پلیس پس از بررسی تصویری نصب شده را نشان می دهد افسر گشت پایمال معترض در مرکز شهر هوستون

هوستون پلیس می گویند که آنها در حال بررسی یک ویدئو نشان نصب شده افسر گشت پایمال یک زن معترض در روز جمعه تظاهرات بیش از افسر-درگیر مرگ هوستون-بومی جورج فلوید.

این ویدئو ارسال شده به توییتر گرفته شده در نزدیکی مقر پلیس در کنار تراویس خیابان در بعد از ظهر. آلیسون Amador که ثبت تصویری گفت: Chron.com این تظاهرکنندگان در اطراف یکی دیگر از معترضان می گوید که زخمی شده است در طی یک درگیری با پلیس در هنگام نصب افسر آمد از طریق.

مرکز شهر تظاهرات: HPD دستگیری نزدیک به 200 چهار افسر مجروح

در این ویدئو افسر بر اسب به نظر می رسد به یک سوت است که به منظور هشدار دادن به مردم است که اسب در حال آمدن است از طریق.

“وقتی همه چیز رو بلندتر پلیس در آورده اسب” Amador گفت. “از نقطه نظر من در آن نگاه کرد به من پلیس را دیدم ایستاده او وجود دارد اما همچنان به شخم زدن از طریق.”

هوستون پلیس گفت که آنها “در حال حاضر در حال بررسی شرایط پشت حادثه” اگر چه دامنه تحقیقات نامشخص است.

در یک صدای جیر جیر موضوع هوستون افسران پلیس اتحادیه معاون رئیس جمهور داگ گریفیث قرار داده و سرزنش در این تجمع اعتراضی بود که زدم.

“سوت به هوا قطره (sic) مردم” گریفیث گفت. “اگر شما توجه نمی کند پس از آن که خود را (sic)!”

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>