+ عکس جهان چگونه است, مقابله با کروناویروس

از پاشش مواد ضد عفونی کننده در اطراف برج کج پیزا به عکاسی از شکوفه درختان در ژاپن در حالی که پوشیدن دنده محافظ: جهان به نظر می رسد بسیار متفاوت از رمان coronavirus.

در جای دیگر خدمات کلیسا در حال ملاقات با دوربین های دیجیتال و خالی pews (به جز یک کلیسا پر است که آن صندلی با عکس از عبادت). مردم با داشتن بینی خود را جستوجو کرد و در یک درایو از طریق خط.

عکس: هوستون مکان محبوب در حال حاضر استارک خالی صحنه

در فیلیپین و برخی از کارکنان دولت هستند که swathed در اسپری های ضد عفونی کننده قبل از ورود به ساختمان های دولتی. “این دولت فیلیپین دارای مهر و موم کردن Luzon این کشور بزرگترین و پرجمعیت ترین جزیره برای جلوگیری از گسترش COVID-19,” عکاس گتی عزرا Acayan گزارش. “زمین دریا و مسافرت هوایی تعلیق شده است در حالی که دولت کار مدارس کسب و کار و حمل و نقل عمومی دستور داده شده است بسته در تلاش برای نگه داشتن برخی از 55 میلیون نفر در خانه است.” همانطور که از روز دوشنبه فیلیپین’ وزارت بهداشت تا کنون تایید 396 موارد از جمله 33 و میر اما هزاران نفر دیگر بیماران مشکوک به ویروس.

HoustonChronicle.com: زنده coronavirus به روز رسانی

اسپانیا نیروبخش است برای تاثیر با راه اندازی یک بیمارستان صحرایی برای coronavirus بیماران در داخل IFEMA یک مرکز کنوانسیون است که همچنین به عنوان یک خدمت موقت درمانگاه و سردخانه. با توجه به یک جزوه از مادرید و UME (به اسپانیایی اضطراری ارتش واحد) این واحد مجهز خواهد شد با 5500 تخت و یک UCI (Intensive Care Unit). از مارس 21, اسپانیا ثبت شده در مجموع حدود 24,900 موارد و 1,328 مرگ و میر با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

تفاوت در چیست ؟ توضیح اقامت در خانه در مقابل پناهگاه-در-محل

آن را در اواسط ماه مارس و حتی این ویروس جدید متوقف نخواهد شد گردشگران از هجوم آوردند به پارک های شهر توکیو برای مشاهده شکوفه شکوفه های گیلاس. سنتی ‘Hanami’ احزاب رسما ممنوع, این سال, اما مردم عینک ماسک صورت برای حضور و عکس سالانه بلوم. متاسفانه نه مردم به اندازه کافی در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب با حفظ فاصله بین خود و برخی از جمعیت و پیک نیک جمع شده بودند در برخی از درخت پوشیده فضاهای.

این تصاویر به احتمال زیاد به تغییر در هفته های آینده. ما در آوردن شما نمایش جدید از جهان به عنوان آن را تکامل می یابد در طول این زمان بی سابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>