عکس ها نشان می دهد هوستون تگزاس مرکز پزشکی دانشگاه تبدیل بیش از نزدیک به 100 سال

بیش از گذشته نزدیک به 100 سال در مرکز پزشکی تگزاس (TMC) پردیس تبدیل شده از یک بیمارستان در سال 1925 به بزرگترین مجتمع های پزشکی در جهان به بیش از 10 میلیون نفر در سال است.

واقع در قلب از هوستون به TMC دارای بیش از 60 نهاد پوشا 50 میلیون توسعه یافته فوت مربع است که در حال اجرا بیش از 106 ، 000 کارکنان. مرکز تاریخ قدمت آن به سال 1925 هنگامی که هرمان بیمارستان بستری خود بیمار برای اولین بار و به روی عموم باز است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Texas A&M برای ساخت $550 میلیون پیچیده در هوستون تگزاس مرکز پزشکی

نزدیک به 20 سال بعد, اولین عضو موسسه پیوست TMC که دانشگاه تگزاس ایجاد MD Anderson بیمارستان سرطان و پژوهش است. بیش از چند دهه آینده منجر موسسات مانند دانشگاه کالج پزشکی, Michael E Debakey و مرکز پزشکی و بیمارستان کودکان تگزاس خواهد تماس TMC خانه و مرکز نهایی hub موسسات بهداشتی.

TMC است شناخته شده برای مسکن برخی از درخشان ترین ذهن در پزشکی از جمله دکتر مایکل Debakey دکتر دنتون کولی و دکتر جیمز “Red” دوک. در سال 1946 Debakey تاریخ ساخته شده زمانی که او انجام شده برای اولین بار در جهان بای پس عروق کرونر روش در بیمارستان Methodist; در سال 1968 کولی انجام شده یکی از اولین پیوند قلب در کشور در موسسه قلب تگزاس و در سال 1976 دوک دهکده زندگی پرواز از هرمان بیمارستان اولین بیمارستان خصوصی آمبولانس هوایی خدمات.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: TMC3 طول می کشد قدم بزرگ به سمت مشارکتی biomed تسهیلات

مجتمع چشم انداز است که بخشی ذاتی از هوستون افق و به شدت تغییر کرده است پس از آن برای اولین بار زمین شکست دهه پیش. امروز بیش از 3 میلیارد دلار ارزش پروژه های ساخت و ساز در حال انجام در داخل و اطراف محوطه دانشگاه.

جدید ترین پروژه های جدید $550 میلیون پردیس واقع در مرز جنوبی اصلی مرکز پزشکی. تگزاس A&M دانشگاه سیستم در ماه فوریه اعلام کرد مجموعه جدید را اشغال 5.5 هکتار و به رخ کشیدن یک 18-داستان علمی ساختمان 19-داستان دانشجویی مسکن و ساختمان و 30-داستان پزشکی ساختمان اداری که همه ورزش, A&M, لوگو, هوستون کرونیکل گزارش شده است. پزشکی ساختمان اداری است که انتظار می رود تا پایان ساخت و ساز توسط 2023.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: TMC نوآوری موسسه شیپور خاموشی Luby به عنوان رئیس جدید

در سال 2018 دیگر عظیم تحقیقات پزشکی پروژه اعلام شد برای خارج از اصلی مرکز پزشکی دانشگاه. TMC3 را متحد چهار موسسات تحقیقاتی (TMC, Baylor College of Medicine, Texas A&M دانشگاه مرکز علوم بهداشت دانشگاه تگزاس مرکز علوم بهداشت و دانشگاه تگزاس M. D. Anderson Cancer Center) برای یک تحقیقات جدید پزشکی پردیس که به طول 30 هکتار و به عنوان یک خدمت پزشکی, نوآوری های ایرانیان, هوستون کرونیکل گزارش شده است.

پژوهش دانشگاه خواهد خانه $246M ساختمان multistory شبیه یک مارپیچ دوگانه مدل سازی پس از یک رشته از DNA و به رخ کشیدن آزمایشگاه میدان رستوران ها و مغازه ها و فضاهای تجاری و افزایش پارک با باغ ها و مسیرهای پیاده روی. مقامات گفت: در سال 2018 به TMC3 می تواند به عنوان اوایل به عنوان 2022 خواهد بود و ایجاد یک چند میلیارد دلاری تاثیر اقتصادی.

دو پروژه های جدید خواهد شد به طور قابل توجهی تبدیل TMC چشم انداز و اضافه کردن به مرکز سنگین کشیدن در دنیای تحقیقات پزشکی و نوآوری است.

از طریق کلیک روی عکس بالا برای یک نگاه TMC چشم انداز از زمان آغاز آن در سال 1925 به آن آینده ای روشن در سال آینده…

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>