نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها از رد تهمت را از دست داده و از شیوع کروناویروس اعتماد Fauci

نظرسنجی جدید منتشر شده در این هفته نشان می دهد اکثر آمریکایی ها از رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر – قابل تغییر به عنوان تلفات صعود در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر در ابتدا به عنوان تهدید مطرح شده توسط coronavirus قبل از اقدام به کاهش گسترش آن. او تایید رتبه در ابتدا افزایش یافت اما به عنوان ویروس چکش اقتصاد و بیشتر آمریکایی ها آلوده شد, نمایش در مورد چگونه او به کار گرفته شده شیوع گرفته اند منفی تبدیل شود.

در یک نظرسنجی سی ان ان منتشر شد یکشنبه, 52% از سایتهای چگونه تهمت بود مبارزه با ویروس تا از حدود 48 درصد مخالفت در اوایل ماه مارس نظرسنجی سی ان ان. وقتی پرسیده شد که در مورد تهمت را از دست داده و همه گیر در آغاز ماه مارس و 41% تایید شده و 48 درصد مخالف.

دولت فدرال به عنوان یک کل شانس بدتر در نظرسنجی سی ان ان با 55 درصد مخالف آن پاسخ و 41 درصد تصویب در مقایسه با 48 درصد تصویب و 47 درصد مخالف در نظرسنجی سی ان ان در پایان ماه مارس.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او را دیدم هرگز دستیار را یادداشت هشدار داد که coronavirus می اندازد میلیون ها نفر از آمریکایی ها

نظرات در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و بحران بیشتر خراب همراه حزبی خطوط: 88 درصد از جمهوری خواهان تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن 14 درصد از دموکرات ها تصویب شده و 45 درصد از مستقل تایید شده است.

نظرسنجی سی ان ان انجام شد مارس 3 و 6 با حجم نمونه 1,002 آمریکایی و یک حاشیه خطا از 3.7 درصد است.

یک نماینده دانشگاه های نظرسنجی ها شنبه منتشر شد همچنین نشان داد عمومی تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ لغزش. چهل و شش درصد از پاسخ دهندگان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام یک کار خوب و 49% گفت که او انجام یک کار بد. در ماه مارس نیمی از پاسخ دهندگان گفت که او در حال انجام یک کار خوب و 45 درصد گفت که او انجام یک کار بد. منموته نظرسنجی بررسی شد مارس 3 تا 7 با حجم نمونه 857 بزرگسالان و یک حاشیه خطا از 3.4 درصد است.

بیشتر: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Birx “تشویق” در کالیفرنیا و واشنگتن موارد; دیزنی در نظر متوسط چک

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن وزن بیشتر محرک چک برای آمریکایی ها. چه چیز دیگری می تواند در آینده coronavirus کمک بسته است ؟

یک نظرسنجی از رویترز و ایپسوس نتایج مشابهی را نشان داد. در نظرسنجی مارس 6-7 از 1,116 بزرگسالان آمریکایی 53 درصد مخالف و 42 درصد تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر یک شیفت از 46 درصد مخالفت و 48 درصد تصویب در نظرسنجی مارس 30-31. رویترز/ایپسوس نظرسنجی در اعتبار فاصله 3 درصد است.

نمایش اطلاعات منابع در طول همه گیر شکستن در امتداد خط حزب. چهل و پنج درصد از پاسخ دهندگان در نظرسنجی سیاسی و صبح مشورت گفت: آنها راضی بودند با اطلاعات تهمت ارائه شده در مورد کوروناویروس; که در صد کاهش یافته و به 16 درصد در میان دموکرات ها افزایش یافت و به 79 درصد در میان جمهوری خواهان.

اکثریت در هر دو طرف راهرو گفت: آنها راضی بودند با اطلاعاتی که از دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. هفتاد و شش درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها راضی بودند با اطلاعاتی که او ارائه شده و نزدیک به 80 درصد از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان گفت که آنها راضی بودند.

در منموته نظرسنجی بازتاب نتایج با 35 ٪ از پاسخ دهندگان و در ابعاد بزرگی در دو طرف راهرو و گفت Fauci بود و مورد اعتماد ترین مقام دولتی در تلویزیون و 20 درصد گفت: تهمت بود قابل اعتماد ترین. نزدیک به نیمی یا 45 درصد از جمهوری خواهان گفت: تهمت بود قابل اعتماد ترین مقام در مقایسه با 3 درصد از دموکرات ها ،

چهل درصد از پاسخ دهندگان در سیاسی/صبح مشورت سنجی گفت: آنها فکر می کردند تهمت پاسخ به coronavirus بود “عالی” یا “خوب” و 54 درصد دارای پاسخ به “فقط عادلانه” یا “ضعیف است.”

سیاسی و صبح مشورت نظرسنجی انجام شد مارس 3-5 میان 1,990 ثبت نام رای دهندگان و تا به حال یک حاشیه خطا از 2 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>