مردم در حال ساخت DIY ماسک برای مبارزه با کروناویروس. اما آیا آنها در واقع کار می کند ؟

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به غرق ایالات متحده, ملی, کمبود N95 ماسک و تهی سهام شل-اتصالات فولاد ماسک ناشی از یک راه حل خلاق: do-it-yourself نسخه.

برخی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که باقی می ماند تنزل به خانه های خود را با توجه به سرپناه در محل سفارشات با استفاده از که به دوختن و مونتاژ ماسک از لوازم یدکی و بازیافت پارچه های الاستیک و مواد دیگر است.

کارشناسان توصیه می کنند که در حالی که در خانه جایگزین می توانید شل-اتصالات مانع است که ممکن است کاهش گسترش برخی از میکروب ها آنها هستند طراحی شده است برای جلوگیری از گسترش COVID-19 رسمی نام این بیماری همه گیر است که جاروب جهان است.

“تنها ماسک که CDC در نظر ایمن از شما گرفتن coronavirus تنها راه در واقع به شما جلوگیری از استنشاق آن است که N95 ماسک” کاپیتان مایکل دویل یک ارتش ایالات متحده New York گارد ملی دستیار پزشک گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. دویل است افسر فرمانده در رانندگی-در coronavirus تست سایت در نیو راشل, New York.

“DIY ماسک, البته, خلاق هستند و تنها به خدمت به عنوان یک یادآوری برای ما نیست ما را لمس چهره” دویل گفت. “این ویروس می تواند سفر به شش پا اگر شما سرفه و عطسه vape دست دوم vape. اگر چه زمانی که شما در مکان های شما لزوما نیاز به ماسک, مگر اینکه شما خودتان بیمار هستید. و اگر شما بیمار توصیه می شود که شما بیرون رفتن در ملاء عام.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: بهترین راه برای جلوگیری از بیماری است که با اجتناب از قرار گرفتن در معرض ویروس. آن را توصیه می کند بالاتر از همه چیز برای مردم برای جلوگیری از فرد به فرد تماس بگیرید و عمل اجتماعی فاصله اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان, پوشش سرفه و عطسه با دستمال و یا داخل آرنج و به اغلب و به طور کامل در دست بشویید حداقل به مدت 20 ثانیه.

Coronavirus سوال: ما در حال پاسخ دادن به آنها.

N95 ماسک ها تنگ اتصالات ماسک که فیلتر کردن حداقل 95% از کوچک و بزرگ ذرات با توجه به CDC. آنها توصیه می شود برای استفاده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی در درمان coronavirus. FDA اضافه شده که حتی زمانی که به درستی نصب شده یک N95 ماسک “می کند نه به طور کامل از بین بردن خطر بیماری یا مرگ.”

ماسک های خانگی بسیاری از دوخت بلکه شبیه شل-اتصالات فولاد ماسک, همچنین شناخته شده به عنوان facemasks که برآورده نمی کنند N95 استاندارد.

“نقش facemasks است برای بیمار منبع کنترل برای جلوگیری از آلودگی مناطق اطراف آن زمانی که یک فرد سرفه یا عطسه” CDC گفت: در وب سایت خود را. “بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک COVID-19 باید پوشیدن یک ماسک تا زمانی که آنها جدا شده در یک بیمارستان یا در خانه. بیمار نیازی به پوشیدن ماسک در حالی که جدا شده است.”

CDC بیشتر توصیه می کند که افرادی که بیمار نیازی به پوشیدن ماسک مگر اینکه مراقبت از کسی که بیمار است.

“Facemasks ممکن است در تامین کوتاه مدت است و آنها باید ذخیره برای مراقبان” این وب سایت آمده است.

Coronavirus به روز رسانی: 100M در lockdown; تهمت مردد اجتماعی فاصله; محرک شدت گرفتن نبرد

Facemasks از جمله N95 ماسک در حال تبدیل شدن به کمیاب موضوع به افزایش تقاضا و حتی رو قیمت سنگ آهن در بازار به عنوان مقامات محلی به دنبال تقویت خود ذخیره از طریق بخش خصوصی است. در پاسخ چندین شرکت در حال انجام اقدامات برای دوباره پر کردن تجهیزات پزشکی در بیمارستان ها در سراسر کشور.

JOANN پارچه های راه اندازی یک برنامه جمعه است که به دور پارچه الاستیک و سایر مواد ضروری به طوری که مشتریان می توانند facemasks در خانه برای اهدا به بیمارستان. این شرکت حتی یک آموزش تصویری در وب سایت خود را نشان می دهد که روش های مناسب برای جمع آوری ماسک.

در آریزونا غیر انتفاعی در فلاگستاف رشته با هم است با استفاده از فولاد پارچه بازیافتی توسط فلگستفف مرکز پزشکی به دوختن ماسک. گیلبرت و کوچک کسب و کار کوچک من, در خانه, فروشگاه شروع به دوخت ماسک و آنها را به صورت رایگان پس از مراقبت بهداشتی محلی کارگران گزارش شده بودن ارائه ماسک زیرا آنها در نظر گرفته نشده “در معرض خطر” و بعد از صاحب مغازه شنیده ام که پزشکان در بخش مراقبت ويژه نوزادان کارکنان پوشیده بودند bandanas به جای.

در همین حال تعدادی از شرکت ها و خرده فروشان را منتقل عملیات خود را برای کمک به ساخت ماسک. لباس شرکت Hanes, برای مثال, مقاوم سازی آن کارخانه برای تولید ماسک هر چند این شرکت نمی خواهد که قابلیت های آنها را به دیدار با N95 استاندارد.

“ماسک ما در حال ساخت استفاده کنید 3-از دولای پارچه های پنبه ای و قابل استفاده مجدد هستند و قابل شستشو” HanesBrands رئیس افسر ارتباطات مت هال نوشت: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز. “آنها طراحی شده اند مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که N-95 ماسک ماسک یا رسمی فولاد ماسک لازم نیست یا در دسترس نیست.”

طراح مد Christian Siriano, Los Angeles, پوشاک بنیانگذار و رئیس سابق آمریکا پوشاک کبوتره Charney و لباس شنا طراح Karla Colletto نیز متعهد به تولید تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان پزشکی.

ماسک کمبود: چگونه FEMA کسب و کار و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مقابله با ملت N95 ماسک کمبود

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال دارای یک ذخیره استراتژیک N95 ماسک را آغاز کرده است و توزیع آنها به ایران نیاز دارند, اما بسیاری از بیمارستان های محلی که از ترس ذخایر به زودی به طور کامل تخلیه شده است.

بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی بودن مجبور به جیره خود N95 ماسک و برخی که اصلا دسترسی به N95 ماسک توسل به فولاد ماسک در غیر این صورت شناخته شده به عنوان facemasks. هنوز CDC توصیه می کند در برابر متخصصان مراقبت های بهداشتی با استفاده از این ماسک در هنگام درمان coronavirus بیماران.

FDA ندارد مشخصات ماسک های خانگی اما DIY ماسک های بسیاری در کشور در حال تهیه هستند مانند شل-اتصالات فولاد ماسک.

FDA می گوید که هنگامی که به درستی فرسوده فولاد ماسک ها “به منظور کمک به بلوک بزرگ ذرات و قطرات پاشیده اسپری یا چلپ چلوپ کردن است که ممکن است حاوی میکروب ها (ویروس ها و باکتری ها) نگه داشتن آن را از رسیدن به دهان و بینی خود را.”

FDA اضافه شده که یک فولاد ماسک “طراحی شده توسط, نمی, فیلتر یا مسدود کردن ذرات بسیار کوچک در هوا که ممکن است منتقل, سرفه, عطسه و یا برخی روش های پزشکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>