پنس پاره پاره برای رفتن اماتور در کلینیک مایو در

به عنوان آمریکایی ها همچنان به دنبال پاسخ به این پرسش که در حال انجام coronavirus pandemic, Stephen Colbert, ارائه برخی از مشاوره سه شنبه شب: شاید آن زمان برای جلوگیری از گوش دادن به معاون رئیس جمهور مایک پنس.

فقط ساعت زودتر پنس که منجر کاخ سفید را coronavirus نیروی کار باعث اعتراض جمعی زمانی که او صحبت کردن با کارکنان و بیماران در کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا, بدون ماسک صورت. بسیاری از جمله Colbert متوجه شده است که پنس به نظر می رسید به تنها کسی که در مرکز پزشکی بود که با پوشیدن نوعی از پوشش چهره – یک نقض آشکار کلینیک سیاست و یک حرکت که به نظر می رسد در تقابل با دستورالعمل های فدرال دیکته بهترین شیوه برای جلوگیری از گسترش ويروس جديد.

“نگه دارید من یک ماسک برای شما حق در اینجا” کلبرت گفت: در CBS نشان می دهد خیره ئی به دوربین در حالی که ظاهر می شود به خام حرکتی با دست خود آن پیچیده شده بود آزادانه در فولاد ،

[نزدیک به 70 مرده در ‘وحشتناک’ شیوع در جانبازان صفحه اصلی]

کلبر نبود تنها کسی که اعتراض به دیدن نیمه پایین تر از پنس چهره جمعه. اواخر شب میزبان ملحق شد توسط همکار تلویزیون کمیک و متخصصان پزشکی در همه آنها صریحا انتقاد پنس برای عدم تنظیم درست مثال در میان همه گیر توسط آگاهانه بی توجهی بیمارستان را پوشش سیاست.

در اوایل روز شنبه, پنس و نام “کلینیک مایو” شد روند در توییتر به عنوان منتقدان ناودان معاون رئیس جمهور برای ترویج “کاملا غیر مسئولانه بهداشت عمومی پیام.”

ویدئوها و عکس ها از پنس مراجعه به یکی از این کشور در مراسم افتتاحیه بیمارستان شروع به گردش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی سه شنبه بعد از ظهر. در یک کلیپ از PBS NewsHour, یک سبزه پنس می تواند دیده می شود, آرنج تداوم و چت با چند نفر در داخل درمانگاه. هر کس دیگری قابل مشاهده در این ویدیو ورزشی, ماسک, پیوستن به درمانگاه به تازگی برقرار نیاز است که همه بیماران و بازدید کنندگان پوشیدن پوشش صورت خود را, در حالی که در محل.

[پیدا کردن اول: دریافت آخرین اخبار به طور مستقیم به صندوق پستی خود را به همراه Chron.com’s top صبح و بعد از ظهر سرفصل.]

کلینیک مایو نوشت: در حال حاضر حذف صدای جیر جیر که پنس و تیم او آگاه بودند از پوشش سیاست جلوتر از روز سه شنبه سفر.

پنس بعد از آن در دفاع از تصمیم خود برای رفتن ماسک-کمتر گفتن به خبرنگاران گفت که او و هر کس در اطراف او هستند به طور منظم آزمایش ویروس. پنس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات به طور منظم به نظر می رسد در کاخ سفید coronavirus جلسات اغلب ایستاده نزدیک به یک دیگر بدون ماسک حتی پس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر راهنمایی در اوایل این ماه تشویق مردم به استفاده از پوشش صورت در “تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.”

[جدید ماسک صورت راهنمایی می آید پس از نبرد بین کاخ سفید و CDC]

“از آنجا که من نمی باید coronavirus من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای من به اینجا قادر به صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی مراقبت های بهداشتی پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند با تشکر از شما” پنس روز سه شنبه گفت. (معلوم نیست چگونه با پوشیدن یک ماسک که معمولا تنها پوشش می دهد کمتر از نیمی از صورت یک شخص را مسدود پنس را دید.)

اما پنس را توضیح چندانی به سرکوب میکند.

در سی ان ان Jonathan Reiner, یک متخصص قلب که تحت درمان سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور پاره پاره پنس اقدامات به عنوان “طوری تن-ناشنوا است.”

“معاون رئیس جمهور نمی خواهد بی احترامی یک کنیسه و نه پوشیدن یک کلاه جمجمه زمانی که او راه می رفت به یک معبد و یا او نمی خواهد رد به پاک کردن کفش های خود را زمانی که او راه می رفت به مسجد” گفت: Reiner یک استاد دانشگاه جورج واشنگتن دانشکده علوم پزشکی و بهداشت. “بیمارستان ها جدید ما اماکن مقدس و او را به طور کامل میشده قربانی که پرستاران و اسناد و کارکنان در بیمارستان ها را با پوشیدن ماسک. چه چیزی است که او گفت: به آنها؟”

سانجی گوپتا سی ان ان رئیس پزشکی خبرنگار بود و به همان اندازه irked.

“این بیمارستان در وسط یک بیماری همه گیر” گوپتا گفت لنگر Chris Cuomo با خم کردن خندیدن. “این زمانی است که شما یک ماسک.”

گوپتا نیز به عقب رانده در برابر پنس پاسخ اشاره کرد که منفی نتیجه آزمون معنا نیست یقین کامل است که یک فرد نیست مسری است.

“هنگامی که شما یک تست منفی است که یک نقطه در زمان,” دکتر گفت:. “اگر او با گرفتن آزمایش دوره ای که اما شما واقعا نمی دانم. شما می توانید یکی دیگر از قرار گرفتن در معرض و به طور بالقوه بندر ویروس در بدن شما هیچ نشانه ای ندارند.”

پزشکان دیگر با عجله به محکوم پنس تصمیم در رسانه های اجتماعی.

“من در حال حاضر #COVID19 هستم مستند PCR منفی و من آنتی بادی ایم” دارا کاس استادیار طب اورژانس در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا. “من هنوز هم به پوشیدن ماسک در اطراف افراد دیگر. بود من نه VP.”

دکتر دیگری توصیف پنس رفتار به عنوان “پرشکوه متکبر + خود جذب” اضافه کردن “آن را ضد علم است.”

انتقاد از پنس ادامه داد: به خوبی به جمعه شب به تلویزیون کمیک جدا جنجال برای مخاطبان خود را.

“من حدس می زنم او بود” این همه خوب من باور نمی کنم در علم'” Trevor Noah کنایه آمیز در Comedy Central. “شخص آمده و در آنچه شما انجام می دهند ؟ پوشیدن ماسک.”

در CBS Colbert اشاره کرد که چندی پس از پنس بود “گفت: آن و پاشش آن” در مایو کلینیک مرکز پزشکی به نظر می رسید به طور علنی از تماس با معاون رئیس جمهور در صدای جیر جیر به زودی حذف آن توضیح داد که او به خوبی آگاه از قوانین است.

“وای که باید سخت برای مایک پنس به بوداده با بت خود را مایو” کلبرت شوخی.

در ضمن ABC میزبان جیمی کیمل پیشنهاد تئوری های جایگزین برای چرا پنس وارد بیمارستان بدون ماسک.

“شما می دانید این تنها دلیل او نمی پوشیدن یک ماسک به دلیل تهمت نمی پوشیدن یک درست است؟” کیمل گفت.

کیمل بعد افزود: “من نمی دانم شاید مایک پنس می خواهد به گرفتن آن در حال حاضر و قرار بود از بدبختی خود را.”

اما حتی در میان همه اعتراض پنس نبود بدون مدافعان شنبه – یعنی رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham و مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany.

“رسانه ها وسواس با مایک پنس با پوشیدن یک ماسک واقعا فقط مسخره” McEnany گفت: سه شنبه شب در پاسخ به Ingraham سوال در مورد “ماسک-بشود.”

“به جای تمرکز بر روی ماسک کاخ فتنه شاید آنها می توانید تمرکز بر روی ارائه اخبار به مردم آمریکا” McEnany گفت. “من فکر می کنم این چیزی است که مردم آمریکا سزاوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>