پلیس: اشتباه-راه راننده مرگبار در قلعه خم ممکن است خراب شده اند مست

یک مرد کشته شد در اوایل صبح روز سه شنبه هنگامی که یک اشتباه-راه راننده سقوط کرد و با سر به ماشین خود را در طول گرند پارک وی در Fort Bend County است.

درست پس از نیمه شب یک Fort Bend County, کلانتر, خال راننده یک فورد F-150 سفر عازم شمال در southbound خطوط گرند پارک وی نزدیکی ایالات متحده 59 با توجه به Sgt. مارتین Garret با Fort Bend County حوزه 4 پاسبان ، که معاون و چند تن دیگر در امتداد گرند پارک وی سعی کرد با استفاده از نوار سنبله برای متوقف کردن سرعت وانت فایده ای نداشت برج دیده بانی گفت.

بیشتر از JAY R. JORDAN: راننده بحرانی پس از guardrail ماشین لب در امتداد شمالی آزادراه

پلیس حتی تلاش برای جلوگیری از ترافیک از ورود به tollway. شاهدان گفته نمایندگان که وانت شد و رفت و آمد بین 90 و 100 مایل در ساعت حدود 10 مایل در جهت اشتباه قبل از سقوط برج دیده بانی گفت.

لحظاتی بعد اشتباه-راه راننده ناودان به یک شورلت کروز بود که عازم جنوب در خطوط اصلی برج دیده بانی گفت. راننده کروز بود مرده در صحنه است.

HoustonChronicle.com: PCP رانندگی تا نگرانی در هوستون جاده ها

امدادگران airlifted وانت راننده به یادبود هرمان بیمارستان در وضعیت بحرانی است. او ناخودآگاه که نمایندگان اولین نورد در سقوط برج دیده بانی گفت.

نمایندگان در حال کار برای تعیین اگر راننده وانت شد مست قبل از سقوط برج دیده بانی گفت. نه راننده هویت بلافاصله منتشر شد.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>