پلیس یافتن 18 جسد در ‘موقت’ تسهیلات در نیوجرسی پرستاری صفحه اصلی; امور خارجه به لوی سارنوالی

ANDOVER TOWNSHIP, N. J. – رژیم صهیونیستی. Phil مورفی میگوید که او کارگردانی دولت اجرای قانون را به نگاه به خانه سالمندان که در آن پلیس 18 بدن در آنچه او گفته بود “موقت” تسهیلات.

پلیس پنج بدن در یکشنبه عید پاک پس از دریافت راهنمایی و پیدا 13 دوشنبه در برگزاری منطقه پس از دریافت یک تماس در مورد بدن ذخیره شده در ریخته در اندوور توانبخشی و تحت حاد مراقبت I و II.

مقامات وزارت امور خارجه روز پنجشنبه گفت که 35 ساکنان درگذشت در خانه پس از پایان ماه مارس است که ساخته شده است از دو ساختمان مجزا. آنها گفتند: 19 از این مرگ و میر در ارتباط بودند به COVID-19.

مورفی گفت که او “دل شکسته” در مورد گزارش از مرگ و میر در تاسیسات و “خشم که اجساد مرده بودند تا ستون در موقت مرکز.” او گفت: “خواسته دولت دادستان کل نگاه به موضوع” همراه با مقامات بهداشتی دولت. چنین گفت: “حرکت شما به استخوان های شما را.”

قبلا: حداقل 2,300 خانه های پرستاری coronavirus موارد – و این واقعیت است که احتمالا خیلی بدتر

“جدید Jerseyans زندگی ما در دراز مدت مراقبت از امکانات شایسته برای مراقبت با احترام و محبت و کرامت” مورفی گفت. “ما می توانیم و باید انجام دهید بهتر است.”

فرماندار گفت: دولت دادستانی کل را بررسی بلند مدت امکانات است که تا به حال یک “تناسب تعداد مرگ و میر در طول COVID شیوع.”

وزارت بهداشت دولت ارسال می شود یک تیم از بیماری مسری کارشناسان به تسهیلات برای کمک به کارکنان و ساکنان فرماندار گفت.

“ما می دانیم که این مسئله ای است که منحصر به فرد است به نیوجرسی” مورفی گفت. “این است که ملی در محدوده. ما می دانیم که وجود دارد بد بازیگران در این صنعت در سراسر کشور است. اما نیوجرسی می تواند در چگونگی پاسخگویی به این مسائل است.”

او گفت که این وضعیت “به طور کامل فراتر از رنگ پریده” و “کاملا غیر قابل قبول است.”

‘من جوش خون’: فلوریدا, خانه های پرستاری درخواست فرماندار برای ایمنی از coronavirus پرونده های حقوقی

دولت کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli گفت که علاوه بر مرگ و میر, Andover, تسهیلات تا به حال 103 ساکنان دیگر که تست مثبت برای COVID-19 و 133 بیشتر بود که علائم شبه آنفولانزا. او گفت: 52 کارکنان تا به حال علائم شبه آنفولانزا.

پس از اجساد کشف شد, بهداشت و مقامات اجرای قانون مرتب شده برای یخچال کامیون ارسال می شود به صفحه اصلی به فروشگاه بدن به درستی. هیچ اتهامات جنایی واصل شده اند.

“گام های برداشته شده به اندازه کافی نگه دارید و به جای مانده از افرادی که کشته شده در این مرکز گفت:” گرگ Mueller, Sussex County, اولین دستیار دادستان. او گفت: سردخانه کامیون ها می توانید به فروشگاه حدود 100 بدن.

تدفین بدون مجالس ترحیم و اندوه بدون آغوش: Coronavirus تغییرات چگونه ما خداحافظی

عدم دنده محافظ و کمبود نیروی انسانی مهم مشکلات در خانه های پرستاری در سراسر این منطقه ساخته شده است که تا بخش بزرگی از کل تعداد COVID-19 مرگ و میر در نیویورک و نیوجرسی.

در برخی موارد پرستاران گفت: آنها از کار اخراج شدند به گزارش کمبود تجهیزات است. بستگان و شکایت در مورد قادر بودن به دریافت اطلاعات در مورد میزان عفونت در داخل خانه.

این Sussex County بخش بهداشت و درمان گفت: Andover Township تا به حال در مجموع 22 گزارش مرگ و میر مربوط به COVID-19 همانطور که از چهارشنبه.

این Andover Township رئیس پلیس اریک دنیلسون گفت: در این هفته است که این تحقیقات باعث تماس از کارکنان و اعضای خانواده به شهرستان کلانتر و پلیس. او گفت: پنج کشته شدند در یک منطقه که در آن بدن شما ذخیره می شود را به یک مراسم تشییع جنازه به خانه. اضافی 13 کشته شدند که در منطقه بعد و پس از گزارش یک بدن در ریخته.

Persichilli گفت که روز شنبه وزارت او مطلع شد که اندوور تسهیلات مورد نیاز بدن کیسه های برای آن مرحوم ساکنان و 28 جسد ذخیره شده وجود دارد.

“ما مطلع محلی در بخش بهداشت و درمان,” او گفت:, و یک افسر بهداشت در بازدید از این مرکز در 2 صبح یکشنبه.

دنبال خبرنگاران جنیفر ژان میلر (@JMillerNJH) ابوت Koloff (@AbbottKoloff) و لری کمستکک (@LoriComstockNJH) در توییتر

یک کلاس جنگ ؟ یک قدرت جهانی تغییر ؟ یک جهان جدا شده? چگونه کارشناسان آینده پس از coronavirus

که در آن شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت? بیشتر و بیشتر متحده شهرستانها و شهرهای آن را یک قانون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>