منتشر شده

آن را در طولانی برای پلیکان rookie صهیون Williamson, اولین انتخاب NBA پیش نویس به ترک برداشت در راکت. او به ثمر رساند 21 امتیاز 8 از 14 تیر اندازی در بازی اول خود در برابر او نشان دادن و نه فقط خود را جشن گرفتند توانایی جهش در یک alley-oop از midcourt از ساق پوش, جوراب توپ اما مواد منفجره خود را گام اول است.

موشک قرعه کشی: برنده چهار بلیط برای راکت در مقابل سلتیکز (Feb. 11)

“او خوب است و او خوب و فیزیکی بازیکن گفت:” راکت مرکز P. J تاکر که به طور معمول منطبق با لیگ قوی ترین مردان بزرگ. “او ورزشی, به طوری که چیزی است که شما واقعی قوی و به عنوان بزرگ به عنوان او است – به این باشد که ورزشی است و شما نمی توانید او را به یک لبه. با چپی آن را همیشه یک کمی روی حیله و تزویر با زاویه. که قوی و بزرگ خودم شما می خواهید می شود قادر به سعی کنید و بازی فیزیکی, اما در همان زمان من را در درک چگونه ورزشی است او به عنوان به خوبی.”

در 19 سالگی, Williamson چهارم-جوانترین بازیکن در NBA دوم جوانترین بازی به طور منظم حدود پنج سال مسن تر از پیستون’ Sekou Doumbouya.

“استعداد باور نکردنی,” موشک مربی Mike D’Antoni گفت. “برای این که حجم و سرعت و تحرک او واقعا خوب است. او برای رفتن به یک ستاره برای یک مدت زمان طولانی است.”

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de