وانت راننده در تلاش برای عبور اتومبیل کشته شدن دوچرخه سوار در شمال, شهرستان هریس, پلیس می گویند

پلیس در حال جستجو برای راننده یک وانت که گفته می شود آمار کشته و یک دوچرخه سوار قبل از فرار از سقوط اواخر یکشنبه شب در شمال شهرستان هریس.

دوچرخه سوار شد, عازم جنوب در هفت مایل از خط در نزدیکی ویلیام بگویید خیابان که ماشین پشت سر او سعی در ساخت یک راست به نوبه خود در اطراف 9 p. m. به گفته هریس شهرستان کلانتر Sgt. Dashana گونه McNeal. وانت راننده که پشت عطف ماشین سوار بر طرف اشتباه از جاده و به عقب کشیده به southbound لین قابل توجه دوچرخه سوار.

ماسک, سفارش: , شهرستان هریس, قاضی سفارشات کسب و کار به نیاز مشتریان پوشیدن ماسک به عنوان COVID-19 مورد افزایش

او سپس نگه داشته رانندگی جنوبی در هفت مایل خط قبل از تبدیل شدن غرب در Little York Road گونه McNeal گفت.

معاونان و امدادگران شروع به CPR در جانبازان دوچرخه سوار بود که مرده در بیمارستان. هویت خود را نمی شد بلافاصله منتشر شد.

گونه-McNeal توصیف راننده به عنوان یک اسپانیایی نر در حدود 40 تا 50 سال با رنگ و نور و رنگ مو قهوه ای. او رانندگی یک سال 2005 تا 2010 تیره-رنگی Dodge Ram, او گفت:.

کامیون باید سنگین جلویی آسیب.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس HCSO در 713-221-6000 یا هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>