پلیموث راک تخریب پوشش داده شده در نقاشی های دیواری: ‘چرا ؟ چرا کسی این کار را انجام?’

PLYMOUTH جرم است. – “چرا ؟ چرا ؟ چرا کسی این کار را انجام?” گیل منینگ خواسته به او نگاه کردن در تخریب پلیموث راک در صبح روز دوشنبه.

او یکی از بسیاری از کسانی که در سفر خود به پلیموث اسکله برای ابراز انزجار بیش از یک شبه آسیب به نقطه عطفی دیگر اسکله آثار توسط خرابکارها و دارای حق اعمال قوطی رنگ اسپری.

رئیس پلیس مایکل Botieri گفت: Plymouth Rock, زائر قبل از ازدواج, مجسمه, یادبود گرانیت نیمکت و حداقل چهار نفر از پختن رول مجسمه های پراکنده در مورد اسکله توسط Plymouth منطقه اتاق بازرگانی بودند با برچسب رنگ است.

شبیه نقاشی های دیواری از جمله زشت و ناپسند پیام با هدف پلیس پیدا شد بیش از یک مایل دور در پایه دولتی بنای یادبود ملی به نیاکان.

بسیاری از Plymouth Rock گرافیتی بود کشف لام رنگ Botieri گفت: اما چند تا از نشانه شد برچسب زده شده با اعداد و حروف 508 MOF.

‘یخ آتشفشان’ فوران در دریاچه میشیگان در ساحل: در اینجا چیزی است که آنها شبیه

کارآگاهان پلیس بررسی های نظارت تصویری از این منطقه به امید شناسایی خرابکارها Botieri گفت. پلیس در امتداد اسکله سنگی برای دور انداخته رنگ ظروف.

Botieri وجود دارد گفت: به نظر نمی رسد به هر گونه سیاسی اتصال به گرافیتی اما برخی از کسانی که جمع شده بودند در پلیموث راک در صبح روز دوشنبه تعجب است.

منینگ به ذکر است که نقاشی های دیواری رخ داده در روز رئیس جمهور و در سال 2020 است که 400th سالگرد زائران فرود در پلیموث راک.

خدمه نگهداری از شهر و مجموعه دولت به کار دوشنبه تمیز کردن نقاشی های دیواری با واشر قدرت و حلال استفاده می شود به پاک کردن قبلی خرابکاری.

Plymouth Rock شده است هدفمند گاهی اوقات در طول سال گاهی افراد با یک دستور کار سیاسی است.

Botieri اذعان کرد که این خرابکاری بود فراتر از محدوده از گذشته tagging حوادث.

“دیدن این نوع بی احترامی به صورت تاریخی یادآور فلاور داستان است که هر دو غمگین و نگران کننده,” لی Filson مدیر اجرایی محلی آژانس گردشگری دیدن Plymouth در بیانیه ای گفت. “غلیان احساسات نگرانی و خشم بیش از این حادثه بوده است مثبت پایان دادن به فکر ژست.

“به عنوان Plymouth بزرگداشت 400th سالگرد فرود از فلاور در این سال ما در حال حاضر شروع با استقبال داخلی و بین المللی بازدید کنندگان است. اسکله و منطقه تاریخی امن هستند به خوبی روشن خواهد شد و در ادامه به استقبال همه کسانی که مراجعه کنید.”

پیگیری خبرنگار غنی Harbert در توییتر: @richharbertOCM

‘تاریخی و بی سابقه’: جاری شدن سیل و مرداب های جنوب ایالات متحده آمریکا; می سی سی پی و تنسی سخت ترین ضربه

‘هر کاری برای نجات بچه من’: مادر نقش قهرمان به عنوان سمور حملات سگ, گزش, دختر, در, فلوریدا, صفحه اصلی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>