حوزه 4 پاسبان معاون ارائه شده 80 دلار به نوجوان برای عمل جنسی پلیس ادعا

یک شهرستان هریس پاسبان معاون متهم نامناسب پیام فراری نوجوان که به او کمک کرد تا گزارش گم سوابق نشان می دهد.

هارون Mayes, 33, چهره سه اتهام جنایت مرتبط با ارتباطات است که گفته می شود در محل مارس 20 مارس 16. Mayes فرستاده گفته دختر هرزه, عکس و ارائه به پرداخت 16 ساله 80 دلار برای نوعی از عمل جنسی با توجه به سوابق دادگاه.

بازداشت: بازداشت مرد پس از شلیک AK-47 در نزدیکی ایستگاه پلیس هوستون

دختر گزارش شده است به عنوان یک فراری در مارس 11 اما به خانه بازگشت, مارس 12 با توجه به سوابق دادگاه. Mayes و دیگر شهرستان هریس حوزه 4 پاسبان معاون دفتر رفت به آپارتمان به تایید او امن بود که وقتی متهم و دختر بچه برای اولین بار ملاقات کرد.

کارآگاهان با پاسبان را کشف Mayes خواسته دیگری در همان مجتمع برای ایجاد یک Instagram حساب برای او ادعا او می خواست برای برقراری ارتباط با او را به خانه اش با توجه به سوابق دادگاه. اما این اتفاق پس از Mayes و معاون دیگر صحبت با دختر مارس 12.

اسناد دادگاه نشان می دهد نام او را هرگز حذف شده از یک پایگاه داده از دست رفته و فراری و کودکان است.

دو messaged یکدیگر در Instagram برای برخی از زمان قبل از Mayes گفته فرستاده هرزه تصویر.

دختر را از مادر آموخته شده از مکالمات و رفت و به پلیس ژوئن 2, با توجه به سوابق دادگاه. پس از تحقیقات اولیه و معاونان مواجه Mayes که در همان روز و بلافاصله “او را از خیابانها” پاسبان علامت هرمان گفت.

Mayes شد اخراج از پست خود در مدت کوتاهی پس از.

کارآگاهان می گویند Mayes سعی کنید دختر را به درخواست پلیس برای رها کردن پرس و جو پس از یادگیری او تحت تحقیقات جنایی. این نوجوان که ایجاد حساب برای Mayes نیز فرستاده پلیس سوگند بیانیه ادعا که او کسی است که با ارسال پیام در مورد عمل جنسی اگر چه محققان تناقضات در اظهارات خود و آنچه گفته شد در این پیام با توجه به سوابق دادگاه.

Mayes در حال حاضر رو به سه اتهام جنایت آنلاین درخواست جزئی اقدام به تجاوز جنسی از یک کودک و دستکاری با یک شاهد.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>