پرلند ISD برای خرید هزاران کامپیوتر و دستگاه های, آنلاین ارائه می دهد پدر و مادر بررسی

به روز شده

با هیچ تصمیم گیری نشده است که درباره آن جهت پرلند ISD را زمانی که کلاس شروع Aug. 19 مدرسه مدیره رای دادند ژوئن 23 به خرید دستگاه های کامپیوتری برای همه آن حدود 22,000 دانش آموزان از جمله iPads برای بچه ها در کلاس prekindergarten از طریق کلاس اول و Dell لپ تاپ برای همه دانش آموزان دیگر.

این منطقه در حال آماده سازی به صورت آنلاین و در کلاس آموزش و همچنین ترکیبی از این دو.

دستگاه را جای دانش آموزان اگر آنها را مجبور به حرکت به کامل آموزش آنلاین و یا به ترکیبی وضعیت که در آن آنها حضور در مدرسه پاره وقت و مطالعه از خانه مانده از زمان به عنوان یک نتیجه از ادامه COVID-19 بیماری همه گیر. سناریوی دیگر کودکان است حضور در مدرسه در دانشگاه در تمام طول سال.

“فرض اساسی این است که در یک نقطه در زمان بچه ها در حال رفتن به انجام آموزش از راه دور و در حال حاضر (تگزاس مدرسه) منطقه باید برای ارائه یک گزینه برای پدر و مادر که می خواهند به انجام آموزش از راه دور” رئیس جمهور هیئت مدیره چارلز Gooden جونیور گفت.

برنامه ریزی برای نیازهای آینده

اما وجود دارد بیشتر به حرکت از شرایط اطراف این بیماری همه گیر. Gooden گفت: مهم نیست که چگونه سال تحصیلی تابه این دستگاه ها بخشی از منطقه فشار بیشتر به طور کامل ادغام فن آوری به آن برنامه درسی و طرح آن به دانش آموزان با استفاده از آنها به عنوان بخشی از روزمره آموزش.

“این چیزی جدید است و نشانه یک تغییر در استفاده از تکنولوژی در پرلند (ISD),” او گفت:. “چشم انداز ما این است که این دستگاه را در استفاده از تمام زمان نشستن بچه ها پستو و این صرف نظر از آنچه (مدرسه سناریو) گزینه ما با. ما به نوعی تحت فشار قرار دادند کردم (رو به جلو در این) با اشاره به ضرورت لحظه است.”

در این نشست امنا تصويب $1.654 میلیون تخصیص به خرید حداکثر 3,100 iPads و همچنین بیش از 11 میلیون دلار برای خرید بیش از 20,360 لپ تاپ. همه خرید خواهد شد پرداخت بیش از یک دوره چهار ساله.

دقیقا چگونه بسیاری از iPads ها و لپ تاپ ها خواهد بود و در نهایت خریداری شده است و هنوز مشخص نشده است گفت: کیم Hocott منطقه است مدیر اجرایی و ارتباطات است.

“ما هنوز خوب تنظیم مقادیر و از آن خواهد شد بر اساس پیش بینی شده ثبت نام,” او گفت:.

منطقه مسائل مربوط به پدر و مادر نظرسنجی

به عنوان شروع مدرسه تساوی نزدیک و در انتظار تصمیم گیری است که سناریو برای شروع با این منطقه صادر کرده است پدر و مادر بررسی. از آن خواهد شد در دسترس از 29 ژوئن تا ژوئیه 11. پس از آن منطقه خواهد شد و موضوع نظر سنجی کارکنان به عنوان به خوبی.

منطقه از والدین خواسته برای بررسی ایمیل های خود را برای لینک به این نظر سنجی.

“ما قصد داریم به استفاده از (نظرسنجی) به ما کمک خیاط ما (مدرسه سناریو) برنامه واقعا قادر به خدمت به دانش آموزان و کارکنان به عنوان بهترین ما می توانیم” Gooden گفت.

ربکا Rolater یک کلاس هشتم معلم علوم در بری وسط دبیرستان است که در حمایت کامل از حرکت به مطلب جامع شامل تکنولوژی به آموزش.

در بهار گذشته زمانی که پرلند ISD مجبور شد به آنلاین کامل, آموزش Rolater گفت که او هیجان زده بود برای این فرصت را به طور کامل تعامل دانش آموزان با استفاده از تکنولوژی و امید در زمان مدرسه سهامداران خواهد را به استفاده از وضعیت به “پیدا کردن راه های جدید برای آموزش و خلاقانه تر با تکنولوژی در شرایط رویکرد خود را به آموزش و پرورش است.”

او گفت: آن را تنها حس به حرکت در این جهت است. “ما در حال آموزش دانش آموزان چگونه به استفاده از تکنولوژی برای مدت طولانی آنها را آموزش چگونه به ایجاد چیزهایی است که شامل 21 قرن مهارت است.”

Gooden گفت: با منطقه در حال حرکت به خرید دستگاه های جدید پرلند ISD قادر خواهد بود به صورت یکنواخت سازماندهی آموزش و دانلود آموزش سیستم عامل simplifing چگونه دانش آموزان تجربه کار آنلاین.

“این ساده تحویل دستگاه با هر کس با داشتن همان نرم افزار و آن را منطبق چه ما در مدارس” او اضافه کرد: مدرسه ابتدایی دانش آموزان را با استفاده از بالا و پایین رفتن و متوسط دانش آموزان و استفاده از بوم.

معلمان آموزش داده خواهد شد در نرم افزار و سیستم عامل آموزش در تابستان امسال Gooden گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>