وانت سقوط به قدرت خط در هوستون تعقیب پلیس

فرار شجاعانه تلاش یک سرقت مشکوک به پایان رسید که در حال فرار مشکوک سقوط به یک قطب قدرت دوشنبه در هوستون سوم بخش است.

هوستون افسران پلیس بودند پس دو مرد در یک آبی وانت که هر دو می خواستند در اتهام جنایت حدود 3 بعد از ظهر زمانی که پلیس کشیده کامیون بیش از 3800 جلوگیری از پیر اسپانیایی دنباله. افسران قادر به دریافت راننده در بازداشت اما مسافر – می خواستم برای سرقت – شروع به پریدن کرد و کنسول وسط و در زمان کنترل از کامیون سرعت خاموش با ماموران در تعقیب نزدیک با توجه به HPD Sgt. کوری Harrington.

بیشتر از JAY R. JORDAN: هوستون مرد متهم به قتل مادر به عنوان او پخته شده, پلیس می گویند

هنگامی که تعقیب کردم به اسپانیایی دنباله دار در نزدیکی Griggs جاده پلیس با استفاده از یک گودال مانور جایی که یک افسر با استفاده از خود و یا ماشین گشت به چرخش کردن یک فرار خودرو. راننده موفق به درست وانت و نگهداری, رانندگی, هارینگتون گفت.

مرد westbound در آلاباما در نزدیکی زندگی می کنند بلوط زمانی که او سقوط کرد به یک ماشین سیاه و سفید که پس از آن به یک پارک طلا وانت در کنار خیابان. فرار مظنون وانت careened به یک قطب قدرت ضربه زدن آن را پایگاه خود را و ارسال زنده خطوط برق پراکنده در سراسر کابین.

در حالی که نه مربوط به گمان این ماشین سیاه و سفید از صحنه گریخت Harrington گفت.

ماموران با خیال راحت کشیده مشکوک از ماشین و به زندان. او uninjured و دختر بچه گفت.

او به احتمال زیاد در صورت اتهام فرار از دستگیری در یک موتور خودرو.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>