وانت حمل کودک فرو کردن شمال آزادراه اجتناب از “بی مخ” خیابان روروک مخصوص بچه ها, پلیس می گویند

یک خانواده از سه کشیده بود از خود را لت و پار وانت پس از آن careened خاموش شمالی آزادراه پل هوایی در تلاش برای جلوگیری از غیر قانونی خیابان روروک مخصوص بچه ها در اواخر روز پنجشنبه هوستون, پلیس می گویند.

راننده کامیون بود عازم شمال در بزرگراه بین ایالتی 45 نزدیکی کمی نیویورک جاده حدود 10:30 p. m. زمانی که دو ماشین شروع بافی در داخل و خارج از ترافیک مسابقه در حالی که هر یک از دیگر با توجه به هوستون پلیس سرهنگ M. L. بارو. وانت شد که در این مسابقه.

دکل بزرگ در شعله های آتش: راننده با عجله به بیمارستان پس از توفنده در امتداد شمالی آزادراه

حداقل دو نفر دیگر از رانندگان بی گناه نیز سعی در منحرف از راه از سرعت اتومبیل است که زمانی که آن دو و وانت برخورد – ارسال وانت توفنده بر روی سد بتنی به نیویورک زیر بارو گفت.

خوب سامریان که شاهد سقوط فرار به کمک و کشیده یک نوزاد و یک مرد از داخل وانت در حالی که آتش نشانان به استفاده از ابزار خاص به کنجکاوی باز لت و پار خرابه و رایگان یک زن از داخل. هر سه گرفته شد به نزدیکی بیمارستان اما انتظار می رود برای زنده ماندن.

هیچ کس از داخل دو دستگاه خودرو که سقوط کرد در اتوبان مجروح شد اگر چه یکی از کسانی که اتومبیل های پشت سر هم به شعله های آتش.

“این خیابان روروک مخصوص بچه ها در حال هرج و مرج” بارو گفت. “آنها بی مخ و [باید] هیچ مفهوم نابودی و مشکلات آنها باعث شده در جامعه ما است. مردم می تواند کشته شده اند امروز در اینجا.”

Shimara میچل یکی از خوب سامریان که کشیده کودک و مرد به ایمنی.

“این چیزی بود اما خدا” میچل گفت. “این کودک آسیبی ندیده و به من لبخند زد.”

مسابقه ماشین فرار کرد.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>