پلیس در جستجوی زن گرفتار در تصویری رانندگی, بیش از گور در هوستون ملی گورستان

صرف هشت پا از هم جدا آماندا هیل خانواده قبرها از رانده شدن توسط یک قرمز گول زدن SUV در هوستون ملی گورستان در روز یکشنبه.

زن در پشت چرخ از SUV که در حال حاضر تحت تعقیب پلیس هوستون بود دیده رانندگی در چمن در این کهنه گورستان سه زمان مختلف است که روز هیل گفت. خانواده او شد بازدید از قبر پدربزرگ و مادربزرگ او رابرت یوجین مارش اول ستوان در جنگ جهانی دوم و همسرش, اموزش ایرنه مارش به افتخار روز مادر و تنها ستاره پرواز موزه روگذر در بزرگداشت سالگرد 75 از پایان جنگ رابرت مبارزه به عنوان یک B-17 خلبان بمب افکن.

ویژه مناسبت منجر به بسته بندی شده جمعیت آن روز Hill, 23, گفت:, با جاده های باریک ایجاد سپر به سپر پشتیبان گیری در طول روز است. قبل از پل آغاز شده و حتی تپه گفت: او را دیدم زن پرش بر روی یک محدود برای دریافت بر روی گورستان چمن به رانندگی در اطراف یک روی f150 کامیون که پارک شده بود و ترافیک متوقف شده بود.

شکستن به روز رسانی اخبار: دریافت خود را هوستون اخبار هشدار به صندوق پستی خود تحویل

“او از انجام این کار را امتحان کنید و به ترک او این کار را قبل از روگذر حتی اتفاق افتاده است” هیل گفت: روشن دیگر گزارش های رسانه ها که اعلام کرده بود در غیر این صورت. “او فقط نمی خواهید به نشستن در هر ترافیک.”

بار دوم تپه را دیدم زن درایو بر روی چمن او فوت دور از در حال اجرا بیش از پدربزرگ و مادربزرگ او قبر سایت.

“در یک نقطه او لاستیک بودند و در واقع نشستن روی سنگ قبر,” هیل گفت. “ما نمی خواهید به اجازه دهید که اتفاق می افتد [برای هیل پدربزرگ و مادربزرگ’ گور].”

هیل گفت که او و خانواده اش در مقابل زن, ماشین, درخواست که او را وادار به عقب بر روی جاده ها است. دیگر شاهد شروع به جمع آوری به ضبط و گرفتن عکس از زن است. یک نگاه سریع به اطراف و تپه گفت: او می تواند مردم را در اتومبیل های دیگر با خود فک کاهش یافته است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: حماسه روگذر: فهرست جنگ جهانی دوم Warbirds گرفت و به آسمان هوستون یکشنبه

این سومین بار بود دیده رانندگی در چمن بود که او اقدام به ترک گورستان و ترافیک بود و بیشتر بسته بندی شده. در یک نقطه تپه گفت: تا به حال به پرش به بیرون از راه آسیب است چرا که زن راننده حاضر به توقف و تقریبا فرار او را بیش از.

“من در شوک بود, ما همه فقط از نوع وحشت زده” هیل گفت. “اگر او به من پدربزرگ و مادربزرگ’ قبر آن شده اند که یک وضعیت متفاوت [اما] من فکر می کنم مادر من و من یک کار خوب از نگه داشتن ما سرد است.”

مقامات با شهرستان هریس پاسبان حوزه 4 در حال حاضر در حال جستجو برای زن است. آنها طرح را به اتهام او جنایی با فساد است. خسارت او ایجاد می شود در این قبرستان برآورد شده در حدود $1,000, به گفته پلیس.

“من فکر می کنم او باید پاسخگوی آنچه او” هیل گفت. “این چیزی است که شما انجام دهید [به خصوص در] یک گورستان [برای] جانبازان است.”

هر کسی با اطلاعات در زن هویت و محل نگهداری آنها خواسته است برای تماس با پلیس در 281-376-3472.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>