنگره برای تصویب هزینه های صورتحساب برای سال مالی آینده.

“در حال حاضر رئیس جمهور است و ظاهرا قصد بازگشت خود کلمه” Yarmuth گفت. “در عوض او پیشنهاد عمیق کاهش به برنامه های انتقادی است که کمک به خانواده های آمریکایی و محافظت از ما اقتصادی و امنیت ملی است. بعلاوه بودجه گزارش شامل تغییرات مخرب به پزشکی, ضربه محکم و ناگهانی تامین اجتماعی و کمک های دیگر برنامه های است که برای کمک به آمریکایی ها پایان می رسد دیدار در حالی که همه خود را گسترش کاهش مالیات برای میلیونر و ثروتمند و شرکت های بزرگ.

“کنگره خواهد ایستادگی در برابر این رئیس جمهور وعده های شکسته و بی توجهی به هزینه انسانی از سیاست های مخرب,” او گفت:.

مایکل کالینز و دیوید جکسون پوشش کاخ سفید است. رسیدن کالینز در توییتر @mcollinsNEWS و Jackson @djusatoday.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>