Pelosi قصد دارد لایحه ای را برای محدود کردن رضایت در پی سنگ تخفیف

مجلس نانسی پلوسی گفت که در پی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف راجر سنگ کیفری حکم او قصد دارد برای حمایت از لایحه محدود کردن توانایی های رئیس جمهور را از جمله اقدامات است.

“رئیس جمهور تهمت تصمیم به رفت و آمد این حکم از بالا کمپین مشاور راجر سنگ است که می تواند به طور مستقیم دلالت کردن او را در سوء جنایی است که یک عمل سرسام آور فساد” پلوسی در بیانیه ای گفت: در روز شنبه.

سنگ محکوم شده اند به بیش از سه سال در زندان شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است. او می خواهم آشکارا لابی برای عفو یا تخفیف مجازات از مغلوب ساختن پیشی جستن با شعار که او حاضر به همکاری با محققان به دنبال ممکن است تخلف توسط رئيس جمهور.

“کنگره اقدام خواهد کرد برای جلوگیری از این نوع از بی پروایی نشان دادن تخلف است. قانون مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که هیچ رئیس جمهور می تواند عفو یا رفت و آمد این جمله از یک فرد است که در پوشش مبارزات انتخاباتی به سپر که رئیس جمهور از تعقیب کیفری” پلوسی گفت.

لایحه محدود کردن رئیس جمهور قدرت عفو و تخفیف مجازات خواهد هیچ شانسی برای تبدیل شدن به قانون تا زمانی که جمهوری خواهان کنترل سنا و تهمت باقی مانده در کاخ سفید است. یک رای در مجلس در چنین لایحه ای می تواند به لحاظ سیاسی دشوار است برای برخی از جمهوری خواهان ،

‘جانی و سیاسی متحد’: مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد از جمله راجر سنگ جلوتر از زندان

این لایحه همچنین به احتمال زیاد در صورت چالش های قانونی آن را برای تبدیل شدن به قانون است.

قانون اساسی به رئیس جمهور این قدرت را عفو کردند و به جز در موارد استیضاح و برخی از دانشمندان حقوقی می گویند که جمله بندی proscribes کنگره قرار دادن دیگر محدودیت. دیگران استدلال کرده اند که کنگره می تواند به جرم اقدامات توسط رئیس جمهور به استفاده از وعده عفو برای پرورش یک پوشش.

“کنگره می تواند به عنوان مثال آن را یک جرم برای رئیس جمهور و grantee به شرکت در یک بانک طرح است که در آن grantee باعث می شود یک شخصی پرداخت و یا مبارزات انتخاباتی سهم به عنوان بخشی از صریح عوض ترتیب” قانون استادان باب بائر از دانشگاه نیویورک و جک گلد اسمیت از دانشگاه هاروارد نوشت: در ماه فوریه برای مبارزه حقوقی وب سایت.

یکی دیگر از گزینه برای دموکرات ها می تواند به نیاز دولت به نوبه خود به کنگره هر گونه شواهد در موارد منجر به عفو و یا تخفیف. این نیاز می تواند ایجاد یک سیاسی بازدارنده با توجه به انتشار به طور بالقوه شرم آور اطلاعات است.

خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف در سال 2019 معرفی سوء استفاده از عفو پیشگیری از قانون H. R. 1627. اندازه گیری نیاز آمریکا دادستان کل به صندلی و رتبه بندی اعضای مناسب کمیته های کنگره “همه مواد از یک تحقیق که به دست آمده توسط ایالات متحده وکیل یکی دیگر از دادستان فدرال یا تحقیقی اقتدار دولت فدرال مربوط به این جرم که فرد پس از عفو.”

کاخ سفید معتقد است که سنگ شد هدف سیاسی witch hunt.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>