پلیس ضبط هوستون مرد متهم در تیراندازی مرگبار در سابق آپارتمان

25 ساله به ضرب گلوله کشته دختر سابق خود را شریک جدید دوشنبه در خارج از شمال هوستون آپارتمان پلیس ادعا می کنند.

مشکوک تیرانداز مواجه قربانی حدود 10:30 صبح در دختر سابق خود را خاموش وست لیتل نیویورک در نزدیکی شمال اتوبان. مرد دیگر شنیده فریاد در خارج از درب و پا خارج به بحث با توجه به هوستون اداره پلیس کارآگاه قتل برایان ایوانز.

بیشتر از JAY R. JORDAN: مرد کشته شده پس از بحث با زن داخل غربی, شهرستان هریس, صفحه اصلی

دو ملاقات در بالای طبقه سوم پله ها فرود و رد و بدل کلمات قبل از 25 ساله کشیده تفنگ و باز آتش ایوانز گفت.

مرگباری زخمی گلوله قربانی موفق به صعود به چهار پرواز از پله ها و راه خود را به یک منطقه گیاهی در امتداد خیابان که در آن او فرو ریخت. امدادگران با عجله او را به بیمارستان که در آن او مرده.

در ضمن مظنون فرار از آپارتمان فرار یک ژاکت در یک مرکز خرید دامپستر قبل از در حال اجرا به افسران پشت لودر نمایندگی همراه نزدیک به اتوبان. او قرار داده شده در دستبند آورده و از آپارتمان که در آن ایوانز و شریک زندگی خود را به اتهام او قتل است.

ایوانز تقدیر افسران که کمک گرفتن مشکوک.

“این یک کار برجسته توسط گشت” ایوانز گفت.

عزیزان از مظنون مسلح با حضور در یک مرکز خرید در سراسر خیابان. مرد شانه ای بالا انداخت و در مسیر خود را به عنوان یک افسر هدایت سر خود را به عقب از یک ماشین گشت.

ایوانز کاهش یافته است به سرعت شناسایی مظنون است.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>