پورتلند مقامات اعتراض ماموران فدرال در بینام و اجاره ماشین با اجسام حجم بازداشت معترضان

پرتلند سنگ. – مقامات شهرستان در روز جمعه خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حذف آنچه که آنها به نام سنگین-دست ارتش فدرال عوامل که گرفتن معترضان کردن خیابان ها – تاکتیک های است که مقامات فدرال به عنوان دفاع قانونی و لازم برای سرکوب مداوم اعتراضات.

مبارزه بین کاخ سفید و در سمت چپ متمایل دولت شهرستان تشدید جمعه در میان ویدئوها و دست اول حساب مرموز ماموران فدرال رانندگی در اطراف در بینام و اجاره ماشین با اجسام حجم و بازداشت معترضان.

شب جمعه دیدم اضافی درگیری به ماموران فدرال با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی, و فلش چتری برای متفرق کردن گروهی از معترضان. حداقل یک نفر دستگیر شد.

ناآرامی شدت در ساعات اولیه صبح به عنوان برخی از معترضان پرتاب بطری های آب و تنظیم کردن بمب دود و آتش با هدف دادگاه و پلیس ساختمان.

“من تعجب می کنم که آنچه در کشور من زندگی در” تجمع اعتراضی بث فرناندز گفت. “داشتن فدرال در آمده و سعی کنید برای رفع این خشم است نه رویکرد درست است و ما می خواهیم آنها را.”

پورتلند شهردار تد ویلر نامیده می شود ماموران فدرال در مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی “ارتش” و گفت که آنها باید ترک شهرستان.

“این بخشی از یک استراتژی هماهنگ از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به استفاده از نیروهای فدرال برای تقویت خود و تضعیف رای داده و آن را مطلق است سوء استفاده از اجرای قانون فدرال مقامات” ویلر گفت. “همانطور که ما شروع به دیدن چیزهایی د-تشدید اقدامات خود را آخرین شب شنبه و هر شب پس در واقع ratcheted تا تنش در خیابان های ما.”

پورتلند یک شهر با سابقه ای طولانی در درگیری بین معترضان و اجرای قانون بوده است گریبانگیر تقریبا 50 روز با ناآرامی های پس از مرگ جورج فلوید پس از بازداشت توسط پلیس در مینیاپولیس. در حالی که شهرهای دیگر را دیدم چشمک می زند از جمله جنگ پورتلند درگیری شده اند و بیشتر شدید و مداوم است.

وزیر امنیت داخلی چاد گرگ سفر به پورتلند در این هفته برای نظارت بر اقدامات فدرال وجود دارد و او به شدت با انتقاد از اجرای قانون محلی برای گرفتن سختی با “خشونت آنارشیست ها.”

گرگ گفت: فاکس نیوز روز پنج شنبه شب که به او پیشنهاد اجرای قانون کمک به شهردار و رهبران محلی بود اما به خواسته “بسته کردن و رفتن به خانه” که او گفت: “فقط نمی خواهید به اتفاق می افتد در سازمان دیده بان من.”

او را متهم رهبران محلی از “پرورش یک محیط است که همچنان به پرورش این نوع از بی قانونی است.”

یکی از به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته ویدیو نشان داد دو مرد در لباس نظامی در خیابان در شب مصرف یک مرد جوان با پوشیدن لباس تمام سیاه و سفید را بازداشت. در این ویدئو این دو عامل نیست جواب فریاد زد: سوالات قبل از قرار دادن مرد به بینام و وانت و رانندگی دور.

روز جمعه گمرک و حفاظت مرزی با صدور بیانیه ای مسئولیت برای دلهره و دفاع از آن عوامل پوشیده بودند و چرخ دنده است که شناسایی آنها به عنوان CBP پرسنل.

CBP عوامل رفت و پس از آن شخص چون آنها مشکوک او درگیر شد در “ضرب و جرح در برابر ماموران فدرال و یا تخریب اموال فدرال” در بیانیه ای گفت:. “هنگامی که CBP عوامل با نزدیک شدن به قدرتهای بزرگ و اوباش خشن نقل مکان کرد و به سمت محل سکونت خود را. برای همه, ایمنی, CBP عوامل به سرعت نقل مکان کرد و مظنون به یک محل امن تر برای تحقیقات بیشتر.”

آژانس گفت: CBP عوامل خود را شناسایی شدند و با پوشیدن CBP نشان در طول دلهره.

یکی از تظاهر کنندگان 29 ساله علامت Pettibone شرح حال برداشت توسط چند مرد در سبز نظامی خستگی و عمومی “پلیس” تکه لباس خود را در ساعات اولیه صبح روز چهارشنبه.

Pettibone گفت: “نمی دانم که آیا این افراد پلیس یا راست گرایان که اغلب همین militarylike لباس و آزار و اذیت در سمت چپ متمایل معترض در پورتلند.

“من وحشت زده شد” Pettibone در مصاحبه ای گفت:. “به نظر می رسید مانند آن را از یک horror/sci-fi مانند یک Philip K. Dick رمان. مثل این بود که صید.”

Pettibone گرفته شده بود به این شهر فدرال دادگاه و قرار داده شده در یک سلول برگزاری. دو عامل در نهایت خواندن او میراندا حقوق و پرسید که آیا او را به چشم پوشیدن از این حقوق برای پاسخ به سوالات. او کاهش یافته است و عوامل او اجازه دهید برود. ماموران فدرال که بازداشت او نیست به او بگویید که چرا او برگزار می شد و یا ارائه هر گونه سابقه دستگیری او گفت:.

فدرال اجرای قانون پاسخ در پورتلند باعث شده است تا یک بحث در میان فعلی و سابق اجرای قانون مقامات در مورد اینکه آیا وزارت امنیت داخلی و وزارت دادگستری سازمان های اجرای قانون هستند که توسط سوء استفاده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“این ایده که آنها در حال خروج از محیط است که فدرال اموال و بیرون رفتن در خیابان پورتلند به من می دهد مقدار زیادی از احساس وحشت و نگرانی در مورد مفهوم خود را از پلیس به طور کلی گفت:” دیوید گومز, یک مقام سابق اف بی آی. “پلیس است که در اصل یک قرارداد با جامعه. به همین دلیل است که بسیاری از این جوامع در حال فوران چرا که آنها احساس می کنند که پلیس باید به طور موثر از نقض قرارداد. هنگامی که شما به دولت فدرال در آینده وجود دارد اقدام به عنوان پلیس دولت شما به طور موثر سوق دادن جامعه به دور است.”

CBP اقدام کمیسر Mark Morgan, توییتی جمعه که عوامل خود را نه پنهان کردن وابستگی های خود و “به وضوح مشخص شده به عنوان فدرال [مأموران اجرای قانون] و باید شناسه منحصر به فرد.”

این حادثه و امثال آن که موجب انتقاد گسترده از DHS به خصوص پس از یک ناشناس عامل فدرال در خارج از دادگاه اخراج nonlethal دور به یک تظاهرکننده در صورت بیش از آخر هفته. که معترض بود به شدت مجروح و صورت دچار شکستگی استخوان.

اورگان ایالات متحده آمریکا, سناتور, Jeff Merkley و Ron Wyden همراه با آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه ارل Blumenauer و سوزان Bonamici همه دموکرات خواسته وزارت دادگستری و وزارت امنیت داخلی بازرسان به طور کلی به بررسی آنچه آنها به نام “unrequested حضور و اقدامات خشونت آمیز نیروهای فدرال در پورتلند.” آمریکا وکیل برای منطقه اورگان, بیلی ویلیامز گفت که او تا به حال با اشاره فیلمبرداری از معترضان به بازرس کل در وزارت دادگستری.

ایالات متحده خدمات مارشال سخنگوی روز جمعه گفت که این سازمان بود که در دستگیری و دغدغه های شرح داده شده توسط Pettibone و دیگران, و اضافه کرد که عوامل آن همیشه پوشیدن شناسایی نشان. تقریبا یک هفته پس از این رویداد مارشال مقامات نمی خواهد می گویند که آیا کسی که اخراج تاثیر مهمات به تجمع اعتراضی صورت بود یکی از کارمندان خود.

در شب جمعه ایالتی اورگان اجرای قانون مقامات گفتند و محلی دفتر دادستان منطقه باز کرده بود رسیدگی به 12 جولای حادثه است.

“آن را به شدت روشن این دولت متمرکز شده است صرفا در افزایش خشونت بدون پاسخ به درخواست های مکرر برای این که چرا این نیروی اعزامی در پورتلند و تحت چه اساسی اقتدار” گفت: Wyden.

Blumenauer که نشان دهنده بخشی از پورتلند گفت: “نامطلوب گزارش فدرال مأموران اجرای قانون گرفتن مسالمت آمیز معترضان را در خیابان باید زنگ هر آمریکایی است. این راهی است که دولت در عمل در یک عملکرد دموکراسی است.”

آزادی های مدنی طرفداران گفت: آنها را حفظ خواهد کرد مبارزه در دادگاه در برابر استفاده از ماموران فدرال به پلیس خیابان های پرتلند.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اضافه تنش در بالا از تنش ها در جامعه ما گفت:” کلی سیمون موقت قانونی مدیر ACLU of Oregon. “ما نمی خواهد از آن برای, و ما آنها را در دادگاه بیش از یک بار در آینده ای نزدیک است.”

Jo Ann هاردستی یک شهرستان پرتلند کمیسر در بیانیه ای گفت که او با افتخار “در میان با صدای بلند و کر از مقامات منتخب خواستار فدرال آمريکا در پورتلند را از خیابان به خانه بروم.”

او گفت: حضور خود را “اتحاد تشدید تنش و بی شماری قرار داده Portlanders ورزش اول خود را اصلاح حقوق در معرض خطر بیشتر.”

هاردستی نیز نامیده می شود برای پورتلند پلیس “بلافاصله پس از رهاسازی در هر گونه هماهنگی یا همکاری با دولت فدرال افسران” گفت: آنها نباید “یک شرکت تابعه از [تهمت] و نیروهای فدرال.”

پلیس اداره نیست پاسخ دادن به یک پیام به دنبال نظر جمعه در مورد دخالت خود را در فدرال پاسخ و این که آیا افسران خود را به حال هیچ نقشی در بازداشت یا بازجویی از هر کسی توسط مقامات فدرال.

پورتلند دارای سابقه مخالفت با اجرای قانون فدرال; شورای شهر رای دادند به جلو آن کارآگاه پلیس از FBI مشترک با تروریسم نیروی کار به خارج از نگرانی ها در مورد حقوق مدنی از ساکنان مسلمان.

یک سخنگوی FBI گفت: این سازمان مسئول کنترل جمعیت و او کاهش یافته است می گویند که آیا آن است که به بررسی هر گونه اقدامات از اجرای قانون اطراف ناآرامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>