پلیس را به شماره مجوز صدور اعلامیه به عنوان کنتاکی کلیسا دارای فرد در عید پاک خدمات

HILLVIEW, Ky. — به عنوان سرودهای خواند از یکشنبه عید پاک از بزرگ, هوای آزاد, بلندگو مشرف به Maryville, کلیسای باپتیست پارکینگ دو ایالت کنتاکی سربازان قرار می گیرد قرنطینه اعلامیه در محله های کشیش نشین’ ماشین و نوشت خود مجوز شماره.

در داخل این کلیسا حدود 50 نمازگزاران نادیده گرفته اندی رژیم صهیونیستی است. Beshear را در برابر تجمع جرم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به طوری که آنها می تواند شرکت خدمات هم در مسیحیت, مقدس ترین روز.

چند گفت که آنها در سمت چپ که آنها تا به حال هیچ وجه قصد مطیع متوجه خود شیشه جلو که به نام برای 14 روز خود قرنطینه و یا در صورت تهدید “بیشتر اجرای اقدامات است.”

دقیقا چه troopers انجام خواهد داد با کسانی که مجوز شماره یا چه مراحل Beshear را بعدی نبود بلافاصله پاک یکشنبه.

آنچه روشن است این است که کلیسا, کشیش, برگرد., جک رابرتز هیچ وجه قصد پایان دادن به فرد خدمات پیوستن به یک تعداد انگشت شماری از کلیساهای دیگر در سراسر کنتاکی که رد Beshear خواسته های خود است.

رابرتز وارد کلیسا صبح روز یکشنبه به پیدا کردن چند شمع ناخن ریخته در کلیسا ورودی به پارکینگ. او گفت که او نمی خواهد بگویید جماعت خود را به دنبال و یا سرپیچی از دستورات است که فرماندار جمعه اعلام کرد در حال تلاش برای پایین نگه گسترش COVID-19.

در کنتاکی ویروس به کشته شدن نزدیک به 100 و آلوده بیش از 1800.

“همه به انجام آنچه آنها احساس راحت با” رابرتز گفت. او پوشش خود پلاک آیا به عنوان دیگر محله های کشیش نشین.

مهم نبود. سربازان در زمان پایین VIN شماره به جای.

یکشنبه عید پاک: نیویورک کهنه می سازد صلیب در حیاط به افتخار هر coronavirus قربانی در شهرستان

در برخی از خدمات افراد باقی مانده در ماشین

در سراسر کنتاکی گزارش در آمد از کلیساهای دیگر در پتانسیل نقض انبوه جمع آوری قوانین و دستورالعمل CDC در درایو-از طریق خدمات.

Sgt. Josh Lawson از ایالت کنتاکی پلیس گفت: بسیاری از بخش های 16 پست در پاسخ به بین دو و پنج شکایت در مورد خدمات کلیسا.

اما آنها تا به حال نمی یافت هر گونه تخطی از دستورالعمل CDC یا دیگر در فرد خدمات — به جز مریویلل.

بیشتر تماس بودند برای خدمات که در آن افراد باقی مانده در اتومبیل های خود را. کسانی که خدمات “بودند و به طور خاص ذکر شده توسط فرماندار به عنوان مجاز” لاوسون گفت.

در مریویلل افرادی که ماند در اتومبیل خود را و گوش به خدمات از طریق فضای بلندگو دریافت نمی قرنطینه استفاده نمي نماييد.

“ما در پاسخ به آن دسته از تماس های که ما را از هر گونه تماس های دیگر برای خدمات” لاوسون گفت.

در جای دیگر در اطراف کنتاکی سربازان با استفاده از ارتباطات جامعه به صحبت با شبان به توصیه است که “آنها می توانند عبادت در حالی که انجام این کار با خیال راحت و در عرض چند دستورالعمل مناسب.” لاوسون گفت:, و اضافه کرد که از آن شده است “بسیار غیر مقابله.”

در واقع چندین شبان در کنتاکی شرقی که در برنامه ریزی برای برگزاری فرد خدمات تغییر ذهن خود و تصمیم گرفتند برای رانندگی در خدمات گفت: Harlan County قاضی-اجرایی دن Mosley.

Mosley تا به حال گفت: در Facebook پست شنبه که او می دانست از 10 کلیساها در شهرستان است که برنامه ریزی شد در شخص عید پاک خدمات.

کلیسا در مقابل دولت در یک ویروسی همه گیر

برگرد. رابرتز نمی تواند تحت تأثیر.

او مصمم به حرکت رو به جلو با 11 صبح عید پاک در مریویلل با وجود درخواست های مکرر از Beshear به تغییر به خدمات مجازی و فرماندار مارس 19 فرمان اجرایی منع تجمع جرم.

در اوایل این هفته باپتیست جماعت نیز دریافت یک دولت مورد حمایت سفارش از Bullitt شهرستان در بخش بهداشت و درمان به توقف فرد در گردهمایی “فورا”.

کلیسا رد هر دو برگزاری یک شنبه شب خدمات به خود جلب کرد که حدود 40 شرکت کنندگان.

Beshear را برای پلیس به ثبت پلاک کشیده شده انتقاد از تعداد زیادی از جمهوری خواهان در سطح فدرال و ایالتی از جمله ایالات متحده سنسور. میچ مک کانل و رند.

رابرتز گفت: “نه علاقه مند در تلاش برای سرپیچی دولت” اما معتقد است که کلیسای او حق دارد قانون اساسی برای ادامه به برگزاری عبادت خدمات در داخل کلیسا خود را.

“اگر شما به عنوان خوانده شده از قانون اساسی ایالات متحده اگر شما خواندن قانون اساسی ایالت کنتاکی آنها هر دو می گویند که (Beshear) است متخلف در کلیسا حقوق” رابرتز گفت: در اوایل این هفته.

اکثر روحانیون حمایت از ماندن در خانه برای عید

Beshear اغلب ذکر شده در هفته های اخیر که اکثریت قریب به اتفاق کلیساها را انتخاب کرده اند برای برگزاری خدمات مجازی برای محافظت از اعضای خود و جامعه از گسترش COVID-19.

“به دانش ما 99.89 درصد از تمام کلیساها و تمام کنیسه ها و مساجد در کنتاکی را انتخاب کرده اند به انجام کار درست” Beshear گفت شنبه. “من فقط به انجام بهترین من برای صرفه جویی در زندگی می کند. و وجود ندارد پاسخ آسان.”

فرماندار وعده داده است که دولت در حال رفتن به “قفل درب و یا بازداشت شبان.”

ضبط شماره پلاک, گفت, تلاش برای “می گویند که اگر شما در حال رفتن به تصمیم به رفتن به یک توده جمع آوری در طول این همه گیر آن نباید بر دیگر مردم است.”

دیگران تبدیل به درایو در خدمات

در صبح روز یکشنبه در آتش کلیسای مسیحی کشیش چاک سالوو ایستاده بر روی یک سکو بالاتر از 100 و یا تا اتومبیل را در پارکینگ شروع عید پاک روز صبح با آواز “God Bless the U. S. A.” و با تکان دادن پرچم آمریکا را به یک گروه کر از honks از churchgoers.

قبل از وارد شدن به عید پاک خود خطبه سالوو گفت که او به رسمیت شناخته شده است که مقامات دولت “هستند تا در برابر یک چالش فوق العاده ای” و رهبری جماعت در نماز.

او سپس قرائت سی دی راهنمای رانندگی در خدمات.

ساوانا Eadens بیلی Kobin و کریس Kenning کمک گزارش.

آخرین اخبار خبرنگار سارا Ladd در توییتر @ladd_sarah

آریزونا و مکزیک مرز است که معمولا شلوغ برای هفته دفاع مقدس: در این سال آن را در میان سکوت جهانی coronavirus بحران

مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق به ‘بازگشایی’ ملت: اما فرمانداران تصمیم خواهد گرفت که به سهولت coronavirus مستند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>