پری خانه باز می شود مدل جدید در Meridiana فاز دوم

منتشر شده

پری خانه افتتاح چهارمین نمایشگاه مدل در Meridiana جامعه از خانه های جدید در جنوب پرلند که در آن آن را به اضافه کردن خانه های جدید در 55-پا homesites در Meridiana فاز دوم.

واقع در 10111 نپر درایو جدید پری خانه ویژگی های مدل 2,737 فوت مربع از فضای زندگی با چهار اتاق خواب و سه حمام, جزیره, آشپزخانه, سرگرم کننده, فضاهای بازی اتاق کتابخانه با درب های فرانسوی و تمدید تحت پوشش حیاط خلوت و پاسیو. Meridiana جدیدترین مبله مدل یکی از 18 در حال حاضر روزانه باز.

قیمت از $310,000 s top-فروش سه و چهار اتاق خواب طرح توسط پری از محدوده 2300 از 3200 متر مربع با ویژگی های محبوب مانند 12-سقف پا باز, اتاق خانواده, کارشناسی ارشد مجموعه mudroom و پیاده روی در شربت خانه. چند خانه در حال حاضر تحت ساخت و ساز فوری برای حرکت در.

Meridiana فاز دوم شامل جامعه جدید در سایت Caffey دبیرستان, در حال حاضر تحت ساخت و ساز, باز پاییز 2021. ساکنان نیز در نزدیکی جامعه را در سایت Meridiana مدرسه ابتدایی لیک فرانت واحه ایجاد پارک ها و فضای یادگیری labs. مانند Meridiana فاز فاز دوم آن از خانه های جدید در دسترس است از تگزاس 288 طریق Meridiana پارک وی. پارک وی است و انتظار می رود برای باز کردن به تگزاس 6 تا پایان سال است.

این 2017-2018 GHBA جامعه از سال ارائه بهترین در خانه جدید قیمت از پایین $200,000 s به $600,000 s از جمله کسانی که آماده برای حرکت فوری-در کوچه بن د کیسه و در بخش های دردار.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Meridiana و حرکت خود را-در خانه آماده بازدید MeridianaTexas.com تماس بگیرید و یا 281-915-5515.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>