دادخواست به خواسته های حذف اودسا عضو هیئت مدیره مدرسه که مشترک ضد سامی نژادپرستانه پست

منتشر شده

هزاران نفر خواستار حذف یک اودسا مدرسه عضو هیئت مدیره پس از یک مقاله روزنامه از اودسا آمریکایی کانون توجه قرار دادن خود را نژادپرستانه و ضد یهودی و Islamophobic احساسات مشترک در Facebook.

Ector شهرستان ISD عضو هیئت مدیره مدرسه دویل Woodall به صحبت کرد آمریکا در عمق جمعه ارائه هیچ پشیمانی برای خود نظر و به جای آن دو برابر را در برخی از احساسات از قبیل تماس با اسلام نه یک دین بلکه یک “جغرافیای سیاسی نفرت است.”

او همچنین ادعا کرد که طناب دار بود فکر لذت بخش به او گفت که او نمی خواهد گاو به لحاظ سیاسی درست است.

مایک اتکینز وکیل برای منطقه گفت: آمریکا Woodall بود که اعمال حق آزادی بیان و نمی تواند مقصر و یا حذف از هیئت مدیره مگر اینکه رای دادند ،

دادخواست برای حذف دویل از هیئت مدیره تا به حال بیش از 4000 حامیان همانطور که از اوایل بعد از ظهر سه شنبه. این آمریکایی گزارش داد که یک گروه از Odessans همچنین برنامه ریزی برای بیان احساسات خود را در مورد پست فرد در هیئت مدیره کارگاه مجموعه را به جای 6 بعد از ظهر پنج شنبه در ECISD ساختمان دولت در 802 N. سام هوستون Ave.

روز شنبه ECISD سرپرست و هیئت مدیره مدرسه جمهور با صدور نامه ای خواستار Woodall را Facebook مطالب “توهین آمیز” و “بد است.”

سرپرست اسکات موری و رئیس جمهور هیئت مدیره دانا اسمیت گفت: Woodall نمایش نیست و نشان دهنده دیدگاه های این منطقه است.

Woodall نظرات با توجه به آمریکاییشامل:

“اگر ما می خواهیم به امریکا بزرگ دوباره ما را به شر مردم از ترس مجازات ، نظرات به نظر می رسد با یک تصویر از یک جلاد طناب دار بر اساس گزارش روزنامه. “این قتل” و “یهودیان نیست در واقع مردم” با یک عکس از افسران نازی.

“نشت چند گالن بیکن گریس در آن خیابان و آن را روشن کردن سریع است.” عنوان شد و به دنبال آن سه پرچم آمریکا با یک عکس از گروه زیادی از مسلمانان در نماز. یک نظر زیر را با توجه به این روزنامه همچنین گفت: “این است که عربستان سعودی … این است که “شیرین صفحه اصلی” Birmingham Alabama! عصبی رتبهدهی نشده است؟”

“ما را در آغوش و خدمت متنوع کارکنان و بدن و همچنین به عنوان یک جامعه متنوع,” موری اسمیت و گفت: در نامه خود. “آقای Woodall پست ها قطع در سراسر بسیاری از کسانی که در گروه های گوناگون. ما نمی توانیم تحمل این نوع از کوردلی. تصاویر و کلمات که نکنه بچه های ما و خانواده های ما صدمه دیده بیش از حد. ما در صحبت با آقای Woodall در این مورد. ما درک خود را از چشم انداز و راست خود را به بیان نظرات شخصی خود را از طریق سیستم عامل. اما ما نمی توانیم پیام هایی که توهین و یا حاشیه راندن اعضای جامعه ما و یا منحرف کردن اذهان از کار ما انجام می دهیم به آموزش کودکان جامعه.”

در روز سه شنبه Woodall صادر عذرخواهی در میدلند خبرنگار تلگرام برای پست تماس آنها را توهین آمیز و در نتیجه خود را شخصی “blinders.”

“من واقعا متاسفم برای من توهین آمیز Facebook مطالب” Woodall نوشت. “من متعهد به درآمد خود را اعتماد است. من blinders. چیزهایی هست که من نمی بینم و درک می کنم چون از فرهنگ و تجربیات شخصی.”

Woodall عذرخواهی می رود به توضیح است که پس از مصاحبه اش با آمریکا, گزارشگر اموزش کمپبل به او صحبت کرد در مورد چگونه خود را پست ساخته شده او را احساس می کنم به عنوان یک زن یهودی. Woodall ادعا گفتگو خلاص شدن از شر او را از یک چشم بند اسب و در ادامه به صحبت در مورد تجربه مشابه با A. J. Crabill سابق معاون کمیسر آموزش و پرورش در تگزاس که یک مرد سیاه و سفید.

“من درک می کنم که چرا پست های من بودند توهین آمیز” Woodall نوشت. “من آنها را حذف کنید از صفحه من. من یک مقدار زیادی برای یادگیری در مورد تفاوت های فرهنگی و من را وقف یک معامله بزرگ از زمان یادگیری توسط شرکت فرهنگی آگاهی و حساسیت آموزش است.”

متعدد جامعه پست در ECISD Facebook صفحه تماس برای راهنمایی Woodall را حذف از هیئت مدیره با برخی از نمایشگاه خود را در Facebook پست ها در تصاویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>