پیت Buttigieg چپ نوادا گانینگ برای برنی ساندرز قبل از اینکه خیلی دیر

واشنگتن – پیت Buttigieg رفت و سخت پس از برنی ساندرز شنبه شب پله های اخیر انتقادات به عنوان پنجره باریک برای دیگری دموکراتیک امیدوار به توقف ساندرز از گرفتن نامزدی.

در سخنان پس از ساندرز تحت سلطه نوادا, قفقاز, Buttigieg گفت: تنها راه دموکرات ها ارائه می تغییرات تدریجی حزب می خواهد با یک نامزد “که در واقع به یک لعنتی در مورد اثر شما با داشتن” در مسابقه از بالای بلیط رقابتی در مجلس نمایندگان و سنا مسابقات دموکرات ها نیاز دارید را به نفع خود.

او را متهم ساندرز از نادیده گرفتن و رد و حتی حمله “بسیار دموکرات که ما کاملا باید ارسال به کاپیتول هیل.”

“اجازه دهید گوش دادن به آنچه که آنها به ما گفتن و از آنها حمایت از بالای بلیط” گفت: Buttigieg که برنده بیشتر نمایندگان از ساندرز در آیووا و جمع آوری به همان مقدار به عنوان او را در نیوهمپشایر. “این خیلی مهم است.”

حتی قبل از این جلسه نتایج توربوشارژ ساندرز’ شتاب Buttigieg بدست تهاجمی تر. پس از رفتن پس از ساندرز در روز چهارشنبه بحث Buttigieg شروع به پخش در کارولینای جنوبی اولین آگهی انتقاد ساندرز با نام و عنوان او در ادامه به حمله ساندرز’ امضای طرح بهداشت: مدیکر برای همه است.

“او frontrunner در حال حاضر ما نیاز به مطمئن شوید که ما در چالش با چشم انداز خود را” Buttigieg سی ان ان گفت شنبه.

ساندرز’ کمپین متهم Buttigieg جمعه از توسل “به همان دروغ در مورد مدیکر است که ما از شنیدن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Buttigieg است انعکاس نگرانی از مرکز-چپ دموکرات که نگران باشید که داشتن یک سوسیالیست دموکراتیک پیشرو بلیط آن را سخت تر برای دموکرات ها برای پیروزی در ماه نوامبر.

“من که تیم مغلوب ساختن پیشی جستن است و رفتن به بعد از هر کس به ما معرفی کنند اما اگر ما در حال رفتن به رفتن با یک سوسیالیست مثل ما با ما چانه” استراتژیست دموکرات جیم مانلی گفت شنبه. “این رفتن به بسیار آسان برای اهریمن جلوه دادن تمام انتخابات.”

Buttigieg با انتقاد از آنچه که او به نام ساندرز’ “انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب” گفت: نمایش “سرمایه داری به عنوان ریشه همه شر” را دوباره مرتب اقتصاد در این راه اکثر آمریکایی ها نمی پشتیبانی می کند.

فراتر از ایدئولوژی او نیز رفت و پس از آنچه او به عنوان تفرقه طبیعت ساندرز’ کمپین.

“ما باید تغییر آنچه در آن احساس می کند مانند به زندگی در ایالات متحده آمریکا” Buttigieg گفت. “و این است که یک تفاوت واقعی از سناتور ساندرز’ انقلاب با تنور مبارزه و تقسیم و قطبش منجر به آینده ای که در آن هر کس که برنده روز هیچ چیز تغییر سمی تن ما سیاست است.”

“ما هم می خواهیم مردم نام آنلاین و یا ما می توانیم آنها را به جنبش ما” او ادامه داد. “ما می توانیم یا سفت باریک و پایه و یا باز کردن چادر به جدید و گسترده و بزرگ دل ائتلاف آمریکا.”

در نوادا بحث چهارشنبه ساندرز خواسته شده بود در مورد رفتار برخی از حامیان او از جمله کسانی که در حمله به رهبران قدرتمند دولت آشپزی اتحادیه پس از آنها انتقاد ساندرز’ طرح بهداشت.

ساندرز گفت: “99.9 درصد” از حامیان مناسب و معقول هستند انسان و او بیزار چند که سخنان زشت.

در یک بحث در اوایل این ماه ساندرز بود پرسید: چگونه او اطمینان نگران دموکرات ها در مورد electability پس از رئیس جمهور دونالد در حال حاضر حمله به این واقعیت است که او یک دموکرات سوسیالیستی است.

ساندرز پاسخ داد که برنده خواهد شد “می گویند چیزهای وحشتناک” در مورد هر کسی که نامزد. راه به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن ساندرز گفت: برای دموکرات ها به اقامت در ایالات.

کمک: Christal هیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>