سقوط هواپیما در فلوریدا محله 2 مرد و سگ ظهور ‘بدون خراش,’ پلیس گفت:

فلوریدا, فلوریدا. — مقامات اورژانس نامیده می شدند به منطقه ای در نزدیکی فلوریدا اجرایی فرودگاه در فلوریدا پس از یک هواپیما کوچک پایین رفت و در روز یکشنبه بر اساس گزارش های اولیه.

این حادثه نامیده می شد در 10:08 صبح به وقت محلی.

یک Facebook پست توسط Okaloosa County Sheriff را نشان داد که دو مرد و یک سگ شکاری لابرادور زرد شد داخل هواپیما و هر سه آمده از سقوط “بدون یک خراش.”

نشانه های اولیه بودند که مردم بر روی زمین به کمک سه نفر سرنشین هواپیما دریافت کنید.

تصویری از تصادف سایت پیشنهاد هواپیما بود Beechcraft ثروت باد اورده هواپیماهای هوانوردی عمومی. ثروت باد اورده است قادر به صندلی شش شده است و در تولید بیش از هر هواپیمای دیگری در تاریخ است.

یک تماس به فرودگاه مقامات بود بلافاصله جواب داد.

بث Cann زندگی با شوهر او و دو فرزند مورد چهار خانه به پایین از جایی که هواپیما سقوط کرد.

Cann گفت: او را نمی شنوند سقوط اما پسر او گریفین به حال سوار دوچرخه خود را به یک food mart پایین خیابان و آمد با این خبر.

“او آمد و گفت:” آه با راه وجود دارد, یک هواپیما در یک درخت’ ” Cann گفت. او گفت: “همه خوب بود و خوب وجود دارد دو بچه و یک سگ آنها از هواپیما بیرون.”

Coronavirus: به روز رسانی های زنده

Cann و دیگر کشورهای همسایه رفت و به رعایت هواپیما و گفت: آن را تنها در حدود 5 فوت دور از زن در خانه است. زنی که زندگی وجود دارد و نه در خانه در زمان و بازگشت به پیدا کردن یک همسایه آوردن یک نردبان را به حیاط خلوت خود به کمک دو مرد و سگ فرار هواپیما.

Cann گفت: ساکنان این منطقه همواره نگران است که چنین رویدادی اتفاق می افتد به دلیل نزدیکی به فرودگاه.

“ما در مسیر مستقیم پرواز, فرود, اما ما همیشه می گفت که این موضوع اگر آن اتفاق می افتد اما زمانی که آن اتفاق می افتد,” او گفت:. “این یک مثال کامل است. … همه بسیار خوش شانس است.”

کلانتر گفت که در آن نوشته است که اداره هوانوردی فدرال و ملی ایمنی حمل و نقل شده بود اطلاع از این تصادف و امر نظارت بر این تحقیقات که به علت.

‘ترسناک برای همه’: این آن چیزی است که در سیاتل و پادشاه شهرستان, مناطق تحت محاصره از coronavirus

‘هرج و مرج و سردرگمی و فساد’: خشونت همچنان ادامه دارد در آلاباما زندان با وجود تحقیقات فدرال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>