پلیس: مرد تبدیل شده به دور از تگزاس نوار شاخه های زخم 8

سن آنتونیو (AP) — مردی که تبدیل شده بود به دور از یک بار در سن آنتونیو به ضرب گلوله و مجروح شدن حداقل هشت نفر در پارکینگ اواخر جمعه, پلیس گفت:.

پلیس در جستجوی فرد مسلح که فرار از صحنه شب جمعه, San Antonio, رئیس پلیس ویلیام McManus گفت: در یک جلسه در اوایل روز شنبه.

مسلح بخشی از یک گروه کوچک که در سمت چپ نوار در شمال سن آنتونیو و راه می رفت در سراسر خیابان را به میلگرد زیادی nightspot که اغلب دارای موسیقی زنده و DJ اجراهای. این گروه تبدیل شده بود دور در درب زیرا آنها “inebriated,” McManus گفت.

یکی از اعضای گروه در پاسخ گفت: “شما نمی دانید من کی هستم ؟ من UFC جنگنده از کالیفرنیا” رئیس پلیس گفت:.

که پس از آن رفت و برگشت به ماشین خود را در سراسر خیابان کردم یک تفنگ رفت و برگشت به محل میلگرد پارکینگ و باز آتش McManus گفت.

پنج زن و سه مرد بین سنین 23 و 41 زخمی شد در تیراندازی McManus گفت. خود را در شرایط دقیق نیست بلافاصله شناخته شده اما McManus مشخص می شود آنها را به عنوان پایدار در بیمارستان های محلی که در آن آنها در زمان خود.

جدی ترین آسیب رنج می برد با کسی بود که به ضرب گلوله در پشت McManus گفت. دو نفر دیگر قرق اما هیچوقت قبول درمان است.

اگر چه تیرانداز باقی مانده در بزرگ McManus گفت که او باور نمی وجود دارد هر گونه خطر برای منطقه است. اطلاعات بیشتر نبودند فورا در دسترس است.

میلگرد حدود 2 مایل (3.2 کیلومتر) جنوب شرقی سان آنتونیو فرودگاه بین المللی. یک تماس به شماره تلفن ذکر شده در آن سایت پاسخ داده شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>