پلیس nab مونترو سرقت مظنون و پس از پیگیری در هوستون

یک مرد متهم به کمک به نگه دارید تا با حداکثر سرعت دویدن فروشگاه در مونترو دستگیر شد پنج شنبه پس از یک تعقیب به هوستون سوم بخش است.

سه نفر به اتهام سرقت از فروشگاه فقط قبل از 3 p. m. در سال 2000 بلوک Westheimer نزدیکی چوپان درایو با توجه به هوستون اداره پلیس سرهنگ لری Crowson. ماموران به سرعت با سه آنها به عنوان سوار دور در یک نقره سدان Crowson گفت.

بیشتر از JAY R. JORDAN: مرد به ضرب گلوله, کشته در حالی که راه رفتن به فروشگاه در هوستون ماگنولیا پارک

ماموران به دنبال ماشین و اقدام به کشیدن آن را بیش از در هوستون Midtown اما راننده گفته حاضر به توقف. او به رهبری افسران در 20 دقیقه تعقیب و گریز به بخش سوم که در آن او و دو تن دیگر مظنون به سارق مسلح متوقف شد و فرار کرد و در Crowson گفت.

هوستون افسران پلیس با کمک یک ناظر K9 از شهرستان هریس حوزه 1 پاسبان را به سرعت در بر داشت راننده پنهان شدن پشت یک خانه رها شده است. هویت خود را نمی شد بلافاصله منتشر شد.

افسران جستجو ماشین بیرون کشیده حداقل یک تفنگ دستی و نزدیک به یک دوجین از اپل و iPads به اتهام سرقت در سرقت.

همانطور که از 6:30 p. m., افسران به حال واقع شده و دو نفر دیگر مظنون Crowson گفت.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>