پلیس: Dallas ISD, معلم, متهم تعرض kindergartner

39 ساله متهم شده است که خود یک مهد کودک دانش آموز در حالی که کار به عنوان یک معلم در پرورش مدرسه ابتدایی در هوستون جنوبی با توجه به سوابق دادگاه.

جیمز برادلی دستگیر شد دوشنبه در یک تعداد از شهر با یک کودک پس از آن ادعا شده بود او را لمس یک دختر نامناسب در ماه فوریه 2019, پلیس گفت:.

دختر بود به طور خلاصه داده شده به برادلی کلاس در روز سوء استفاده چرا که او قادر به حضور در میدان سفر با همسالان هوستون ISD محقق دقیق در شارژ مقالات. او گفته محققان که “او را لمس خصوصی من با دست خود بر روی پوست من.”

و آن را به حال اتفاق افتاده است در بیش از یک مناسبت او گفت: با توجه به اسناد دادگاه.

حکم صادر شده برای برادلی دستگیری در روز جمعه. او دستگیر شد دوشنبه اما مقامات در پاسخ به یک درخواست به استادانه درست شده در شرایط از دلهره و یا اگر او هنوز هم یک هوستون ISD کارمند.

یک نسخه cache شده از پرورش ابتدایی وب سایت را نشان می دهد Bradley کار با ESL و قبل از مهد کودک و دانش آموزان است. او دیگر ذکر شده به عنوان یک عضو هیات علمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>