Pop-up COVID-19 تست سایت باز می شود در Sunnyside

یک سایت موقت برای COVID-19 تست باز جمعه در Sunnyside عمدتا سیاه و سفید و کم درآمد محله با یکی از بالاترین نرخ های تایید رمان coronavirus موارد است.

درایو از طریق تسهیلات در ورتهینگ دبیرستان باز در ظهر حدود سه ساعت پشت برنامه به دلیل یک نوار زیادی از رعد و برق است که از طریق منطقه ساعت زودتر.

چون این سایت در نظر گرفته شده است یک pop-up آن را اجرا خواهد کرد از طریق پنج شنبه با لوازم به اداره سواب بینی تا 750 نفر یا 150 نفر در روز.

شهردار سیلوستر ترنر گفت: قرار ملاقات مورد نیاز برای آزمایش در مدرسه.

این Sunnyside محله در هوستون جنوبی دارای حدود 3.1 موارد در هر 1000 ساکنان با توجه به وقایع کد پستی تجزیه و تحلیل است که ترنر اشاره کرد در طی یک کنفرانس خبری.

“این خواهد آورد حیاتی COVID-19 تست منابع نزدیک به آسیب پذیر جوامع” ترنر گفت. “ما می دانیم که آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی و همچنین افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی هستند که به طور نامتناسبی گرفتن بیمار و در حال مرگ از COVID-19.”

هوستون در بخش بهداشت و درمان است که عامل سایت با تگزاس گروه مدیریت اضطراری.

یکی دیگر از پاپ آپ سایت در Kashmere چند مرکز خدمات فرار از تست های برای روز حدود 2:30 بعد از ظهر, سلامت, مقامات گفت.

در حدود همان زمان یک خط طولانی از اتومبیل می تواند دیده می شود snaking در اطراف پارکینگ در Butler ورزشگاه شهر دیگری عمل تست سایت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>