‘پلوسی خوار خودش’: عربستان خشم پلوسی پاره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه سخنرانی

واشنگتن – جمهوری خواهان در پاسخ با عصبانیت پس از مجلس نانسی پلوسی پاره پاره تا کپی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب.

پلوسی و تهمت به حال یک مبارز رابطه از او گرفت ، خصومت متقابل تشدید کرده است پس از دموکرات ها در زمان کنترل از خانه در ژانویه 2019 و رشد بیشتر با رئیس جمهور Dec. 18 استیضاح در اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

خود را animus شد بر روی صفحه نمایش از سه شنبه به عنوان تهمت به نظر می رسد به فکر شغل پلوسی تلاش برای لرزش دست خود را قبل از آدرس و Pelosi پاره گفتار پس از آن از موقعیت خود در پشت رئیس جمهور در خانه افتا.

Pelosi بعد به خبرنگاران گفت: او پاره کردن سند و دلیل آن را یک “مانیفست دروغ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن-Pelosi, درام بر روی صفحه نمایش کامل: او توبیخ او دست او پاره سخنرانی خود

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C ناودان پلوسی برای حرکت می کند.

“شما می توانید پاره کردن سخنرانی, اما شما نمی توانید پاره کردن دستاوردهای” گراهام گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity, با اشاره به یک پرونده اقتصادی و امنیت ملی دستاوردهای او اعتبار به مغلوب ساختن پیشی جستن.

گراهام به چالش کشیده پلوسی به ارائه حقایق “به اختلاف چه رئیس جمهور گفت: در مورد رشد اقتصادی در میان همه اقشار جامعه است.”

“آیا پاره کردن بیان به من بگویید که در آن اشتباه است,” او گفت:. “شما می دانید که چرا تهمت رفتن را به نفع خود ؟ سخنرانی کاملا حقیقت و هنوز به آمده است.”

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی به نام پلوسی عمل “خرده.”

“پاره کردن یک تکه کاغذ تغییر نمی کند این واقعیت است که بر روی آن نوشته شده—آمریکایی ها برنده از انجام هیچ چیز دموکرات” مک کارتی گفت: در یک صدای جیر جیر.

Rep. علامت مراتع R-N. C. گفت: فاکس نیوز که پلوسی پاره کرده بود تا سخنرانی در همان راه او و خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا باید “تلاش شده است تا به پاره از هم جدا امریکا در سه سال گذشته” با تحقیقات خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

واقعیت جاری SOTU: trump’s ادعا می کند در شغل و ثروت و حقوق و دستمزد

“نانسی پلوسی خوار خودش عنوان کنگره آمریکا و کشور بزرگ ما با این منزجر کننده و پاسخ در پایان از رئیس جمهور دولت از آدرس اتحادیه امشب.,” تشکر. لی Zeldin R-n. y. گفت: در یک صدای جیر جیر. “او باید محروم شود از او بهره غیر مجاز توسط آمریکا در ماه نوامبر.”

سابق مجلس نیوت گینگریچ R-Ga., به نام برای پلوسی به شدت انتقاد برای عمل و گفت: “childishness توهین آمریکایی ما سنت است.”

“به عنوان مجلس برای چهار دولت از اتحادیه های کارگری توسط یک رئیس جمهور از حزب دیگر من بیزارند و توهین توسط وحشیانه حزبی عمل نانسی پلوسی, پاره کردن سخنرانی” گینگریچ گفت. “او نمی باهوش یا زیبا.”

“نا امید به دیدن @SpeakerPelosi rip تا سخنرانی که زندگی ما از دست داده ایم و قهرمانان ما جشن در SOTU ایم” سابق کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس نیکی هیلی. “مهم نیست که چگونه شما احساس می کنید و یا آنچه شما در مخالفت با به یاد داشته باشید دیگران در حال تماشای. این ناخوشایند از کسی که در سطح خود را در دفتر.”

از هشتگهای #PelosiTantrum و #NancytheRipper شد روند در توییتر صبح روز چهارشنبه. بعد #NancyPelosiRocks نیز شروع به انتخاب کنید تا بخار.

هر چند که از 10:15 a. m. EST شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نه به طور مستقیم ارسال یک صدای جیر جیر در مورد پلوسی, پاره کردن گفتار او را بازتوییت کرد 22 پست های حمله به مجلس – بیشترین استفاده از #PelosiTantrum برچسب از جمله یکی که به نام پلوسی “یک درام تلخ ملکه تبادل کمی hissy مناسب است.”

او همچنین ترجمه یک پست از کاخ سفید حساب توییتر است که به طور ضمنی پلوسی حال پاره پاره کردن خاطرات آمریکایی ذکر شده در سخنرانی.

دن Scavino این مقام کاخ سفید که کمک می کند تا اجرا مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر توییتی “پلوسی تخریب یک رکورد تاریخی.”

“گفتار او را پاره پاره بود یکی-از-یک-نوع ضبط امضا شده توسط POTUS و پر از داستان شجاعت و دلاوری و میهن پرستی. آن را متعلق به مردم آمریکا و نه به او. چه نفرت انگیز صفحه نمایش از خام تعصب!” او گفت:.

برخی از قانونگذاران دموکرات گفت: خشم در پلوسی نابجا بود.

“اگر شما بیشتر جرم پاره کردن برخی از تکه های کاغذ از رئیس جمهور گفتن ننگین دروغ به کنگره این کشور درباره تلاش برای پایان دادن به حمایت از میلیون ها نفر از آمریکایی ها با شرایط موجود ما نمی خواهید برای دیدن چشم در چشم در اینجا” گفت: تشکر. همین Beyer, D-Va.

“مردمی تر هستند خشم با @SpeakerPelosi پاره کردن سخنرانی در نیمی از این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن است پاره پاره خانواده ها از هم جدا در مرز ایم” Rep. سیلویا گارسیا, D-تگزاس یکی از هفت خانه استیضاح مدیران. “او پاره پاره بچه ها از پدر و مادر خود را’ اسلحه قرار داده و آنها را در قفس. که باید خشم و انزجار همه!”

دیگر تهمت منتقدان در آغوش پلوسی را عمل می کنند.

“کلمات او هرگز ارزش مقاله آنها چاپ بنابراین این باعث می شود حس ایم” محافظه کار وکیل جورج کانوی که از بنیانگذاران ضد مغلوب ساختن پیشی جستن عمل سیاسی کمیته لینکلن پروژه و همچنین از کاخ سفید مشاور کلیان کانوی.

“با تشکر از شما. که احساس خوب” گفت: لیبرال فیلمساز مایکل مور در یک صدای جیر جیر همراه با عکس پلوسی در عمل پاره گفتار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>