پرلند ناراحتی ازل برای پیشبرد به منطقه ای یک چهارم نهایی

سیندرلا تیم ها در پلی آف و شما می توانید اضافه کردن پرلند به لیست.

بانوی Oilers ناراحت شماره 14 ازل 45-31 در یک کلاس 6A منطقه دور حذفی بازی در Bulldogs بدنسازی در لا پورته.

“آن را انجام و یا می میرند زمان” گفت: پرلند مربی لورن Martens. “ما در مورد همه سوابق و رتبه بندی و پاک آنها را دور. ما فقط به بازی بازی توسط بازی. ازل بزرگ است matchup برای ما چرا که ما هر دو به طور یکسان. ما پست و موقعیت و سپاه پاسداران که سریع هستند و می توانید با ضربت بزمین کوبیدن عکس.”

هونت (24-10) پیشرفت های منطقه ای و چهارم به بازی روشن چشمه در 6 p. m. دوشنبه در دیر پارک.

ازل به پایان می رسد فصل 32-6.

بانوی عقاب بدون ارشد پست و تگزاس signee Elyssa کلمن که دچار پای چپ آسیب در منطقه دور در برابر Beaumont وست بروک.

“Elyssa یک قطعه بزرگ به پازل” گفت: ازل مربی ورونیکا جانسون. “او به ارمغان می آورد بسیاری جدول. او به طور متوسط 20 امتیاز یک بازی است که حضور در رنگ. به نظر می رسد کمی متفاوت هنگامی که او را در وجود دارد. دختران ما بازی سخت و جنگیدند تا پایان است. ما از دست رفته بسیاری از عکس های.”

هونت در زمان استفاده از ازل مشکل عکسبرداری و گل در رنگ.

دوم پست Aryelle استیونس به ثمر رساند و 12 امتیاز در حالی که ارشد پست ده گاستون اضافه شده یک بازی-19 امتیاز برای بانوی Oilers.

“ما آماده برای کلمن در بازی بنابراین ما متمرکز بر دفاع از ما در رنگ زیادی” Martens گفت. “ما قادر به دریافت برخی از سبد آسان و کنترل از این بازی است. Aryelle شدت بزرگ برای ما بود و یک بازی بزرگ به عنوان یک دانشجوی سال دوم. او را به نشان می دهد تا در یک بازی مثل این بازی بزرگ است.”

پرلند نگاه کنید به ادامه آن postseason موفقیت روز دوشنبه در برابر روشن چشمه.

“ما هیجان زده هستیم و پمپ در حال حاضر” Martens گفت. “ما این پیروزی را جشن می گیرند اما ما در حال رفتن به آن را بازی توسط بازی درست مثل ما شده اند انجام تمام فصل. آن را به عقب در مسابقات منطقه ای اما هنوز هم وجود دارد کار انجام شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>