فقیر و بی خانمان در میشیگان در خطر از دست رفته محرک

تا آنجا که محرک نقدی رسما شناخته شده به عنوان تاثیر اقتصادی پرداخت – به نظر می رسد مانند پول آسان فرآیند ساده نیست و برای بسیاری از جمله بی خانمان و فقیر مردم و کسانی که بدون حساب بانکی.

و وجود نگرانی رو به رشد است که برخی از مردم از دست خواهد داد در دیدن هر گونه پول.

یک مسئله بزرگ در ادامه به حباب بالاتر: چگونه مردم فقیر خود را دریافت محرک ،

حدود 1.5 میلیون نفر در میشیگان به تنهایی می تواند در خطر نمی پرداخت و یا می تواند نیاز به صبر کنید تا زمانی که پنج ماه برای دریافت پول از طریق یک بررسی ارسال می شود در این پست با توجه به H. لوقا Shaefer مدیر راه حل فقر و هرمان و آمالی کوهن استاد عدالت اجتماعی و سیاست اجتماعی در دانشگاه میشیگان.

2020 Coronavirus محرک پرداخت سایت – طراحی و توسعه توسط راه حل فقر در دانشگاه میشیگان با همکاری دیترویت غیر انتفاعی مستقر در شرکت طراحی Civilla – ارائه می دهد یک روش ساده برای کمک به مردم آسیب پذیر و دیگران کشف کردن آنچه که آنها ممکن است نیاز به انجام بعدی که در نهایت دیدن آنها پول است که آنها بدهکار است. ببینید: https://poverty.umich.edu/stimulus-checks/.

این سایت شامل اطلاعاتی در مورد:

  • نحوه لینک خود اعتباری کارت بدهی خود را پرداخت مستقیم به طور خودکار رسوب بر روی آن کارت است.
  • چگونه به ثبت نام برای یک حساب بانکی آنلاین برای دریافت پرداخت مستقیم.
  • چه باید بکنید اگر شما نقل مکان کرد و از شما گذشته ثبت مالیات خود را.

چه چیزی غیر معمول در مورد این بازیابی برنامه های امداد است که حتی اگر شما هیچ درآمد – و شما نمی نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی – شما ممکن است قادر به واجد شرایط برای یک پرداخت.

نه همه البته واجد شرایط. برای مثال مهاجران که اصلا شماره امنیت اجتماعی نخواهد بود واجد شرایط برای چک.

در حالی که واجد شرایط برای پول تقریبا جهانی Shaefer گفت: چالش های باقی مانده در رسیدن به افراد بی خانمان فقیر مردم و خانواده ها که غالبا حرکت.

در حمایت از کودکان?: اگر شما نمی توانید یک محرک چک کنید

پول خود را به سوالات پاسخ داد: من محرک یا بیکاری چک مشمول مالیات می شود?

تا مطمئن شوید که بسیاری از مردم همچنان از دیدن محرک پرداخت از وزارت خزانه داری به طور مستقیم واریز به حساب های بانکی خود را. و آنها را مجبور به انجام کاری برای رسیدن به 1200 $برای یک نفر – و به $2,400 برای یک زن و شوهر بدون فرزند – به حساب خود. مقدماتی کودکانی که زیر سن 17 اضافی $500.

اکثریت قریب به اتفاق ساکنان میشیگان واجد شرایط برای محرک چک در دسترس ساخته شده توسط فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند. افراد با درآمد کمتر از $75,000 یا ازدواج و تشکیل پرونده به طور مشترک درآمد کمتر از $150,000 احتمال دارد واجد شرایط به صورت کامل پرداخت 1200 $در هر فرد بالغ به علاوه $500 به ازای هر فرزند زیر سن 17. سران خانگی ساخت کمتر از $112,500 نیز واجد شرایط هستند به صورت کامل محرک پرداخت.

اما شکاف ها و موانع بالقوه وجود دارد برای افرادی که به طور معمول “نیست فایل مالیات ندارد و یک حساب بانکی یا حرکت مکرر و اصلا ثبات آدرس جایی که این بررسی را می توان از طریق پست” با توجه به فقر راه حل در دانشگاه میشیگان.

کسی که چهره مشکلات مالی و رفت با یکی از بستگان ممکن است در معرض خطر برای گرفتن پول اگر آنها عمل نمی Shaefer گفت.

“ما ایمیل جعبه شدن آب گرفتگی با مردم پرسیدن سوال” Shaefer گفت.

تلاش ساخته شده است برای رسیدن به مردم آسیب پذیر از طریق گروه های مختلف و جوامع از جمله کار با ارائه اطلاعات مربوط به محرک پرداخت در شهر دیترویت سایت.

اگر کسی یک حساب بانکی برای مثال یک حساب کاربری هنوز هم می تواند باز کردن آنلاین و شهر دیترویت سایت لیست “امن و مقرون به صرفه به حساب” که در آن کسی که ممکن است قادر به گرفتن یک محرک پرداخت به سرعت از طریق واریز مستقیم به جای انتظار تا پنج ماه برای دریافت یک محرک را بررسی کنید.

اگر شما نمی خواهید به ثبت نام برای یک حساب بانکی شما می توانید لینک خود اعتباری کارت بدهی به جای.

Shaefer گفت: این مهم برای خانواده های کم درآمد و دیگران به درک که محرک پرداخت نمی خواهد تاثیر مزایای دیگر از جمله مواد غذایی, بهداشت و درمان, کسب درآمد مالیات های اعتباری و یا مزایای بیکاری.

محرک چک به عنوان یک اعتبار مالیاتی. به عنوان یک نتیجه, شما محرک پرداخت نمی خواهد تحت تاثیر قرار منافع شما دریافت خواهید کرد در حال حاضر و یا در آینده.

برخی از تلاش های انجام شده به مطمئن شوید که مردم نمی افتد از طریق ترک.

سرویس درآمد داخلی برای مثال چهارشنبه اعلام کردند که دریافت کنندگان مکمل امنیتی درآمد یا شمسی را به صورت خودکار دریافت اتوماتیک تاثیر اقتصادی پرداخت در برخی از نقطه در پایین جاده.

“شمسی گیرنده دریافت خواهد کرد $1,200 اقتصادی پرداخت با هیچ اقدام دیگری مورد نیاز خود را در بخشی. IRS پروژه های پرداخت برای این گروه خواهد شد بعد از اوایل ماه مه” IRS گفت.

IRS گفت: حرکت SSI گیرنده به پرداخت اتوماتیک رده شرح زیر است هفته های گسترده همکاری بین اداره تامین اجتماعی, خزانه داری و IRS و همچنین اداره خدمات مالی.

“پس از SSI گیرندگان به طور معمول لازم نیست به فایل اظهارنامه مالیاتی IRS تا به حال به کار گسترده با این دیگر سازمان های دولتی برای تعیین یک راه را به سرعت و با دقت ارائه تاثیر اقتصادی پرداخت به این گروه گفت:” نمایندگان کمیساریای چاک Rettig در بیانیه ای.

“برنامه اضافی کار باقی مانده است اما این گام روند برای SSI کنندگان به سرعت و به راحتی دریافت این 1200 دلار پرداخت به صورت خودکار.”

محرک چک: IRS رول جدید وب سایت برای کمک به غیر از پر کردن آمریکایی ها دریافت اضطراری پرداخت

IRS جداگانه ابزار آنلاین به نام غیر filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت ابزار. این ابزار می تواند مورد استفاده توسط شهروندان واجد شرایط در ایالات متحده یا مقیم دائم که تا به حال درآمد ناخالص است که نه بیش از $12,200 ($24,400 برای زوج های متاهل) برای 2019. و آنها در غیر این صورت نیاز به فایل فدرال مالیات بر درآمد بازگشت برای 2019 و نبود برنامه ریزی برای انجام این کار است.

اطلاعات اضافی در دسترس است www.irs.gov/coronavirus/non-filers-enter-payment-info-here برای کسانی که مدرک معتبر شماره امنیت اجتماعی.

IRS همچنین دارای یک ابزار آنلاین به نام “من پرداخت” است که می تواند کمک به مردم خود را پیگیری پرداخت و بسیاری از مردم, اما نه همه ارائه می کنند پرداخت مستقیم اطلاعات وجود دارد در صورت لزوم.

از روز شنبه هر چند IRS گفت: من ابزار پرداخت ندارد اطلاعات در عین حال اگر شما دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی و راه آهن و بازنشستگی هیئت مدیره فرم 1099 مکمل امنیتی درآمد و یا مزایای کهنه.

آن شده است یک زمان گیج کننده برای بسیاری از مالیات دهندگان به عنوان برخی از دریافت پول محرک به سرعت و دیگران در تلاش برای سعی کنید به شکل از زمانی که پول خود را وارد خواهد شد. متاسفانه بسیاری از مردم که ممکن است به شدت نیاز به پول می تواند از طریق ترک بدون کمی کمک اضافی.

دنبال مطبوعات آزاد دیترویت خبرنگار سوزان Tompor در توییتر @tompor.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>