پنس کارمند تست مثبت برای کروناویروس اولین بار در میان مشاوران دولت – به روز رسانی زنده

واشنگتن – یک عضو معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus, کاخ سفید روز جمعه گفت به مناسبت اول چنین عفونت در بالای پله های دولت.

کتی میلر سخنگوی پنس نیست شناسایی کارمند و نه او می گویند به طور خاص که در آن فرد کار می کرد. پنس رهبری دولت coronavirus نیروی کار شده است و به طور منظم حضور رئیس جمهور در هفته های اخیر.

“در این شب به ما اطلاع داده شد که یک عضو دفتر معاون رئیس جمهور آزمایش مثبت برای کوروناویروس” میلر در بیانیه ای گفت:. “نه رئیس جمهور تهمت و نه معاون رئیس جمهور پنس تا به حال تماس نزدیک با فرد است.”

میلر گفت: تماس با ردیابی بود که انجام شده مطابق با دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. پنس روز دوشنبه گفت که او تا به حال نه تست شده برای ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن مورد آزمایش قرار گرفت و گفت: خود را تست منفی بود.

معاون رئیس جمهور را بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد که در آن کارکنان مشغول به کار و یا اینکه پنس شده بود آزمایش گاهی این هفته است.

“من آزمایش نشده هنوز” پنس روز دوشنبه گفت:. “من به طور منظم در مشاوره با پزشک و او گفت: من نشده است در معرض هر کسی برای هر دوره از زمان است که تا به حال coronavirus و که من و همسرم هیچ نشانه ای ندارند.”

– جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن: جنرال موتورز در حال حرکت به سمت ساخت هواکش اما سوال باقی می ماند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که جنرال موتورز در حال حرکت بود به سمت refitting گیاهان به تنفس مصنوعی هر چند از آن باقی مانده است معلوم نیست اگر آن را امکان پذیر برای خودروساز به انجام این کار.

پیش از آن در هفته GM تایید آن صحبت کرده بود به تهمت مقامات دولت در مورد احتمالا با استفاده از آن ظرفیت تولید برای تولید تجهیزات پزشکی در تامین کوتاه مدت.

اما در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به چشم انداز است که اتفاق می افتد و حتی بیشتر گفتن یک خبرنگار که پرسید: اگر خودروسازان شد refitting گیاهان به هواکش “من نمی توانم بگویم آنها هستند اما آنها خواهد بود.”

جیم قابیل سخنگوی جنرال موتورز نه تایید یا رد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“بحث و مطالعات در حال وقوع در جنرال موتورز چگونه می تواند حمایت از تولید تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی. ما خواهد شد ارائه اطلاعات اضافی آن را به عنوان در دسترس می شود,” او گفت:.

– تاد Spangler و جیمی L. LaReau مطبوعات آزاد دیترویت

بلومبرگ مبارزات انتخاباتی گذاشته کارکنان که ممکن است در معرض خطر از COVID-19 قرار گرفتن در معرض

مایکل بلومبرگ میلیاردر اطلاع کارگران یکشنبه شب از نیویورک مقر است که آنها ممکن است در معرض به کروناویروس و از آنها خواست برای کار از خانه با توجه به سیاست.

سپس مبارزات انتخاباتی گذاشته و صدها نفر از کارگران از جمله برخی از کسانی که از نیویورک به این معنی است که آنها را از دست دادن بیمه درمانی در پایان ماه مارس در وسط این بیماری همه گیر.

بلومبرگ که به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود در آغاز ماه مارس تا به حال در اصل گفت: کارکنان آنها خواهد پرداخت تا ماه نوامبر حتی اگر او نبود نامزد. پس از او به پایان رسید مبارزات او نشانهای برای کارکنان آنها خواهد پرداخت تا مارس 31, اما می تواند کار بر روی یک سوپر پک او مجموعه های خارج برای ساخت به افزایش دموکراتیک نامزد در بحرانی نوسان متحده در ماه نوامبر.

روز جمعه بلومبرگ اعلام کرد او در رها کردن این برنامه و نه جفت با DNC.

ساوانا Behrmann

مک کانل مجموعه ساعت coronavirus لایحه ای که می تواند به آمریکایی ها

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ظ cloture در یک سوم coronavirus بسته راه اندازی امکان رای جمعه در این لایحه که با هدف ارائه پول نقد به آمریکایی ها و کمک به کسب و کارهای کوچک و شرکت های هواپیمایی.

این حرکت به عنوان سناتور در ادامه به مذاکره با جزئیات اندازه گیری با قانونگذاران ازدحام در گروه به چکش جزئیات کلیدی است که نیاز به تصویب در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا و دموکراتیک-کنترل خانه.

این لایحه هنوز نهایی نشده و هنوز در حال تغییر و پیش نویس توسط کارکنان به عنوان سناتور در ادامه مذاکرات است. مک کانل را تعیین کرده است هدف رسیدن به یک توافق تا پایان جمعه و عبور این لایحه در روز دوشنبه.

رویه حرکت به معنی سنا می تواند در رای گیری روز یکشنبه برای شروع بحث در این لایحه قبل از رای گیری در این قانون در روز دوشنبه.

در صورت تصویب این قانون می تواند فرستاده شده به خانه پس از آن به رئیس جمهور تهمت برای امضای خود را.

Christal هایس

مغلوب ساختن پیشی جستن: وزارت آموزش و پرورش نمی خواهد اجرای تست استاندارد

واشنگتن — دادگاه عالی خواهد مسائل نظرات دوشنبه – اما بدون در نظر گرفتن نیمکت.

قضات را برای ملاقات به طور منظم خود را خصوصی, کنفرانس دوشنبه – اما چند تا از آنها را پیوست توسط تلفن.

و در تند و تلخ ترین نشانه ای از بار: آنها نمی لرزش دست ها یک سنت محترم.

کسانی که میان به روز رسانی صادر جمعه توسط دادگاه سخنگوی کتی Arberg پس از قضات’ به طور منظم برنامه ریزی شده کنفرانس در طول بسیار نامنظم بار.

“همه قضات سالم هستند” Arberg گفت: در بیانیه صادر شده توسط دادگاه. “مثل همه ما قاضیان به دنبال بهداشت عمومی ارشاد. قضات به طور موقت فوق سنتی خود را از دست دادن.”

در حالی که کار خود را ادامه می دهد و در این قضات نمی نشستن در جلسه دوشنبه به موضوع نظرات و نسخه سخت نخواهد بود توزیع شده است. که علامت برای اولین بار پس از دادگاه به طور موثر تصمیم 2000 انتخابات ریاست جمهوری با حکم خود در بوش v. گور.

– ریچارد ولف

مغلوب ساختن پیشی جستن در شکایات مربوط به آزمون: ‘من آن را دادرسی نیست’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نه شنیدن نگرانی در مورد آمریکایی ها قادر به دریافت coronavirus آزمون.

“من از شنیدن آن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: زمانی که فشار بر شکایت از آمریکایی ها که نمی توانید یک آزمون.

اما یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت بالا دستیاران – Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی – گفت که او شنیده ام داستان از تست مشکلات. اما او استدلال کرد که همه چیز در حال بهتر شدن است.

“من همان تلفنی است که بسیاری از شما می توانید” Fauci به خبرنگاران گفت:. “کسی که می رود به یک محل که دارای یک سیستم است و می خواهد یک آزمون و یک دلیل و یا دیگر … آنها نمی توانند آن را دریافت.”

وی افزود: “این یک واقعیت است که اتفاق می افتد در حال حاضر. است و آن همان است که چند هفته پیش ؟ مطلقا نه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: “ما نمی خواهیم همه را به بیرون رفتن و گرفتن آزمون از آنجا که وجود دارد هیچ دلیلی برای آن” اگر شما بیمار نیست.

Fauci اساسا توافق با او گفت: “تست” نباید این مسئله است.

آزمون تنها تعیین می کند که coronavirus و مردم نباید آنها را مگر اینکه آنها برگزاری نمایشگاه علائم. Fauci گفت: تاکید باید بر توقف گسترش coronavrius و درمان کسانی که قرارداد آن است.

“اجازه نمی تلفیق تست با عمل ما را به” Fauci گفت.

– دیوید جکسون و جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن در داروهای تجربی: ‘جهنم چیست و آیا شما به از دست دادن؟’

وزش نسیم ملایم وزش باد انتقاد او hyping منافع بالقوه از داروهای تجربی در coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تکرار یک سوال از او استفاده می شود به درخواست رای دهندگان خود را در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

“جهنم چیست و آیا شما به از دست دادن؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بحث با یک خبرنگار بیش از رئیس جمهور عادت اغراق اقدامات برای مبارزه با ویروس.

روز دوشنبه تهمت تبلیغ دو دارو گفت: نمایش “واقعا خوب وعده” برای مبارزه با کروناویروس و به زودی در دسترس برای “تحویل” – سازمان غذا و دارو بعد از آن تا به حال روشن است که مواد مخدر را نه تایید شده است هر چند تست از آنها در حال تسریع.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “چیزهای خوب” اتفاق می افتد در مواد مخدر ،

“بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد; ما چیزی برای از دست دادن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می دانید بیان – چه جهنم شما را مجبور به از دست دادن؟’

– دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن خواست برای مقابله با ترس آمریکایی ها

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد و در یک ان بی سی خبرنگار که از او پرسید چه او می گفت به افرادی که می ترسند با شیوع کروناویروس

“من می گویند که شما در حال وحشتناک یک خبرنگار گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن که متهم به خبرنگار پیتر الکساندر احساسی. “شما باید از خودتان شرمنده.”

تهمت استفاده می شود این فرصت را به یک حفاری در رسانه ها به طور کلی گفت که او می بیند نادرست اخبار. وی با اشاره نکرد خاص گزارش.

فشرده دیگر خبرنگار در پیام خود به مردم که در حال وحشت زده تهمت تاکید دارد “بسیار کم بروز مرگ” از ویروس.

“پیام من به مردم آمریکا است … شما به انجام یک کار باور نکردنی. فوق العاده ای وجود دارد امید است. من فکر می کنم ما در حال رفتن به بیرون آمدن قوی تر و بزرگتر و بهتر است.”

– مایکل کالینز

مغلوب ساختن پیشی جستن: ملی مستند نیست ‘ضروری’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او را نمی بینم نیاز به یک ملی مستند برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

“من فکر نمی کنم ما تا به حال پیدا کردن که لازم است,” او گفت:.

دولت و دولت های محلی در حال قرار دادن در محل بیشتر اقدامات سخت – مانند پناهگاه در محل سفارشات – برای محدود کردن این ویروس گسترش یافته است.

– دیوید جکسون

پنس: کنگره ممکن است در اوایل هفته آینده در محرک

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: کنگره ممکن است در اوایل هفته آینده در یک بسته به نیروی تازه دادن به اقتصاد در میان بازار سهام سقوط ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پیشنهاد یک طرح پنج شنبه ها که شامل کمک نقدی برای فرد آمریکایی ها و کسب و کار. مجلس نمایندگان آمریکا روز جمعه گفت او امیدوار است حزب دموکرات و جمهوری خواه سناتور می تواند به یک معامله توسط midnight بنابراین او می تواند راه اندازی یک رای در روز دوشنبه.

– مایکل کالینز

CDC تعلیق ورود مردم از ورود ما به طور غیر قانونی از مکزیک و کانادا

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و تعلیق ورود برخی افراد به ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعلام کرد.

تعلیق امر به افرادی که از مکزیک و کانادا که به دنبال ورود به ایالات متحده به طور غیر قانونی و به طور معمول برگزار می شود, در مرز ایستگاه.

“ما در حال صحبت کردن در مورد تعداد قابل توجهی از مهاجران غیر قانونی,” آذر گفت.

– مایکل کالینز

آمریکا و مکزیک, مرز, بسته های غیر ضروری سفر

وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد که “ایالات متحده و مکزیک توافق کرده اند که برای محدود کردن غیر ضروری سفر در سراسر کشور ما مرز” برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“همانطور که ما با کانادا و ما نیز در حال کار با مکزیک برای اجرای قوانین جدید در بنادر ما را از ورود به حالت تعلیق غیر ضروری سفر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این قوانین و روش های جدید را نمی خواهد مانع قانونی تجارت و بازرگانی.” مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که مکزیک نیز تعلیق سفر هوایی از اروپا است.

انتظار می رود اطلاعیه به شرح زیر بسته شدن مرز بین آمریکا و کانادا به غیر ضروری سفر که اعلام شد چهارشنبه. کانادا نخست وزیر جاستین ترودو به خبرنگاران گفت: بسته شدن اتفاق می افتد در نیمه شب جمعه.

Pompeo همچنین هشدار داد آمریکایی که سفر در خارج از کشور که قصد سفر ممکن است قطع شود.

Pompeo گفت: دولت آماده است تا “با استفاده از همه ابزار ما می توانیم” برای کمک به شهروندان آمریکایی رشته در دیگر کشورها به ایالات متحده آمریکا, آن تلاش ها شامل تجاری و خصوصی پروازهای, او گفت:, و زمانی که فضای در دسترس است در هواپیما “ما آنها را در آن پرواز.”

“این یک کامل دولت تلاش” او گفت:.

– جان Fritze مایکل کالینز و دیوید الیور

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او قرار داده و دفاع از تولید عمل ‘به دنده’ اما می فرستد از سیگنال های مختلط

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او را به دفاع از تولید عمل “به دنده” اما مشخص نیست چگونه و بارها و بارها با ارسال سیگنال های مختلط در مورد چه مراحل خود را در دولت گرفته شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا این هفته با استناد به کره جنگ دوران دفاع تولید عمل اجازه می دهد دولت فدرال گسترده اقتدار به دستور شرکت های خصوصی برای کمک به پاسخگویی به نیازهای ملی و دفاع. اما رئیس جمهور تا کنون انتخاب کرده اند به استفاده از قدرت به تقاضای تجهیزات اضافی.

که سکوت به عنوان فرمانداران و مقامات محلی می گویند که آنها نیاز به یک هجوم قابل توجهی از تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کروناویروس به خصوص هواکش و ماسک محافظ برای پاسخ اول.

اما تهمت بود معلوم نیست جمعه در مورد اینکه آیا او تا به حال به کارگردانی شرکت را بیشتر ماسک و محافظ دنده. در ابتدا او نشان داد که او تا به حال و سپس گفت: او تا به حال به این دلیل که آنها جلو آمده و خود به خود به طور داوطلبانه تولید تجهیزات.

“تا کنون ما تا به حال,” او گفت:. “این یک چیز شگفت انگیز است که اتفاق افتاده است. ما در حال محاصره در یک راه زیبا توسط شرکت های که می خواهید به انجام این کار. آنها می خواهند برای کمک به کشور ما با آن است.”

دوباره پرسید چند دقیقه بعد از اینکه او دستور داده شده بود شرکت تولید لوازم تحت عمل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من.” پرسید که چگونه بسیاری از و که منابع به طور خاص مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “خیلی.”

او گفت که او نمی خواست به نام شرکت اما سپس گفت که او خواسته جنرال موتورز به تولید تجهیزات برای دولت است. خودروساز شد گزارش کاوش تبدیل آن تولید گیاهان برای تولید هواکش.

– جان Fritze و مایکل کالینز

مغلوب ساختن پیشی جستن: استاندارد تست نمی تواند اجرا برای دانش آموزان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که وزارت آموزش و پرورش خواهد دیگر اجرای تست استاندارد الزامات مورد نیاز برای دانش آموزان ابتدایی از طریق مدرسه برای سال تحصیلی جاری.

“ما در حال رفتن به اجرای آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم بسیاری از دانش آموزان هستند احتمالا رفتن به بسیار خوشحال” اما اذعان کرد که برخی از آنها را نمی خواهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او با صحبت رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: “دموکرات ها بسیار مایل چیزی اتفاق می افتد” در یک محرک اقتصادی. او گفت: او همچنین گفت در طول با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky.

در اینجا چه چیز دیگری می شد گفت: در اخبار جلسه:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب تصمیم به حرکت به عقب و روز مالیات به جولای: “ما در حال حرکت آن را به 15 ژوئیه به طوری که مردم زمان خواهد شد. امیدوارم که از مردم اخذ خواهد شد بازگشت به زندگی خود را.”

  • مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش فرمانداران کالیفرنیا و نیویورک برای اعمال سخت تر مستندات در کشورهای خود را در روز گذشته است. “من آنها را تحسین,” او گفت:. “آنها در حال گرفتن بسیار قوی, گام های جسورانه.”

  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده آموخته زیادی در مورد تکیه بر کشورهای دیگر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: “برخی از چیزهای خوب از آن بیرون آمد,” او گفت:. برخی از آنها نه چندان خوب او اضافه شده است.

– جان Fritze و مایکل کالینز

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید شومر او را با استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش عرضه ونتیلاتور

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر اقلیت سنا چاک شومر صحبت امروز صبح در مورد کوروناویروس و مبارزه با عرضه فن های زندگی-صرفه جویی در دستگاه های مهم برای درمان اثرات تنفسی COVID-19.

زمانی که نیویورک از حزب دموکرات خواست رئیس جمهور به استناد دفاع تولید عمل می کنند برای کمک به هواکش رئیس جمهور فریاد زد: به کسی که در دفتر کار خود به “آیا آن را در حال حاضر” با توجه به یک بازخوانی از تماس از شومر ،

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن را فراخوانی دفاع تولید عمل می کنند اما تنها متعهد به استفاده از آن در صورت لزوم. اندازه گیری اجازه می دهد تا دولت فدرال گسترده اقتدار به دستور شرکت های خصوصی برای کمک به پاسخگویی به نیازهای ملی و دفاع. در مورد کوروناویروس که به معنی تولید هواکش و ماسک محافظ برای پاسخ اول.

– Christal هایس

ایندیانا حرکت به عقب اولیه انتخابات

ایندیانا اولیه انتخابات حرکت می کند ممکن است از 5 تا ژوئن 2, با توجه به وزارت امور خارجه و مقامات حزب.

تمام تاریخ های مربوطه با اولیه انتخابات خواهد شد نقل مکان کرد و با 28 روز به منعکس کننده تاریخ جدید از اولیه. برای مثال نظامی و خارج از کشور رای گیری مورد نیاز از طریق پست 45 روز قبل از انتخابات مقدماتی به طوری که آنها را حرکت 45 روز قبل از تاریخ 2 ژوئن.

ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم از اعلام روز شنبه همراه با وزیر امور خارجه دولت کانی Lawson, دولت حزب جمهوری خواه صندلی Kyle Hupfer و دولت حزب دموکراتیک صندلی جان Zody.

– Indianapolis Star

Ivanka Trump تست منفی برای coronavirus

Ivanka Trump را آزمایش کرده است منفی ها برای coronavirus و پشت در محل کار در کاخ سفید با مقامات روز جمعه گفت.

رئیس جمهور و مشاور شروع ماندن در خانه پس از یک مقام ارشد دولت استرالیا رسمی اعلام کرد که او آلوده شده با این ویروس فقط یک هفته پس از ژست گرفتن برای عکس با او و دیگر مقامات دولتی در طول سفر خود به واشنگتن ،

در هفته گذشته, Ivanka Trump “دنبال کرده است اجتماعی فاصله بهترین شیوه و در” کاخ سفید در بیانیه ای گفت:. “در advisement از پزشکان به دلیل عدم وجود علائم و همواره سالم و پزشک چک مشاور تهمت مشغول به کار خواهد شد از کاخ سفید امروز.”

– دیوید جکسون

مک کانل با هدف محرک مقابله با نیمه شب

بیش از دو دوجین از سناتورها از هر دو طرف جمع شده بودند صبح روز جمعه به استخوانی پایین یک معامله عظیم اضطراری بسته محرک برای کمک به کارگران و کسب و کار نهفته coronavirus.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., به خبرنگاران گفت که او با هدف برای رهبران در هر دو طرف برای رسیدن به یک توافق در اصل نیمه شب به او اجازه می دهد برای شروع این رویه مکانیسم های است که می تواند توپ را روی گوه کردن یک رای در حدود $1 تریلیون بسته در روز دوشنبه.

او گفت: در این جلسه اجازه داد از سناتور به شکستن را به چهار گروه به بحث در مورد جنبه های مختلف این قانون مک کانل معرفی پنج شنبه. این لایحه شامل پرداخت های مستقیم از 1200 دلار به افراد و کمک به کسب و کار برای مقابله با سلامتی و اقتصادی آسیب را از این بیماری همه گیر.

“من کار این دو حزبی تیم برای رسیدن به توافق تا پایان روز امروز” مک کانل به خبرنگاران گفت: در خارج از جلسه. “وزیر خزانه داری نشان داده است این مهم برای ما در آمریکا هستند و به پاس این اقدام در روز دوشنبه.”

– Christal هایس

دموکرات ها را در اعتراض به مک کانل طرح

این جلسه شامل اعضای دموکرات-چراغ خانه را نیز باید به تایید اندازه گیری قبل از آن می توانید به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای تصویب.

مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر گفت: روز شنبه مجلس نمایندگان آمریکا پیشنهاد انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کارگران است.

شومر D-n. y. گفت: خبرنگاران در خارج از جلسه که وی و دیگر سناتورهای “نیاز به کار با هم برای به دست آوردن چیزی بزرگ و درشت است که کمک می کند تا مردم آمریکا.” اما او اضافه کرد: مسائل وجود دارد با پیشنهاد ارائه شده توسط مک کانل.

شومر با اشاره به نیاز برای پرداخت های اضافی به بیمار و خانواده را ترک و تقویت بیمه بیکاری برای کارگران بیکار. او همچنین بر کمک اضافی برای بیمارستان ها و دموکرات ها در’ مسائل را با ارائه پول به شرکت های هواپیمایی و دیگر صنایع بزرگ نهفته است.

“ما در حال رفتن برای هر گونه کمک مالی مگر اینکه آنها کارگر پسند. پول می رود به کارگران و کارمندان و هیچ سهام buybacks—هیچ کدام از آن در است [مک کانل سناتور.] در لایحه” شومر گفت. “ما در حال رفتن به مبارزه سخت برای به دست آوردن آنها را در قبض و دریافت آن انجام می شود.”

– Christal هایس

پنتاگون: coronavirus موارد در ارتش افزایش به 124

موارد coronavirus در ارتش رسید به 124 روز جمعه پنتاگون گزارش شده است. در مجموع از پنج شنبه بود 81.

ساعت 5 وجود دارد 67 سربازان با COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس افزایش 16 از شنبه. نیز وجود دارد 26 اعضای خانواده و 31 غیر نظامی کارکنان و وابستگان با ویروس.

سه عضو سرویس و یک پیمانکار را بازیافت.

در همین حال کارکنان نظامی دو, 1,000-تخت بیمارستان کشتی آغاز شد گزارش وظیفه امروز. کشتی با این حال نمی خواهد آماده بادبان برای برخی از زمان. وزیر دفاع علامت Esper گفت: Fox & Friends که USS راحتی نخواهد بود آماده برای اعزام به نیویورک تا آوریل است. USS رحمت در سواحل غرب آماده خواهد شد هر چه زودتر.

– تام Vanden بروک

مک کانل را 1200 دلار کمک نقدی طرح برگ کارگران لذا می گویند

مذاکرات در کنگره همچنان بیش از یک بسته محرک اقتصادی به بلانت اثرات اقتصادی از coronavirus به عنوان دموکرات ابراز مخالفت با یک طرح نورد توسط جمهوری خواهان شنبه که ارائه مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکایی ها است.

مک کانل طرح شامل پرداخت های مستقیم از 1200 دلار به افراد است. عروسی زوج ها خواهد بود واجد شرایط برای $2,400 در کمک با اضافی $500 برای هر کودک. کنتاکی جمهوریخواه زمین نیز قرض دادن به مضطرب صنایع مانند شرکت های هواپیمایی.

در بیانیه منتشر شده از پنج شنبه شب رهبر اقلیت سنا چاک شومر و مجلس نانسی پلوسی گفت: آنها با بررسی این پیشنهاد اما “در اولین خواندن آن است نه در همه طرفدار کارگر و به جای آن قرار می دهد شرکت های راه جلوتر از کارگران است.”

دموکرات ابراز مخالفت با اعطای وام به شرکت های هواپیمایی و دیگر صنایع و گفت چنین اقدامی مزایای کسب و کار’ خط پایین به جای کمک به کارکنان است.

“یکی از دلایل صنایع آنقدر کوتاه در پول در حال حاضر است که آنها را صرف میلیاردها خرید خود سهام به جای سرمایه گذاری در کارگران خود را و صرفه جویی برای یک روز بارانی” شومر در توئیتر نوشت: پنج شنبه شب. “است که باید به آنها رسیدگی شود در حال حاضر.”

آنها همچنین اعتراض به بسته اصلی پیش نویس روند. مک کانل تقسیم سناتور جمهوریخواه به سه وظیفه نیروهای که ابداع نقاط مختلف پیشنهاد شد.

در مصاحبه با سی ان ان جمعه شب مک کانل گفت: این تصمیم به نفع ساخته شده با سرعت.

“این سریعترین راه برای به دست آوردن آن انجام می شود. به من اعتماد کن این سریعترین راه برای به دست آوردن آن انجام می شود دقیقا راه ما در حال انجام آن است.”

خواستار استعفای برای سناتورها که به فروش سهام پس از coronavirus جلسات

آمار و ارقام در هر دو طرف راهرو به نام سناتور که به فروش سهام قبل از coronavirus فرستاده شده بازار را به شیرجه رفتن به استعفا. Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., صریح, مترقی, صدای, نام فروش “معده تان شدیدا” نامیده می شود و برای بهداشت ، کلی Loeffler, R-Ga., و از سوی دیگر ، ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. به استعفا.

و رادیو فردا میزبان Tucker Carlson ناودان با مته سوراخ کردن در برنامه دعوت از او برای توضیح اقدامات خود را “بلافاصله” و یا دیگری او باید استعفا دهد و صبر کنید برای پیگرد قانونی تجارت خودی.

“وجود دارد هیچ بیشتر اخلاقی و جرم و جنایت از خیانت به کشور خود را در زمان بحران و به نظر می رسد آنچه که اتفاق افتاده است” کارلسون گفت.

هر دو Loeffler و با مته سوراخ کردن را رد میکند. Sens. سناتور کالیفرنیا و جیمز Inhofe R-Okla., همچنین به فروش سهام پیش از نوسانات بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>