نظرسنجی: رای دهندگان دیدن ساندرز به عنوان بهترین نامزد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی با رای دهندگان در سراسر کشور

واشنگتن – بر اساس یک نظرسنجی جدید کثرت دموکراتیک رای دهندگان بر این باورند بهداشت ، برنی ساندرز در حال حاضر بهترین شانس را از ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بررسی پس از قرار گرفتن پیروزی در نوادا 34 درصد از دموکرات به احتمال زیاد رای دهندگان در آخرین صبح مشورت و بررسی به این نتیجه رسیدند سناتور ورمونت بهترین نامزد به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن.

ایران از سوی دیگر ، تیم اسکات: برنی ساندرز به شمار بزرگترین تهدید برای مغلوب ساختن پیشی جستن را گشتند – گذشته از خود را مغلوب ساختن پیشی جستن

بیشتر: برنی ساندرز’ نوادا پیروزی نیروهای دموکرات ها را به روی چیزی حساب کردن با تاثیر بالقوه خود را از نامزدی

آینده پشت ساندرز در نظر electability در برابر رئیس جمهور سابق شهر نیویورک شهردار و مایکل بلومبرگ میلیاردر در 23 درصد در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سوم به پایان رسید و در 17 درصد.

که نظرسنجی از 954 دموکراتیک اولیه رای دهندگان جامد ساندرز’ سرب به عنوان نامزد پیشرو. او پدید آمده است به عنوان پیشتاز پس از برنده دو از سه اولیه مسابقات. علاوه بر پیشرو در تعداد نماینده های خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بوده صعودی در تازه ترین نظر سنجی.

در علاوه بر این به electability در انتخابات عمومی صبح مشورت همچنین نشان داد که ساندرز پیشی گرفت بایدن با رای دهندگان در سراسر کشور برای اولین بار.

سی و سه درصد از رای دهندگان گفت: آنها در حال حمایت ساندرز در حالی که 29 درصد گفتند که پشت بایدن.

که در این نظرسنجی 4 نقطه حاشیه خطای اما این نظرسنجی نشان می دهد که بایدن به نظر نمی رسد که نامزد پیشرو با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی جامعه است.

بیشتر: بلومبرگ با راه اندازی حمله ساندرز’ کنترل اسلحه رکورد می گوید NRA ‘آسفالت جاده به واشنگتن’ به صورت او

که صبح مشورت و نظرسنجی از 2,631 دموکراتیک اولیه رای دهندگان انجام شد در فوریه. 23.

پس از او قرار می گیرد پنجم در نیوهمپشایر اولیه نظر سنجی های ملی باید به طور مداوم نشان داده شده است یک قطره در بایدن حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر کشور.

NBC نظرسنجی

بایدن است که هنوز هم پیشرو در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالت کارولینای جنوبی،, هر چند با توجه به جدید NBC News/Marist نظرسنجی. که دولت بسیار مهم است به طول عمر از مبارزات انتخاباتی خود.

‘زنده هستیم و ما در حال آمدن’: جو بایدن سهام ریاست جمهوری پیشنهاد مهم کارولینای جنوبی اولیه

پس از کسب مکان دوم پایان در نوادا بایدن سر به یک آزمون بسیار مهم در کارولینای جنوبی اولیه که در آن کارشناسان سیاسی گفت: یک پیروزی می تواند تنفس زندگی را به خود ضعیف مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و یا یکی دیگر از از دست دادن می تواند آن را به پایان.

NBC News/Marist بررسی 2,382 کلی ثبت نام رای دهندگان انجام شد Feb. 18 Feb. 21 قبل از روز شنبه نوادا قفقاز.

بایدن انجام بهترین در میان میانه در 38% در حالی که ساندرز رسید و با رای دهندگان جوان در 40% و خود توصیف ترقی خواهان در 34٪.

بیشتر: چرا ایران-دوستانه کارولینای جنوبی است که هنوز هم یک کلید دولت دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری

به طور کلی در کارولینای جنوبی بایدن و ساندرز در حال سوار توسط میلیاردر تام Steyer در 15٪. بایدن سرزنش کرده اسلاید خود در کارولینای جنوبی در Steyer که ریخت و میلیون ها دلار در این مسابقه که برای دولت است.

“چه اتفاق می افتد این است که شما Steyer صرف میلیون ها دلار از مبارزه وجود دارد, بنابراین من فکر می کنم بسیاری اتفاق می افتد از نظر میزان پول خرج شده توسط میلیاردرهای سعی کنید به قطع به آفریقایی رای” بایدن CBS گفت: در طول پنج شنبه مصاحبه.

پس آنها Buttigieg در 9% دیابت الیزابت وارن D-Mass., در 8% و Klobuchar در 5 درصد است.

کمک: ویلیام کامینگز بارت یانسن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>