پنس می گوید Trump Jr. ‘توجیه” به ادعای دموکرات امید coronavirus ‘جان میلیون ها’

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز یکشنبه در دفاع از نظرات رئیس جمهور تهمت و حامیان او را متهم دموکرات سیاسی COVID-19 شیوع کروناویروس از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور ادعا که پدرش مخالفان امیدوارم که بیماری “جان میلیون ها نفر” آمریکایی است.

“هنگامی که شما ببینید صدای در سمت ما هل دادن به عقب بر ظالمانه و غیر مسئولانه حرف از طرف دیگر من فکر می کنم که مهم است و من فکر می کنم آن را توجیه” پنس از وی خواست تا در مورد اظهارات از مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و دیگران در ان بی سی نیوز’ “دیدار با مطبوعات است.”

پس از وقوع شروع به تهمت گرفته شده آتش از صاحب نظران لیبرال دموکرات در کاپیتول هیل و 2020 انتخابات مخالفان برای نظرات است که به نظر می رسد به تطهیر شدت تهدید از ویروس از جمله یک ادعا است که آن را به سادگی می میرند هنگامی که آب و هوا گرم. منتقدان نیز او را متهم کرد تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت برنامه ها و آژانس های طراحی شده برای مقابله با این نوع تهدید.

COVID-19: دارای شیوع کروناویروس وارد وخیم فاز? ”رونق از ما در مورد ‘باید انتظار داشت’

در سطح جهان وجود دارد که بیش از 86,000 موارد تایید شده از COVID-19 coronavirus و نزدیک به 3 ، 000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده وجود دارد حداقل 76 مورد تأیید و برای اولین بار در ایالات متحده مرگ گزارش شده بیش از آخر هفته در واشنگتن است.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعیت حامیان تجمع در مبارزات انتخاباتی در کارولینای جنوبی که coronavirus بود دموکراتها جدید “جعل” را به استفاده از در برابر او – همان اصطلاح او استفاده می شود برای رسیدگی به انتخابات روسیه دخالت و استیضاح. روز بعد تهمت روشن است که او خواستار شد دموکرات ها’ انتقاد – که او پیشنهاد نادیده گرفته و تلاشهای دولت – جعل نه ویروس واقعی.

چند تا از مغلوب ساختن پیشی جستن عملیاتی در زمان حملات خود را بیشتر.

جناح راست میزبان رادیو Rush Limbaugh گفت: “به نظر می رسد مانند coronavirus است که weaponized به عنوان یکی دیگر از عنصر برای پایین آوردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” Limbaugh گفت: این ویروس بود “چیزی جز سرماخوردگی” و نگرانی در مورد آن رانده شدند توسط “رسانه های اعتیاد به مواد مخدره.”

ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel گفت: “دموکرات ها با استفاده از این برای سیاسی خود را به دست آورید سعی کنید و استوک ترس در مردم آمریکا است که شرم آور اشتباه است و من فکر می کنم سازمان ملل-آمریکایی است.”

“هر چیزی که آنها می توانید سعی کنید به صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور گفته فاکس نیوز. “برای آنها را امتحان کنید به یک بیماری همه گیر و به ظاهر امیدواریم که که آن را در اینجا می آید و کشته شدن میلیون ها نفر از مردم به طوری که آنها می تواند در نهایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رگه برنده شدن یک سطح جدید از بیماری است.”

در پاسخ به کسانی که نقل قول پنس تبدیل تقصیر را به گردن رئیس جمهور منتقدان و گفت: “دیدار با مطبوعات” میزبان چاک تاد “شده است وجود دارد بسیاری از شعارهای غیر مسئولانه” در میان دموکرات ها و مفسران.

“نام برخی از نام آقا” تاد ضرب گلوله کشته است. “از آنجا که این فقط احساس می کند مانند گاز-روشنایی. لطفا با نام برخی از نامها.”

پنس با اشاره به نیویورک تایمز ستون نوشته شده توسط گیل کالینز که پیشنهاد بیماری باید به نام “Trumpvirus.”

تاد فشرده پنس درخواست او را اگر او در نظر گرفته Trump Jr. نظرات “مفید است.”

“به کسی که مدافع که شما تغییر نام coronavirus این Trumpvirus است بی پروا و غیر مسئولانه” پنس پاسخ داد.

وقتی پرسیده شد که در مورد Limbaugh را نظرات پنس پاسخ داد: “من احترام زیادی برای راش Limbaugh و او را قوی محافظه کار مفسر.”

پنس توافق دموکرات ها در تلاش بودند به سیاسی تهدید.

“و این که چرا دوستان من که شما فقط بازی کلیپ های در حال هل دادن به عنوان سخت به عنوان آنها در حال هل دادن” او گفت:. “این زمان را برای طرف دیگر به نوبه خود حجم.”

مانند تهمت پنس نسبت coronavirus پاسخ انتقادات به مخالفت کلی بی میلی برای رئیس جمهور.

“واشنگتن دی سی به تازگی تبدیل به reflexively انتقادی از این رئیس جمهور در هر نوبت,” او گفت:. “مخالفان به این رئیس جمهور برای سه سال گذشته بی سابقه بوده است در طول عمر من است.”

انتقاد از رئيس جمهور در پاسخ به شیوع یافت مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سفر به هند در هفته گذشته. رئیس جمهور عنوان تهدید گفتن خبرنگاران این ویروس بود “به خوبی تحت کنترل در کشور ما” و “کل وضعیت را شروع می کند که:” حتی به عنوان برترین مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رسمی هشدار داد “اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید باشد.”

که در همان هفته مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست $2.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری از کنگره برای مقابله با این بیماری است. رهبر اقلیت سنا چارلز شومر در پاسخ با یک پیشنهاد برای افزایش مبلغ 8.5 میلیارد دلار است.

توقف خرید ماسک!’: جراح عمومی می گوید آنها نمی محافظت از coronavirus

سناتور. پتی موری, D-بشویید. نماینده دموکرات مراقبت های بهداشتی کمیته گفت: دولت درخواست شد “کاملا ناکافی است.”

روز جمعه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت: بازار سهام بود و بدترین حالت آن هفته پس از آغاز بحران مالی 2008 و نه فقط به دلیل “همه گیر نگرانی اما راه که در آن رئیس جمهور است که دست زدن به این.”

بایدن در ادامه انتقاد خود را در روز یکشنبه, گفتن, CNN “ما می دانستیم که این آینده را به عنوان دور به عنوان ژانویه. آنها حتی شروع به آماده شدن تست کیت. منظورم این چیزی است که نوع ابتدایی.”

و او ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن “جعل” اظهارات.

“خدا چه نام است که او صحبت کردن در مورد؟” بایدن خواسته. “او هیچ شرم؟”

سناتور. برنی ساندرز’ کمپین گفت: دولت رسیدگی به این ویروس بود “ناکافی و گمراه کننده و خطرناک است.”

به عنوان برگ برنده مبارزات انتخاباتی در کارولینای جنوبی جمعه Sanders, تعجب که چرا او مشغول مقابله با این ویروس.

“شما فکر می کنم که شما می خواهم یک رئیس جمهور ایالات متحده پیشرو, کار با دانشمندان سراسر جهان گرد هم آوردن مردم به شکل از چگونه ما قصد مقابله با این بحران” ساندرز گفت.

پنس روز یکشنبه گفت که رئیس جمهور شنود گذاشته او را به رهبری نیروی کار بر روی ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت: “من می خواهم شما را به آن را روشن است که ما همه در این با هم.”

معاون رئیس جمهور گفت که او امیدوار است آمریکایی ها در این کشور و رهبران سیاسی خواهد بود “فکر می کنم مردم شده اند که نهفته در این, در این کشور و در سراسر جهان و پیدا کردن یک راه به گرد هم می آیند.”

“این است که هیچ زمان برای سیاست است.”

کمک: Courtney سوبرامانیان جان Fritze مایکل کالینز و نیکلاس وو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>