‘افراد مورد علاقه” به دنبال در مرگ 5 ساله به ضرب گلوله در حالی که ساخت فیلم به خانه

هوستون پلیس در حال جستجو برای سه نفر در نظر گرفته شده “افراد مورد علاقه” در مرگ 5 ساله به ضرب گلوله در حالی که ساخت فیلم به خانه با خانواده اش در ماه گذشته.

قتل کارآگاهان به دنبال Shapree Monique استونهام, 29, Khalisah اسمیت 18 و الکسیس Moshae گور 22. هیچ یک از این سه متهم به جرم و جنایت, پلیس گفت:.

بیشتر از JAY R. JORDAN: زن ‘تصادفی’ به ضرب گلوله کشته شده توسط دوست در غرب شهرستان هریس کارآگاهان می گویند

پسر بود و با پدر و دیگر بستگان نشسته دوم-داستان بالکن در 8100 بلوک ریچموند حدود 9 p. m. 31 مارس است. خانواده ساخت فیلم به خانه هم وقتی کسی با اسلحه شروع به تیراندازی در پارکینگ با توجه به هوستون اداره پلیس گروهبان. توماس سیمونز.

مسلح به ضرب گلوله کشته و چهار و یا پنج دور حداقل یکی از آن رخ داد کودک سیمونز گفت. معلوم نیست اگر این تیراندازی دستگیر شد در هر یک از فیلم ها.

پدر پسر زد او را و شروع به رانندگی او را به یک بیمارستان نزدیک زمانی که او پرچم عبور آمبولانس. کسانی که امدادگران با عجله او را به بیمارستان که در آن او تحت عمل جراحی سیمونز گفت.

او جمعه درگذشت. پلیس هم آزادی نیست هویت خود را.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس هوستون, اداره پلیس, قتل, بخش در 713-308-3600 یا هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>