عکس: جمعیت عظیمی در سراسر جهان نام نژادی عدالت

تمام آخر هفته جمعیت اجازه نمی دهد تا.

از نیویورک به پاریس به سیدنی هزاران هزار عمدتا مسالمت آمیز معترضان خواستار پایان دادن به نژادپرستی نهادی در زمان بیش میدان و خیابانهای و میادین در سراسر جهان است.

استراحت نهایی: جورج فلوید گذاشته می شود به استراحت در پرلند شنبه

در استرالیا جمعیت تظاهرکنندگان در پایتخت دولت افتخار حافظه جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که کشته شد دو هفته پیش توسط پلیس آمریکا و اعتراض به مرگ و میر ناشی از بومی های استرالیا در بازداشت است.

در شمال شهر مارسی معترضان برگزار شد تا نشانه هایی است که خواندن “کشتن آن است که در حال فیلم برداری” در اشاره به فلوید آخرین لحظات که در ویدئو و “من سیاه نیست اما برای مبارزه با شما.”

و بنابراین در رم و لندن و بارسلونا, برلین.

در دنباله ای از وقایع است که وحشت همه جا مردم فلوید درگذشت و پس از یک مینیاپولیس افسر که تا به حال او را دستبند به دست از دروغ گفتن بر روی زمین فشرده زانو در گردن او برای چند دقیقه از جمله پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا.

در ایالات متحده را به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” را تبدیل به صف آرایی گریه می کند برای بسیاری از. و سنگین-دست در واکنش به تظاهرات در بسیاری از مکان ها است تاکید چه منتقدان می گویند: اجرای قانون است نظامی و بیش از حد اغلب با استفاده از نیروی بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>