پلیس نزدیک سن آنتونیو آکواریوم دو بار در روز شنبه برای نقض اضطراری اعلام

سن آنتونیو آکواریوم دستور داده شد بسته دو بار در روز شنبه توسط لئون ولی اداره پلیس پس از افسران یافت کسب و کار به وجود اضطراری اعلامیه در میان coronavirus همه گیر پلیس گفت:.

آکواریوم تا به حال دریافت هشدارهای متعدد از پلیس اما هنوز هم در حال حاضر به گفته مقامات.

CORONAVIRUS بازدید هوستون: ‘آن را به بد’ هشدار جراح عمومی

“پیش از آن در هفته ما شخصا توصیه آنها این است که آنها نمی تواند به روی عموم باز است, اما اجازه داده شد به بیش از 9 کارکنان در حال حاضر برای مراقبت و غذا دادن به حیوانات” لئون ولی رئیس پلیس جو Salvaggio گفت.

پلیس ابتدا به نام به آکواریوم شنبه اولیه برای پیدا کردن آبزیان-تم کسب و کار به روی عموم باز با متعدد کاربران داخل – نقض تگزاس, Bexar County و لئون ولی اضطراری اعلان.

صاحب بود که حاضر نیست شنبه بود هشدارها را نادیده گرفته و حاضر به تعطیل استقرار پلیس می گویند. بنابراین افسران صادر آکواریوم استناد و دستور مدیر ،

قرار گرفتن در معرض مواد غذایی: ساکنان هشدار در مورد ویروس ممکن است قرار گرفتن در معرض در تگزاس-B

بعد از بعد از ظهر شنبه Salvaggio گفت: ماموران بازگشت به پیدا کردن بیش از 15 نفر در آکواریوم برای جشن تولد و همچنین ده کارمند.

پلیس دوباره ذکر شده مدیر و پاک کردن آکواریوم.

Salvaggio گفت که اگر صاحب نقض فرمان یک بار دیگر پلیس خواهد بود “مجبور به لغو گواهی خود را از اشغال و زنجیره ای درب های ورودی است.”Salvaggio همچنین گفت که او به دنبال هزینه های اضافی در برابر مالک.

“صاحب سن آنتونیو آکواریوم قرار دادن شهروندان و من در حال حاضر ماموران در معرض خطر خود را با اقدامات بی پروا,” Salvaggio گفت. “آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که باید به اجرای قوانین که قرار داده شده است در محل را برای بهداشت و سلامت ایمنی و رفاه عمومی است. ما برای رعایت داوطلبانه به عنوان قوانین در جهت منافع عمومی به عنوان یک کل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>